Однокласники реєстрація безкоштовний вхід

19.02.2017

Однокласники реєстрація — Головна сторінка

Реєстрація в Однокласниках нових користувачів йде навіть тоді, коли ви читаєте цей текст. Кожен день в Однокласниках реєструються тисячі нових людей, яких хочуть знайти своїх старих знайомих, однокласників. може навіть завести нові знайомства. У кожного свої цілі, але в будь-якому випадку, щоб потрапити в Однокласники, потрібно пройти етап реєстрації.

Відразу хочу зазначити, що реєстрація в Однокласниках безкоштовно, запонмите — безкоштовно! Не здумайте платити комусь гроші за реєстрацію. Кілька років тому була реєстрація платна, але зараз все безкоштовно, тому ми поетапно розповімо, як пройти реєстрацію в Однокласниках всього за кілька хвилин.

  1. Заходимо на сайт ok.ru або odnoklassniki.ru
  2. Знаходимо кнопку «Реєстрація» Однокласниках вхід моя сторінка і натискаємо на неї (на момент написання даної статті вона була зеленого кольору).
  3. Перед вами відкрилася форма з полями, які потрібно заповнити. Поля: Ім’я, Прізвище, Дата народження, Стать, Країна проживання, Місто, Електронна пошта або логін, Пароль. Заповнили всі ці поля і натискаємо «Зареєструватися». Зробимо декілька зауважень: пароль робимо від 10 символів з літерами та цифрами, дані краще заповнювати справжні, щоб потім вас могли знайти ваші друзі, знайомі, і звичайно ж однокласники.
  4. Всі — реєстрація закінчена. Вам висвітилося вікно «Вказати номер». Вам пропонується додати свій номер телефону, щоб отримати доступ до всіх можливостей сайту. Запам’ятайте — це безкоштовно!

Однокласники реєстрація безкоштовний вхід

Корисні тематичні статті про соціальну мережу Однокласники

Короткий опис статті: реєстрація в однокласниках Безкоштовна реєстрація в Однокласниках. Вхід після реєстрації.

Джерело: Однокласники реєстрація безкоштовний вхід

Також ви можете прочитати