Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

19.02.2017

Однокласники — безкоштовна реєстрація

Дивитися категорію —

Кожна людина, яка хоче зареєструватися на сайті Однокласники безкоштовно. може зробити це абсолютно вільно і абсолютно безкоштовно після того, як пройде саму процедуру реєстрації. Для того, щоб стати учасником даної соціальної мережі заходимо на сайт odnoklassniki.ru, де відкриється головна сторінка. Тут вам буде запропоновано ввести свій логін, а також пароль або вибрати кнопку «Реєстрація», що знаходиться під двома основними полями.

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

Після того, як ви натиснули на реєстрацію, необхідно ввести в зазначені поля дані, такі як: ім’я, прізвище, стать, дату народження, країну проживання, місто, придумати логін і пароль для входу на сайт та визначити код на картинці. Для того, щоб мати можливість знаходити друзів, а також щоб вас знаходили без проблем варто вказувати реальні дані. Для завершення реєстрації потрібно всього лише слідувати запропонованим інструкцій.

Етапи реєстрації на сайті odnoklassniki

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

1 етап реєстрації в однокласниках — логін.

Логін і пароль – дані, які ви будете використовувати при вході на даний сайт. Коли ви реєструвалися, ви вибрали свій унікальний логін, який і введете в полі при вході. Логін потрібно вибирати найбільш простий, щоб при необхідності ви могла б швидко його згадати. Зверніть увагу, що логін може складатися тільки з цифр і латинських букв. Використання російських букв не допускається.

2 етап реєстрації в однокласниках — пароль.

Пароль також ви придумуєте для себе при реєстрації і він теж буде використовуватися вами для входу в соціальну мережу Однокласники. На відміну від логіна, пароля варто встановити максимально складний для виключення несанкціонованого доступу до вашого облікового запису на сайті. Найбільш простими і легко доступними для шахраїв вважаються паролі у вигляді дати народження, номера телефону або чого-небудь подібного. Не бажано також використовувати пароль, що складається тільки їх цифр. Для складання найбільш захищеного від ймовірних зломів пароля його необхідно скласти упереміш з цифр, латинських літер, як великих, так і малих, а також бажано використовувати кілька допустимих символів в паролі. # $ % ^ & * ( ) _ — + ). Ще одна порада: не зберігайте де-небудь в інтернеті і після відвідування сайту www.odnoklassniki.ru варто натиснути на кнопку «Вихід» та підтвердити, не залишаючи сайт відкритим.

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

Свій пароль варто записати на папері в ваш особистий блокнот або ж ще краще запам’ятати. Якщо ж ви якимось чином втратили записаний пароль або забули його, то відновити його можна на головній сторінці, вибравши кнопку «Забули пароль?». Для того щоб скористатися цією функцією при реєстрації ви вказали свою поштову скриньку в інтернеті. Перед вами з’явиться віконце, в якому необхідно ввести пошту, вказану вами при реєстрації і знову списати символи з картинки.

Увага! Якщо вам у відповідь на запит про відновлення пароля на пошту надішлють повідомлення, де буде написано, що для відновлення потрібно вказати свої логін і пароль, то це не робіть. Адміністрація сайту www.odnoklassniki.ru ніколи не розсилає листи з подібним змістом, отже, цей лист прийшов від шахрая, який хоче вкрасти ваш обліковий запис.

3 етап реєстрації — дата Народження.

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

Вказуємо свою дату народження правильно. Тому що Вас потім можливо будуть шукати Ваші однокласники і за неправильними даними — вони не зможуть Вас знайти. Тому краще уникнути непорозуміння і ввести свої справжні число, місяць і рік народження

4 етап реєстрації — поле Країна і місто.

Також вказуємо правдиві значення. Зауважте, що при вводі свого міста в поле реєстрації. система допомагає Вам, підказуючи Вам місто, яке Ви хочете вказати, дозволяє не повністю ввести його з клавіатури. Дуже зручно.

5. Електронна пошта — найголовніше в реєстрації.

Вказуйте електронну пошту активну. Ви повинні знати пароль від своєї електронної пошти. у разі втрати доступу до своїй сторінці на сайті однокласники — могли легко відновити доступ.

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

Після реєстрації — Вам прийде на пошту повідомлення про вдалу реєстрацію в соціальній мережі однокласники і прохання про активації Вашої сторінки.

Безкоштовна реєстрація — безкоштовне смс оповіщення.

Деякий час реєстрація на сайті Однокласники була платною. що було зроблено його попереднім власником для того, щоб збільшити дохід і досягти окупності всіх витрат, вкладених з метою розкрутки сайту. Протягом нетривалого часу фінансова ситуація прийшла в норму, але кількість охочих стати учасниками соціальної мережі Однокласники різко знизилося, що і призвело до того, що реєстрація на сайті знову стала безкоштовною.

Однокласники, реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) . Однокласники

Повідомлення, що вас просять надіслати у вигляді смс призначений для підвищення безпеки на сайті і його вартість відповідає вартості повідомлення в тарифі вашого оператора стільникового зв’язку.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз однокласники,реєстрація,odnoklassniki,ру,ru,зареєструватися,безкоштовно

Джерело: Однокласники — реєстрація на сайті, безкоштовно (odnoklassniki) | Однокласники

Також ви можете прочитати