ОДНОКЛАСНИКИ (Odnoklassniki.ru), Популярні безкоштовні сайти знайомств Znakosha.ru

26.07.2015

САЙТ ЗНАЙОМСТВ І ПРО ЗНАЙОМСТВА

Листування по SMS Акція «2 zнака на рахунок». Реєстрація

Шрифт

ОДНОКЛАСНИКИ (Odnoklassniki.ru), Популярні безкоштовні сайти знайомств Znakosha.ru
ОДНОКЛАССНИКИ.RU (Odnoklassniki.ru) — одна з найпопулярніших соціальних мереж в Рунеті. Мережа створена 4 березня 2006 року як російський аналог сайту Classmates.com (англ.), і призначена для пошуку однокласників, однокурсників, колишніх випускників та спілкування з ними. За даними власної статистики сайту, на лютий 2010 року зареєстровано 45 мільйонів користувачів, відвідуваність сайту — 10 млн. відвідувачів на добу! В даний час важко уявити собі людину, інтернет-користувача, який би не знав, що таке «Однокласники». Сайт досить часто згадується в ЗМІ, будь-які проблеми з доступом до сайту привертають до себе пильну увагу. Однокласники стали свого роду брендом! Багато хто вже давно використовують сайт Однаклассники.ги не тільки для пошуку однокласників і старих друзів, але і для нових знайомств і ділових контактів.

Всі основні можливості проекту Однокласники.ру дуже нагадують можливості будь-якого популярного сайту знайомств. Воно й зрозуміло, адже той же сайт Mamba в 2006 році вже був досить популярним до того часу, тому залишалося лише перенести всі його можливості під нову концепцію — пошук однокласників, родичів, старих друзів, подруг і колег. У підсумку після реєстрації на сайті Однокласники.ру ми отримуємо зручні механізми для спілкування і листування, розміщення своїх фоток і можливості переглядати фотографії інших користувачів.

Реєстрація на сайті Odnoklassniki.ru дуже проста і займає буквально кілька хвилин. З жовтня 2008 року зареєструвати безкоштовно можна тільки обмежену в функціональності обліковий запис. У даній версії неможливо відправляти повідомлення, завантажувати і оцінювати фотографії, залишати коментарі у форумах і відвідувати сторінки інших користувачів. Щоб отримати можливість користуватися цими функціями, необхідно відправити платне SMS-повідомлення. Плата є чисто символічною і становить близько 30 рублів. За заявою творців, це примушення міра для боротьби зі спамерами. Заплативши всього 1 разів, Ви активуєте свою анкету і зможете користуватися усіма можливостями сайту Одноклассники.ги абсолютно безкоштовно і без обмеження за часом. Після введення плати за активацію реєстрації кількість спаму помітно зменшилася, але він не зник повністю.

Сайт надає ряд платних послуг: місце для додаткових фотографій, видалення оцінок і хороші оцінки своїх фотографій, відключення повідомлення про те, що користувач знаходиться в мережі, надання широкого вибору «смайлів». З 23 січня 2009 року з’явилася можливість закривати сторінку від усіх, крім друзів. З квітня 2010 року запущений сервіс «Гри».

Вдалих знайомств і цікавого спілкування.

будь Ласка, залиште свій коментар, якщо ви вже користувалися послугами цієї соціальної мережі.

01/08/10, Василь Знаків

Короткий опис статті: однокласникии

Джерело: ОДНОКЛАСНИКИ (Odnoklassniki.ru) — Популярні безкоштовні сайти знайомств — Znakosha.uk

Також ви можете прочитати