Однокласники, пошук людей. Блог Дмитра Байдука

25.05.2015

Як знайти людину?

Достатньо пройти процедуру реєстрації на сайті, заповнити анкетні дані про себе і приступити до пошуку друзів. Для цього у верхньому меню праворуч знаходимо рядок загального пошуку, куди вводимо наш запит. З’явиться випадаюче меню з результатами, якщо знайдені дані не влаштовують, тоді тиснемо на що з’явилося меню розширений пошук людей (виділений жовтим полем).

Розширений пошук друзів також можна викликати через ліве основне меню, розташоване відразу під аватаркою.

Відкриється сторінка, на якій рекомендується вводити як можна більш точні відомості для більш швидкої роботи. Критерії пошуку однокласників тут досить прості. Вводимо ім’я та прізвище людини, якого бажаємо відшукати в інтернеті. Слід пам’ятати, що дівчат і жінок варто пробувати шукати під дівочим і під справжнім прізвищем. Написання імен також має значення, адже людина міг підписатися не Олександр, а Алекс, тому пробуйте різні значення написання. Якщо знаєте точний вік, тоді в обидва поля внесіть однакове число. Якщо смутно уявляєте скільки людині років, тоді вкажіть значення від і до. Щоб знайти людину, країну і місто проживання також вказати буде не зайвим.

Такий варіант пошуку людей в Однокласниках є самим довгим. Необхідно переглянути багато профілів, тому настійно рекомендується вбивати чіткі відомості. Даний інструмент дає шанс просто побачити давніх друзів. Зрозуміло, у них повинен бути зареєстрований аккаунт у соціальній мережі.

Наступний варіант пошуку однокласників – це запрошення через електронну пошту. Тут є два варіанти:

  1. Самі вносите e-mail адреси друзів з ім’ям і прикріпленим повідомленням (область 1).
  2. Вказуєте поштову скриньку і пишіть пароль від нього, а сервіс автоматично розішле запрошення по всьому списку контактів (область 2).

Однокласники, пошук людей. Блог Дмитра Байдука
Ще спосіб знайти людей – це можливі друзі, які доступні за посиланням Ви знайомі. По суті, цей список являє собою ні що інше, як друзів ваших друзів :smile. Тобто, був знайдений хороший старий приятель по школі, який з успіхом був доданий в Однокласниках. У нього вже є друзі, частина яких можливо знайома і Вам. Ось такі люди будуть відображатися в даному списку. Чим більше друзів, тим ширший список. А найпростіший варіант – це знайти людину і самому подивитися перелік його контактів.

Використовую нескладні варіанти для пошуку однокласників на сайті odnoklassniki.ru можна швидко і просто дізнатися про всіх близьких людей.

На солодке відеоролик групи Блискучі — Однокласники:

Короткий опис статті: однокласники.ру Як знайти людину? Пошук всіх своїх однокласників, товаришів по службі, родичів, хороших друзів, подруг і колег. Соціальна мережа Одноклассники для пошуку. знайти людину,пошук однокласники,однокласники пошук людей

Джерело: Однокласники — пошук людей | Блог Дмитра Байдука

Також ви можете прочитати