Однокласники. Реєстрація нового користувача

28.12.2015

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Російська соціальна мережа «Однокласники», яка є в даний час багатомовним ресурсом, з’явилася в 2006 році завдяки розробнику Альберту Попкову. В даний час стрімко розвиваюча соцмережа стала популярна не тільки на Батьківщині, але і в інших країнах. «Однокласників» люблять за те, що тут основний акцент робиться на знайомствах з іншими користувачами, покупки різних бонусів (оцінка фотографій «5+», всілякі анімовані картинки та листівки), які дуже подобаються аудиторії «за 30». Вважається, що саме такий зріз користувачів в «Однокласниках» особливо охоче реєструється і активно освоює соцмережу.

Як створити свій аккаунт в «Однокласниках»

У соцмережі однокласники реєстрація нового користувача стала безкоштовною кілька років тому. До цього за можливість користуватися мережею доводилося платити близько 30 рублів, списуються з особового рахунку мобільного. Однак самі розробники помітили, що незначна сума була введена не для того, щоб заробити, а в цілях припинення реєстрації фейкових та рекламних акаунтів. Незважаючи на те, що до кожної сторінки прикріплювався індивідуальний номер телефону, багато людей, які займаються розкруткою у соцмережах, реєстрували сторінки на куплені оптом номера.

Зараз для реєстрації в Однокласниках досить вибрати один з двох способів — через браузер комп’ютера або мобільний пристрій (всередині програми «Однокласники»). Обидва способи дозволяють створити обліковий запис за пару хвилин.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

При реєстрації безпосередньо на сайті соцмережі користувачеві необхідно буде вказати свої дані: ім’я, прізвище, вік, місто, а також придумати логін (або надати замість нього адресу електронної пошти). Одразу після цього без підтвердження реєстрації електронною поштою користувачеві відкриється його порожній профіль на сайті. Фактично створеним профілем можна користуватися, однак у розділі «Оповіщення» постійно буде з’являтися напис «Вкажіть ваш номер телефону, щоб активувати обліковий запис», а людина не зможе залишати записи на своїй стіні.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Після введення номера користувачеві прийде смс-повідомлення з кодом і підписом «odnoklassniki code». Його треба буде ввести на сайті у запропоновану форму, після чого профіль буде вважатися активованим.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Крім того, зареєструвати аккаунт в «Однокласниках» можна через спеціальну пропозицію, випущене в даний час для пристроїв на всіх популярних мобільних платформах — Android, iOS і Windows Phone. Після заповнення всіх полів аналогічним чином користувачеві будуть пропонувати активувати аккаунт через код, який прийде в смс-повідомленні на вказаний номер.

Чим наповнити акаунт

Профіль користувача в соціальній мережі — його візитна сторінка, оцінюючи яку до людини в друзі будуть додаватися знайомі і незнайомі люди, які хочуть поспілкуватися. Відповідно, першим ділом в профіль необхідно додати головну фотографію, на якій добре видно обличчя.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Для того, щоб інші користувачі швидше знаходили ваш аккаунт, необхідно заповнити розділи «ваша школа», «ваш ВУЗ» і так далі. Практика показує, що користувачі найчастіше шукають своїх однокурсників не по імені, а по назві навчального закладу і дату випуску.

У випадку, якщо при реєстрації пароль і логін були придумані на швидку руку і є не дуже запам’ятовуються, їх легко можна поміняти в розділі «налаштування».

Однокласники. Реєстрація нового користувача

В «Однокласниках» величезну роль грають фотографії, які користувачі можуть оцінити за п’ятибальною шкалою. За внутрішню валюту «ОК» можна придбати можливість поставити вищу оцінку «5+». Саме тому є сенс створити фотоальбом, куди можна буде завантажити свої фотографії і зробити до них цікаві підпису.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Що можна робити в «Однокласниках»

Після того, як в мережі однокласники реєстрація нового користувача буде завершена, можна почати пошук цікавих спільнот і друзів. У тематичних групах адміністратори вкладають новини, роблять підбірки фотографій, публікую корисну інформацію, якою можна поділитися, відправляючи запис собі на стіну, тобто роблячи репост. Для того, щоб знайти потрібну групу, досить скористатися пошуком, куди необхідно буде вбити ключове слово. Наприклад, назва групи «Scorpions». У соцмережі знайдено 254 відповідних спільноти, користувач може вибрати будь-який з них. Частина груп в «Однокласниках» є закритою, щоб вступити в неї, необхідно надіслати заявку і дочекатися схвалення адміністратора.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Також в однокласниках можна слухати музику і дивитися фільми у відповідних розділах, завантажувати власні відео і композиції, ділитися ними з друзями. Однак суть соціальних мереж, крім особистого спілкування через закриті повідомлення, в тому, щоб публікувати інформацію на своїй сторінці. Свою стіну можна використовувати як відкритий щоденник, повідомляти друзям про свої досягнення, ділитися посиланнями на цікаві статті, ресурси, створювати добірки фотографій і багато іншого.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Ігри в «Однокласниках»

Окремо можна поговорити про іграх всередині соціальної мережі. Саме адаптовані браузерні квести, логічні ігри, різноманітні мозаїки та «ферми» забирають у користувачів «Однокласників» колосальну кількість часу. Під кожною грою зазначається кількість учасників, таким чином, можна зрозуміти, наскільки вона популярна. Друзі, що грають в одну й ту ж гру, можуть допомагати один одному виконувати різні завдання, а в деяких випадках користувачі можуть за гроші купувати внутрішньоігрової валюту (кристали, бали), одяг для своїх персонажів і так далі.

Однокласники. Реєстрація нового користувача

Як видно, в соцмережі однокласники реєстрація нового користувача відкриває перед людиною великі можливості, починаючи від звичайного спілкування з друзями, що живуть в інших містах і країнах, закінчуючи переглядом фільмів та іграми.

Короткий опис статті: однокласники реєстрація

Джерело: Однокласники. Реєстрація нового користувача

Також ви можете прочитати