Однокласники — реєстрація для спецслужб

11.06.2016

Однокласники — реєстрація для спецслужб

соціальна мережа «Однокласники ру»

Ходить по Інтернету такий міф, ніби соціальні мережі, зокрема, Однокласники, придумані для спецслужб або ж не посередньо цими службами. Виходить, що соціальна мережа Однокласники – реєстрація для спецслужб? Існує думка, що для таких служб дуже просто зламати аккаунт в однокласниках, прочитати повідомлення. Зрозуміло, що подібні чутки дуже сильно перебільшені, однак повністю заперечувати той факт, що спецслужби можуть моніторити будь-аккаунт, не можна. Так як на сайті однокласники, вхід на сайт відбувається за стандартною схемою — логін — пароль. Тим більше що Однокласники – соціальна мережа, реєстрація якої здійснюється безкоштовно. Саме безкоштовна реєстрація в Однокласниках приваблює користувачів.

(Однокласники моя сторінка). jl

Наприклад, правоохоронними органами був затриманий житель Красноярська, не оплачує свої рахунки. І він був спійманий через сайт Однокласники, реєстрація нового користувача в якому досить проста і зрозуміла. Громадянин не відповідав на дзвінки, застати вдома його було неможливо, і тоді співробітники міліції вирішили скористатися Інтернетом. У злісного неплатника був свій аккаунт у соціальній мережі Однокласники ру, реєстрація була пройдена ним досить давно. Чоловік погоджувався на будь-яку зустріч, відповідав на повідомлення, роздавав свої координати всім бажаючим. Тільки так вдалося зловити неплатника.

Таких випадків – безліч. Аферисти і неплатники, по всій видимості, втрачають пильність в соціальних мережах. Альберт Попков, творець сайту, повідомив, що ресурс не співпрацює зі спецслужбами. Можна сміливо створювати свій аккаунт у соціальній мережі Однокласники, реєстрація на сайті не гарантує того, що Ви потрапите під пильну увагу правоохоронців. Проте все ж Попкову довелося визнати, що іноді співпрацювати зі слідством доводиться. Сайт Однокласники, авторизація і реєстрація на якому дуже легко здійсненна, розголошує інформацію тільки в тому випадку, якщо на те є офіційне постанову суду. Крім того, Альберт Попков повідомив, що навіть він не має права доступу до інформації про клієнтів ресурсу без отримання дозволу юристів.

«Однокласники моя сторінка для пригод від ФСБ» — скоріше так можна сказати розмістивши в однокласниках свої дані. однокласс. однокласники ru моя сторінка jl

Відео про Однокласники моя сторінка:

Короткий опис статті: однокласники реєстрація Ходить по Інтернету такий міф, ніби соціальні мережі, зокрема, Однокласники, придумані для спецслужб або ж не посередньо цими службами. Однокласники,сайт,реєстрація

Джерело: Однокласники — реєстрація для спецслужб

Також ви можете прочитати