Однокласники (odnoklassniki.ru)

24.05.2015

« : 03 Травня 2008, 15:13:37 »

Як можуть нашкодити «Однокласники»

Ще взимку по рунету прокотилася хвиля чуток про те, що компетентні органи нібито заборонили своїм співробітникам користуватися соціальною мережею «Однокласники» — і це схоже на правду, оскільки розміщення людиною у відкритому доступі інформації про те, що «я працюю розвідником», є явною ознакою професійної непридатності. Якщо людина не розуміє змісту своєї професії, якщо він йде в спецслужби заради «крутий ксиви» та інших понтів — такого треба вимітати якнайшвидшим чином.

Проте все це теорії, а я вам зараз розповім про те, як популярний сайт шкодить саме вам.

Як можуть нашкодити «Однокласники»?

Дві документальні історії

Історія № 1:

Як можуть нашкодити «Однокласники»?

Одна моя давня знайома працює менеджером з продажу — дуже популярна посаду в останні роки, нічого надприродного. І ось в її компанії вирішили взяти на роботу людину — молодого айтішника (фахівця з комп’ютерів — грубо кажучи), щоб працював з вогником. Прийшов на співбесіду культурний молодий чоловік в костюмчику, в цілому не викликає ніякого відторгнення — як і будь-який, хто шукає роботу і прагне сподобатися потенційному роботодавцю. Іде він додому, а через день йому отазывают у працевлаштуванні. Чому? Та тому, що співробітники відділу кадрів не полінувалися «удар» чоловічка через «Однокласників». Розглянули фотографії, проаналізували «друзів» і прийшли до висновку, що людина за життя — справжній панк: загульный, бухающий і з купою товаришів відщепенців-дармоїдів. Тобто фірма просто вирішила не ризикувати — не зв’язуватися з людиною, яка одного разу може не вийти на роботи з загула.

Як можуть нашкодити «Однокласники»?

Історія № 2:

Як можуть нашкодити «Однокласники»?

Один мій приятель — керівник філії великої оптової компанії — використовує соціальну мережу, працюючи з потенційними закупівельниками. Він знає, наприклад, що йому належить «закорешиться по бізнесу» з яким-небудь директором магазину, який в ідеалі повинен закупити велику партію товару. Відкриває мій приятель «Однокласники», шукає там директора і півгодинки вивчає як його самого, так і коло його спілкування — і тут не треба бути академіком від психіатрії, щоб зрозуміти, яка людина перед тобою. Дивишся на його друзів — і робиш висновки, як до нього краще всього підкотити: з дорогою випивкою або ще з яким подарунком, які опинилися «випадково» в тему.

Ось два конкретні випадки, коли інформація, розміщена вами на публічному ресурсі, працює проти вас. Звідси можна зробити два висновки: або стерти свою сторінку, або вибудувати свій образ «Однокласниках» таким чином, щоб він грав вам на руку. У другому випадку мова фактично йде про створення віртуальної легенди людини — міфічного кола друзів, який введе в повну оману того, хто вами цікавиться.

Це зажадає деякого часу, проте якщо ваша мета, приміром, вигідне працевлаштування, то є сенс постаратися. Думаю, що тут знайдеться робота для свого роду віртуальних імідж-лабораторій: якщо людина влаштовується на посаду, скажімо, з окладом в 5 тисяч уев в місяць, він неодмінно повинен бути відображений в інтер’єрах модного, дорогого ресторану, а ніяк не на пікніку на 6-ти сотках з пластмасовою баклагой дешевого пива в руках. Розумієте, так?

І пара слів для тих, хто знайомиться через цей сайт. Тут як раз правдивість фотографій, їх різноманітність допомагає краще зрозуміти вас потенційному партнеру. Дивишся, наприклад, на добірку фото молодої дівчини і її подруг — а там суцільні розпусні вечірки, бухі папіки і задерті спідниці, ну і робиш висновки, який спосіб життя веде цей юний чоловік.

Так що думайте про ваших цілях перш, ніж додайте інформацію про себе.

Короткий опис статті: однокласник Однокласники (odnoklassniki.ru) Форум САТ-ТБ, тюнер, ресивер, прошивка тюнера, налаштування тюнера

Джерело: Однокласники (odnoklassniki.ru)

Також ви можете прочитати