Соціальна мережа odnoklassniki.ru пошук друзів і знайомих.

13.09.2015

Однокласники — пошук друзів і знайомих, соціальна мережа.

Для пошуку нових знайомих, друзів та близьких людей, а також для спілкування існують величезна кількість соціальних мереж. Лідируючі позиції серед російськомовних користувачів належить таким соціалкам як «Однокласників» і «В Контакті». Соціальна мережа Однокласники — величезна квартира, яка зібрала під своїм крилом різних за віком, підлозі, національності, віри сповідання людей. За останніми даними кількість зареєстрованих користувачів там становить понад шістдесяти семи мільйонів осіб. Але як стати частиною цієї мережі?

У браузері www.odnoklassniki.ru і переходимо на сайт «Однокласників».

На головній сторінці ми знаходимо кнопку «Реєстрація» і натискаємо на неї.

 

Перед нами відкривається таблиця з незаповненими полями. Поступово, один за іншим заповнюємо всі поля. Реєстрація в Однокласниках процес нескладний і вимагає терпіння. В полі «Логін» необхідно буде вказати ім’я облікового запису. Якщо вказаний логін буде зайнятий, система запропонує Вам альтернативні варіанти. Підберіть серед списку, що з’явився той, який найбільше сподобається Вам. Введіть надійну комбінацію з цифр і букв у полі «Пароль». Якщо вказаний код буде ненадійним, система проінформує Вас про це. Пароль, який підходить до Вашого електронного ящика, повинен відрізнятися від того, який ви вносите при реєстрації в «Однокласники ру ». Логін і пароль необхідно зберігати в недоступному для зловмисників місцях. Далі слід натиснути кнопку «Зареєструватися». Якщо в процесі реєстрації була допущена якась помилка, система повідомить про це у вигляді попередження. Якщо все зроблено правильно, то з’явиться web-сторінка привітання користувача з чотирма кроками. Це так звана сторінка «Однокласники» активація для Вашого профілю. Останній крок під номером четири потребує Активації.

Соціальна мережа odnoklassniki.ru

Натиснувши кнопку «Активувати», з’явиться вікно, де потрібно ввести номер свого телефону. На нього Ви отримаєте безкоштовно SMS — повідомлення з кодом, який стане кодом для підтвердження реєстрації. Вводимо, відправляємо і починаємо користуватися «Однокласниками ».

Соціальна мережа odnoklassniki.ru

Короткий опис статті: однокласники соціальна мережа

Джерело: Однокласники – пошук друзів і знайомих, соціальна мережа tagged.uk

Також ви можете прочитати