Однокласники реєстрація без проблем. Однокласники моя сторінка

19.08.2015

Однокласники реєстрація без проблем

Вс, 07/25/2010 — 18:36 — однокласник

ОДНОКЛАСНИКИ.РУ — безкоштовна реєстрація

Реєстрація в однокласниках — дуже проста процедура, і не займе у вас багато часу.

Для реєстрації переходимо на сайт odnoklassniki.ru і бачимо з ліва посилання «Реєстрація» переходимо по ній, і тут відкривається форма для заповнення. Тепер я опишу свої деякі рекомендації щодо заповнення початковоїанкети .

При реєстрації в однокласниках краще заповнювати реальні дані, так як ці дані будуть використовуватися в пошуку вашими однокласниками. а раптом вас хтось шукає а у вас недостовірне ім’я і прізвище. Так само заповнюємо дату народження, країну, місто, в загальному всі дані повинні бути достовірні.

Логін — може містити тільки латинські літери, цифри та символи. #$%^&*()_-+, Бажано що б логін був вам легко запам’ятати так як ви його будете використовувати при вході «на свою сторінку»

Пароль — не бійтеся вибирати складні паролі щоб його забути, зараз дуже почастішали зломи акаунтів користувачів одноклссники.ру. Краще запишіть його де-небудь на листочку але пароль повинен складатися мінімум з 8 знаків з використанням літер і цифр. Не використовуйте пароль ваше ім’я, прізвище і дату народження. Ніколи не ведіться на листи від кого-небудь, з темою на подобі:

«У нас були загублені ваші дані, будь ласка надішліть нам свій логін і пароль, інакше через 24 години ваша анкета буде заблокована.» — листи з таким змістом розсилають тільки шахраї.

Для реєстрації — необов’язково мати e-mail, можна просто придумати секретне слово і все, бажано все-таки, якщо у Вас немає e-mal зареєструвати його на таких безкоштовних поштових сервісах як mail.ru, yandex.ru і rambler.ru так як він може допомогти вам при відновленні забутого пароля .

І останнє вводимо перевірочний код, який захищає від зайвих реєстрація та заходимо в свій кабінет допомогу з вашого логіна і пароля, який ви придумали при реєстрації.

І ось вона «Однокласники моя сторінка» — але ми виявляємо що ми не може додати навіть фото, і для цього нам потрібно відправити смс вартість якої становить приблизно 30 рублів, в залежності від вашого стільникового оператора. Відправляємо отримуємо код вводимо, і всі можемо приступати до пошуку ваших друзів, однокласників або однокурсників, у ваших руках цілий світ, заводьте нових друзів, спілкуйтеся, діліться різними інтересами та просто гарно проводьте час.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники

Джерело: Однокласники реєстрація без проблем | Однокласники моя сторінка

Також ви можете прочитати