Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

15.08.2015

Дізнався цікаву і корисну інформацію?
Однокласники нова реєстрація

Соціальна мережа «Однокласники» — одне з найпопулярніших місць в Інтернеті, де зустрічаються старі друзі, земляки, однокласники. Можливість знайти тих, з ким розійшлися шляху багато-багато років тому, приваблює все більше нових користувачів на цей сайт.

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

Але щоб знайти своїх друзів, потрібно пройти процедуру реєстрації, яка у багатьох викликає труднощі, хоча варто відзначити: в даний час процедура Однокласники нова реєстрація стала значно простіше.

Що ви повинні зробити перед початком реєстрації на однокласники.ру. так це створити поштову скриньку електронної пошти. На нього ви будете отримувати листи про те, що нового у ваших друзів, хто святкує день народження і т. д. На вашу пошту прийде лист з новим паролем, якщо ви раптом забудете старий.

Для відкриття поштової скриньки існують різні ресурси, такі як Yandex, Rambler, Mail та інші. Якщо у вас вже є E-mail (електронна пошта), то створювати новий поштовий ящик немає необхідності.

Отже, щоб зареєструватися в соціальній мережі «Однокласники», вам необхідно зайти на сайт odnoklassniki.ru. Перша сторінка до початку реєстрації і при наступному вході в соціальну мережу буде виглядати як на першому малюнку.

Клікніть лівою кнопкою миші на слово «Зареєструватися». Так ви перейдете на сторінку реєстрації. Пам’ятайте, що необхідно заповнити всі поля, в іншому випадку реєстрація буде невдалою.

На малюнку показано, як правильно заповнити всі рядки в Однокласники нова реєстрація, дату народження вказуєте, клікнувши по трикутниках і вибравши потрібне число із запропонованого списку:

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

Придумайте логін (нік). Він повинен бути оригінальним, тобто таким, який ще не зустрічається в мережі. Якщо ви самі не можете придумати логін, то система у відповідності з вашим ім’ям і прізвищем запропонує вам кілька варіантів. Ви можете вибрати нік із запропонованого списку.

Пароль повинен складатися не менше ніж з 6-ти символів. Для надійності пароля використовуйте, крім цифри, букви і різні знаки. Після введення пароля повторіть його в рядку нижче.

На малюнку показано, як це зробити. Після заповнення всіх полів натисніть слово «Продовжити». Ви перейдете до наступного кроку Однокласники нова реєстрація.

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

На малюнку показано, як виглядає наступна сторінка реєстрації, тобто крок 2 в однокласники нова реєстрація. Тут ви вибираєте навчальний заклад, який закінчили.

Клікнувши у рядку «Місто» знаходите свій населений пункт, де знаходиться ваша школа, потім також знаходите саму школу, тільки вже в наступному рядку. Якщо населеного пункту або школи, в якій ви навчалися, немає у списку, клацніть по кнопці «Додати», внесіть назву міста чи села, а також назву або номер школи. Вони додадуться в загальний список.

тут Є маленький нюанс, який слід пам’ятати при пошуку учбового закладу, будь то школа чи інститут. Не всі користувачі вносять точну назву навчального закладу. Наприклад, можуть написати замість «Першотравнева середня школа» просто «Первомайська школа». Або скоротити слова (пор. шк.), або написати назву не з великої літери і т. д.

Тому уважно вивчіть список шкіл. Бути може, вона вже є в ньому, тільки найменування записано дещо інакше. Те ж саме стосується і вищих навчальних закладів.

Коли ви закінчите пошук навчальних закладів, натисніть «Продовжити», щоб перейти до наступного кроку однокласники нова реєстрація.

Якщо ви не хочете на момент реєстрації вказувати навчальний заклад, то цей крок можна пропустити, повернувшись до нього пізніше. В цьому випадку натисніть на слово «Пропустити».

Третій крок Однокласники нова реєстрація та, відповідно, наступне вікно виглядають ось так:

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

На цій сторінці ви можете приступити до пошуку своїх друзів, однокласників. Як видно з малюнка, цей крок теж можна відкласти на інший час і зайнятися пошуком пізніше.

Пам’ятайте, щоб пошук був більш продуктивним, вносите в рядок повне ім’я і прізвище вашого друга, країну його проживання місто (населений пункт, де він, імовірно, може проживати в даний час). Тоді коло пошуку звузиться, і вам буде легше знайти своїх друзів .

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

На цьому малюнку показаний наступний крок однокласники нова реєстрація. Тут ви можете додати свою фотографію. Тоді вашим друзям буде легше знайти вас.

Щоб додати фото, натисніть кнопку «Додати фотографію». У вікні, натисніть на слово «Огляд». Зі списку виберіть місце зберігання ваших фотографій (вони повинні бути в комп’ютері). Клікніть двічі по фото, яке хочете помістити на сторінці в «Однокласниках». Залишається натиснути «Зберегти та продовжити». Цей крок, як і попередні, можна пропустити.

Останній крок нової реєстрації в Однокласники — це захист профілю.

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

Введіть у рядок номер мобільного телефону і натисніть кнопку «Отримати код». Ви отримаєте смс-повідомлення з кодом, який необхідно ввести в рядок наступного вікна:

Однокласники нова реєстрація. Ділюся цікавою та корисною інформацією

Після введення коду натисніть «Підтвердити». На цьому процедура Однокласники нова реєстрація завершена.

Ви можете переходити на свою сторінку і знайомитися зі своїми можливостями, як користувач соціальної мережі Однокласники: шукати друзів. спілкуватися, писати вірші, грати в різні ігри і т. д.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники

Джерело: Однокласники нова реєстрація | Ділюся цікавою та корисною інформацією

Також ви можете прочитати