Однокласники — реєстрація для спецслужб

15.01.2016

Однокласники — реєстрація для спецслужб

соціальна мережа «Однокласники ру»

Ходить по Інтернету такий міф, ніби соціальні мережі, зокрема, Однокласники, придумані для спецслужб або ж не посередньо цими службами. Виходить, що соціальна мережа Однокласники – реєстрація для спецслужб? Існує думка, що для таких служб дуже просто зламати аккаунт в однокласниках, прочитати повідомлення. Зрозуміло, що подібні чутки дуже сильно перебільшені, однак повністю заперечувати той факт, що спецслужби можуть моніторити будь-аккаунт, не можна. Так як на сайті однокласники, вхід на сайт відбувається за стандартною схемою — логін — пароль. Тим більше що Однокласники – соціальна мережа, реєстрація якої здійснюється безкоштовно. Саме безкоштовна реєстрація в Однокласниках приваблює користувачів.

(Однокласники моя сторінка). jl

Наприклад, правоохоронними органами був затриманий житель Красноярська, не оплачує свої рахунки. І він був спійманий через сайт Однокласники, реєстрація нового користувача в якому досить проста і зрозуміла. Громадянин не відповідав на дзвінки, застати вдома його було неможливо, і тоді співробітники міліції вирішили скористатися Інтернетом. У злісного неплатника був свій аккаунт у соціальній мережі Однокласники ру, реєстрація була пройдена ним досить давно. Чоловік погоджувався на будь-яку зустріч, відповідав на повідомлення, роздавав свої координати всім бажаючим. Тільки так вдалося зловити неплатника.

Таких випадків – безліч. Аферисти і неплатники, по всій видимості, втрачають пильність в соціальних мережах. Альберт Попков, творець сайту, повідомив, що ресурс не співпрацює зі спецслужбами. Можна сміливо створювати свій аккаунт у соціальній мережі Однокласники, реєстрація на сайті не гарантує того, що Ви потрапите під пильну увагу правоохоронців. Проте все ж Попкову довелося визнати, що іноді співпрацювати зі слідством доводиться. Сайт Однокласники, авторизація і реєстрація на якому дуже легко здійсненна, розголошує інформацію тільки в тому випадку, якщо на те є офіційне постанову суду. Крім того, Альберт Попков повідомив, що навіть він не має права доступу до інформації про клієнтів ресурсу без отримання дозволу юристів

Також ви можете прочитати