однокласники, прикольні статуси про однокласників. Постав кращий статус

10.09.2015

Нові, прикольні статуси для контакту!
Статуси про однокласників

Сортувати статуси з: однокласники, прикольні статуси про однокласників. Постав кращий статус
даті | популярністю | алфавітом

Однокласники — страшний сайт. До мене просяться у друзі натяжні стелі, штори і шафа-купе. Не пам’ятаю, щоб у школі зі мною такі вчилися.

Милі – Невидимки! Воно все так і є, як ви підозрюєте, і навіть крутіше, тільки ви не побачите це в соц мережах. І не переживайте, не сплю я з ним! P. S. Хіба поруч з ним заснеш?!)))

Сидиш в однокласниках весь день,потім натискаєш на «вихід» і тобі видають таку фразу «Як, вже йдете? Так швидко?». так ржачно стає ?

Ну а тепер двійок поставлю вам, Маріє Іванівно! — сказав випускник, заходячи на сторінку в однокласниках до своєї вчительки.

друзі мені звичайно вже натякали, що схожий на орангутанга, але коли мої фоты стали видаляти з однокласників коментуючи це тим, що на фотографії тварина.

Я тінню ходжу на його сторінці, лише зрідка залишаючи там сліди.

Увага! Акція! Заходиш 3 рази в гості, отримуєш путівку у чорний список.

Однокласники.ру Нас 40 000 000 нероб і дармоїдів. І це ще не межа!

Проблема 90-х — в шафі 100 суконь, а надіти нічого. Проблема 2000-х на сайті 100 фоток, а що поставити на головну «Однокласниках» — не збагну

Однокласники — це ті люди, які пам’ятають тебе маленькою в кольорових колготках, не нафарбованою, і з косичками.

половина хлопців з мого класу таскаются за мною,а я всім немає кажу бо з однокласниками не зустрічаюся,але чорт забирай. за одним я б сама потаскалась б ?

У в’язниці стільки не сидять як ви в Однокласниках.

ГОСПОДИ, ЯКЩО ТИ ТЕЖ СИДИШ В ОДНОКЛАСНИКАХ, ДАВАЙ ДРУЖИТИ.

Невидимка, зроби фокус. зникни.

Невидимка, будь чоловіком, якщо тобі є що мені сказати, скажи, а то так і будеш все життя в тіні.

ШАНОВНА НЕВИДИМКА! ВИ ТАК ЧАСТО ЗАХОДЬТЕ ДО МЕНЕ НА СТОРІНКУ, А Я НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ — ВИ КОХАНКА МОГО ХЛОПЦЯ АБО ДІВЧИНА МОГО КОХАНЦЯ?

Однокласники як холодильник: знаю, що там нічого не змінюється, а все одно відкриваю, дивлюся.

Навіщо потрібно добре вчитися в школі, брати участь у спортивних змаганнях, ходити на гуртки та секції? Потім, щоб вашим батькам було чим похвалитися на зустрічі однокласників!

Хай давно ти член правління, Нехай ти світило науки, Однокласники на зустрічі, Назвуть оленем, суки.

Якщо ваш однокласник. якого ви не бачили багато років, раптом прийде до вас додому, згадає веселі роки, проведені з вами за однією партою, будьте пильні: гроші, отримані в борг, він швидше за все не віддасть!

Категорії

Вітаємо Вас шановні відвідувачі сайту Статуси Немає. Що б встановити статуспро однокласники і однокласників собі на сторінку вконтакте. достатньо просто скопіювати потрібний статус, і вставити в поле коментарі, статус автоматично з’явиться у Вас на сторінці вконтакті.

statysi.net — зручний сайт, де Ви знайдете великий вибір тільки найкращих, новітніх статусів, які ретельно розподілені по категоріях, і з зручною сортуванням. Все зроблено так, щоб Вам було максимально зручно знайти підходящий для Вас статус, без зайвих кліків мишкою. Ми сподіваємося, що Вам у нас сподобається.

Навіщо потрібні статуси? Що б максимально точно виразити свою емоцію саме в цей проміжок часу, дотепно, не напружуючись зайвий раз видумуючи щось нове, або просто що б підкреслити, що сподобалося висловлювання. Не дарма в наш час кажуть, що за статусів вконтакте, однокласниках, асьці або квипе, можна сказати про людину наприклад те, про що він з якихось причин не може відкрито заявити, або просто не хоче. Статус це не просто данина моди, статус може висловити ту емоцію, яку іноді не реально собі навіть уявити, до того як людина прочитав той чи інший статус. Статусами діляться, і навіть спілкуються. Хіба не круто оповістити своїх друзів самим яскравим і незабутнім статусом, який виражає те, що з вами відбувається в даний момент. Статуси про однокласники і однокласників можна використовувати як завгодно і де завгодно. Розкажіть своїм друзям про наш сайт, і не забувайте по частіше міняти нові статуси з сайту статуси немає.

Короткий опис статті: однокласникии однокласники — прикольні статуси про однокласників. Постав кращий статус

Джерело: однокласники — прикольні статуси про однокласників. Постав кращий статус

Також ви можете прочитати