Однокласники реєстрація користувача на сайті безкоштовно odnoklassniki.ru логін і пароль без смс, авторизація

18.02.2016

Однокласники — безкоштовна реєстрація користувача на сайті

Продовжуючи тему спілкування в соціальних мережах, як з мобільного телефону, так і без нього, розповімо вам в цій статті, як проходить реєстрація Однокласники безкоштовно нового користувача. Ми вже писали статтю, яка допоможе сидіти в даній соціальній мережі (odnoklassniki.ru) з телефону, називається вона однокласники мобільна версія. Але щоб можна було повноцінно в ній перебувати, спочатку необхідно зареєструватися на сайті — отримати логін і пароль, і ми зараз розповімо, як це зробити.

Реєстрація в Однокласниках — це така ж проста процедура, як і на будь-якому іншому подібному сайті. Ми писали про те, як проходить реєстрація Вконтакте. з чого ви могли зробити висновок, що займає це всього лише хвилину. Так от в Однокласниках вам потрібно майже стільки ж часу і все це безкоштовно.

Щоб здійснити реєстрацію нового користувача, необхідно зайти на офіційний сайт www.odnoklassniki.ru. Зліва ви побачите зелену кнопку з написом «Зареєструватися». Необхідно натиснути на неї, і ви потрапите на сторінку, де необхідно буде заповнити поля.

Там вам треба буде вказати свої дані, дату народження, а також логін і пароль. Загалом, все, як і скрізь. При реєстрації в Однокласниках.ру придумуйте складний пароль, щоб ваш профіль у соціальній мережі не зламали і потім не розсилали повідомлення вашим друзям.

Увага. Дуже багато втрачають свого аккаунта в Однокласниках тому, що придумали легкий пароль при реєстрації!

Потім, після заповнення всіх полів, відзначаєте галочкою «регламент користування сайтом» та натисніть зелену кнопку зареєструватися.

Після цього вам необхідно буде пройти чотири кроки реєстрації, на кожному з яких ви заповнюєте інформацію про себе.

На першому необхідно буде вказати поштову скриньку, куди будуть приходити повідомлення після реєстрації на Однокласниках. З допомогою нього також можна буде відновити пароль та логін, якщо ви забудете що-небудь з них.

Наступним кроком при реєстрації користувача на сайті odnoklassniki.ua буде вказівка навчального закладу. Це важливо, по ньому вас зможуть швидше знайти ті, з ким ви вчилися і провели юні роки в своєму житті.

Після зазначення місця навчання, самий час при реєстрації в Однокласниках поставити свій аватар. Це може бути ваше особисте фото або зображення, яке вам найбільше подобається. Ну а після цього вам всього лише потрібно активувати профіль з допомогою смс. Це безкоштовно.

Ось і все. Реєстрація Однокласники ру здійснена абсолютно безкоштовно і всього за пару хвилин. Не забудьте свій логін і пароль на сайті, за ним буде завжди проходити авторизацію. Звичайно, можна авторизацію уникати кожний раз, але для цього потрібно, щоб браузер запам’ятав логін і пароль.

Якщо у вас виникли питання по реєстрації на сайті Однокласники, або ви не знаєте, як відновити логін і пароль — пишіть, ми постараємося допомогти.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники Інструкція з безкоштовної реєстрації нового користувача на сайті Однокласники ру та отримання логіна і пароля. однокласники, реєстрація, користувач, безкоштовно

Джерело: Однокласники реєстрація користувача на сайті безкоштовно odnoklassniki.ru логін і пароль без смс, авторизація

Також ви можете прочитати