ОДНОКЛАСНИКИ моя сторінка

22.08.2015

«Однокласники моя сторінка» або як вберегтися від SMS-шахрайства

Популярні питання:

Навіть бувалого інтернет-спеціаліста може ввести в ступор той факт, що майже 15% пошукових запитів зі словом «Однокласники» відносяться до спроби пошуку своєї власної сторінки за допомогою пошукових систем. В результаті чого такі користувачі найчастіше стають жертвами SMS-шахраїв.

Якщо Вам ліньки читати статтю і Ви всього лише шукали відповідну соціальну мережу, перейдіть по відповідному посиланню в кінці статті ).

Згідно з даними сервісу інтернет-статистики LiveInternet, запит «Однокласники моя сторінка» є одним з найбільш рейтингових в російськомовному інтернеті. Його набирають до 800 тисяч разів за добу, незважаючи на очевидність того факту, що шукати тут по суті нічого — досить зайти на сайт відповідної соціальної мережі та авторизуватися, щоб опинитися в своєму профілі (на своїй сторінці) .

На користь SMS-шахраїв

Практично ні для кого не секрет, що значна частина таких початківців користувачів крім шуканих Однокласників або ВКонтакте клацає і за іншими рядками видачі пошукових систем. Ось тут їх і чатує небезпека. — Ряд шахраїв створюють сайти, візуально дуже схожі на оригінальні соціальні мережі, але при цьому вимагають введення свого номера телефону або відправку SMS нібито для підтвердження того факту, що людина є реальною особистістю, а не роботом.

Зрозуміло форми відправки SMS копіюють такі у ВКонтакте і Однокласників, але тільки зовні.

Як відбувається обман

тут два Варіанти:

1. Оплата неіснуючої послуги. Ви відправляєте SMS на вказаний номер, і у Вас відразу знімають гроші за оплату по SMS неіснуючої послуги.

2. Підписка на неіснуючу послугу. Ви вводите номер телефону, на який приходить смс з кодом активації, який потрібно ввести на сайті. При введенні цього коду Вас автоматично підписують на аналогічну неіснуючу послугу, але при цьому можуть регулярно списувати гроші з рахунку до тих пір, поки Ви явно не відпишіться від цієї послуги через оператора.

Таким чином, другий варіант набагато більш небезпечний для гаманця, тому що багато користувачів не помічають списування грошей з рахунку протягом декількох тижнів і навіть місяців. Варто, однак, відзначити, що і в першому випадку можливе оформлення «підписки», хоч і використовується воно істотно рідше.

Як починаючому користувачеві уберегтися від SMS-шахрайства

Все досить просто — в першу чергу, перевіряти адреса сторінки. на яку Ви потрапили. Якщо є помилка хоч в одній букві, то однозначно — у Вас хочуть виманити гроші.

У другу чергу, варто запам’ятати оригінальні адреси соціальних мереж і не шукати альтернативні «точки входу в Однокласники», а вводити їх в адресному рядку браузера замість рядка пошуку.

І насамкінець, відзначимо, що використання ефективних антивірусних програм та їх своєчасне оновлення багато в чому можуть допомогти вберегтися від пасток SMS-шахраїв.

Як же все-таки увійти в Однокласники або ВКонтакте

Дуже просто — перейдіть по одному з цих адрес:

Якщо за цими посиланнями НЕ ЗАХОДИТЬ або трубет платне СМС, читайте статті НИЖЧЕ. У них написано, як РОЗБЛОКУВАТИ однокласники і вконтакте і вилікувати віруси БЕЗ відправки платних смс.

Популярні питання:

Короткий опис статті: однокласники юа

Джерело: ОДНОКЛАСНИКИ моя сторінка

Також ви можете прочитати