Однокласники повна версія як перемкнути 3rg.ru

03.07.2015

Одноклассники повна версія

Однокласники налаштовані так, що коли заходиш на сайт, ця соціальна мережа автоматично перенаправить Вас на мобільну версію сайту. Це дуже зручно, так як мобільна версія соціальної мережі однокласники дозволяють швидко і комфортно працювати на мобільному телефоні, смартфоні, планшеті. Крім того, мобільна версія сайту значно менше використовує трафіку, а для таких пристроїв, як правило, трафік обходиться досить дорого. Але іноді потрібно зайти на сайт однокласники саме на повну версію, так як повна версія дозволяє виконати більше функціональних можливостей на сайті.

Включаємо режим повна версія однокласники

У будь-якому випадку, вхід на сайт однокласники буде в мобільному режимі. Для режиму повна версія Вам потрібно переключити відображення соціальної мережі з мобільною версією на повну. Зробити це можна за допомогою посилання в низу сторінки:

Повна версія сайту – якщо ви в мобільній версії;

Однокласники повна версія як перемкнути 3rg.ru

Мобільна версія – якщо Ви и повно версії.

Однокласники повна версія як перемкнути 3rg.ru

Мобільна версія на комп’ютері – як позбавитися?

odnoklassniki.ru/

Якщо Ви не можете потрапити на вхід в однокласники, спробуйте вийти зі своєї сторінки або очистити куки (але це крайній випадок). Моя сторінка в однокласниках – це сторінка увійшов в систему користувача.

П. С. Як я вже згадав, повна версія сайту набагато більше споживає Інтернет трафіку, тому, цей момент треба пам’ятати коли Ви будете перемикати режими.

П. С. С. Якщо я щось упустив, або забув згадати якісь моменти на рахунок використання і перемикання двох версій соц.мережі однокласники: повної і мобільного, чекаю на Ваші коментарі.

Дивіться так само схожі статті:

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Де знайти одноклассники повна версія, вхід сайту і моя сторінка. Як перемкнути соціальну мережу однокласники з мобільної версії на режим повна версія, пояснення з картинками. Моя сторінка. Однокласники повна версія, Моя сторінка, Вхід, Соціальна мережа, Однокласники

Джерело: Одноклассники повна версія – як перемкнути — 3rg.uk

Також ви можете прочитати