Однокласники реєстрація нового користувача

10.10.2015

Як зареєструватися в однокласниках в кілька кроків

Квітень 21, 2013 — 2,518 переглядів

У статті буде покроково і в картинках отвечено на питання про однокласники реєстрація, в цілому весь процес складається з трьох кроків, але для зручності воно розбите на більшу кількість.

Незважаючи на те, що лідерами в негласному змаганні соціальних мереж www.odnoklassniki.ru поки не є, але вона є надзвичайно популярною серед певного кола користувачів. Зрозуміло – мова йде про більш старшому поколінні, представникам якого хочеться дізнатися, як спілкуватися зі своїми друзями саме тут.

Покрокова інструкція :

 1. Для того, зареєструватися в однокласниках, вам необхідно зайти на офіційний сайт соціальної мережі перейшовши за посиланням «www.odnoklassniki.ua» .
 2. Далі потрібно вибрати напис «Реєстрація безкоштовна».Однокласники реєстрація нового користувача
 3. Після чого на екрані з’явиться форма для заповнення з чистими полями.

Однокласники реєстрація нового користувача

 • Напроти прізвища та імені, потрібно написати справжні прізвище та ім’я. Це, головним чином, для ваших родичів та друзів. По прізвища та імені вони зможуть вас відшукати в соціальній мережі.

  Однокласники реєстрація нового користувача

 • Навпроти дати народження, найкраще писати справжнє число, місяць, рік народження. Тому, що за датою народження теж працює пошукова система для ваших знайомих. За дату можна за допомогою пошукової системи, значно швидше знайти сторінку користувача. Однокласники реєстрація нового користувача
 • Далі, вказується місто, область, чи інший населений пункт.

  Однокласники реєстрація нового користувача

 • Потім, вводиться адресу електронної пошти або логін (рекомендується ввести перше). Пошту необхідно реєструвати ту, яка працює і доступна. Перед написанням адреси краще перевірити чи вона працює.

  Однокласники реєстрація нового користувача

 • Пароль вводиться в наступну область для введення. Добре б, якщо пароль складався не з кілька цифр або символів, а складався з великої кількості символів. Нормальний пароль для захисту входу це коли десять, а краще, від тринадцяти символів. Це буде непоганим перешкодою для тих, хто захоче зламати сторінку.
 • Далі, необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися».

  Натискаємо по посиланню і все готово і отримуємо повноцінний аккаунт в однокласниках.

  Важливе зауваження! щоб уникнути злому сторінки рекомендується до прочитання. Соціальна мережа ніколи не запитає у вас пароль, хоч відправкою на телефон або на електронну пошту, тому не купуйтеся на виверти зломщиків і ігноруйте такі повідомлення. Ще хотілося б зауважити, що виробляти вхід слід тільки реальною адресою, яке виглядає у браузері як на картинці :

  Однокласники реєстрація нового користувача

  Через ніякі інші адреси вхід на аккаунт виробляти не рекомендується!

  Раніше необхідно було в процесі реєстрації заповнювати ще деякі поля, це було детальне внесення інформації про себе, про біографії, і інші особистісні якості, але тепер їх можна вводити пізніше, що значно полегшує процес однокласники реєстрація. Завдяки додаткової інформації про користувача, можна знайти його знайомих за місцем навчання, за місцем роботи, або за місцем проживання.

  Короткий опис статті: реєстрація однокласники Однокласники реєстрація — проста і зручна реєстрація прямо зараз дозволить завести нового користувача на сайті odnoklassniki.ru. реєстрація нового користувача в однокласники прямо зараз на odnoklassniki

  Джерело: Однокласники реєстрація нового користувача

 • Також ви можете прочитати