Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

06.06.2016

Моя сторінка в соціальній мережі одноклассники. Від А до Я

Розповісти ВК

Привіт друзі!

Сьогодні познайомлю Вас зі своєю сторінкою в однокласниках, і відповім на часті питання, які виникають у відвідувачів. А саме — як відкрити сторінку в однокласниках без логіна і пароля, і навпаки… Як увійти на сайт, якщо ви раніше були зареєстровані, але з якоїсь необережності або втратили, або просто збили налаштування в браузері, або виходьте з чужого комп’ютера в ок ру. Загалом приготуйтеся, дізнатися відповіді на найпопулярніші питання. Спробую розібрати всі від А до Я. Щоб ця стаття стала статтею року ))

Отже!

Тим, хто мене не знає — мене звуть Денис Повага. Я автор цього блогу, і також періодично мешкаю у соціальних мережах, з метою заробітку. Але основна моя діяльність — це звичайно ж блогінг, з ухилом на соціальну аудиторію.

загалом, не будемо про мене, давайте відразу до справи.

Це соціальна мережа однокласники, моя сторінка:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Адресу моєї сторінки може бути двох видів. Через сайт https://www.odnoklassniki.ru/. через сайт https://www.ok.ru/

По-цьому, будьте уважні, щоб при будь-якому введенні пароля на сайті (навіть один в один як однокласники). Стояли саме ці адреси. Інакше, є велика ймовірність, що вас зламають і вкрадуть паролі. У цьому випадку, доведеться відновлювати вхід на сайт, або заново реєструватися. А це самі розумієте, зайвий час. Там може знадобитися і введення додаткових полів, код підтвердження.

Зміст:
Як відкрити сторінку в однокласниках, без логіна і пароля?

Та ніяк. Якщо ви раніше не вводили логін і пароль, а зараз виходить так, що сайт вимагає… значить скинувся кеш браузера, через який ви входили раніше, або ви намагаєтеся використовувати інший браузер. Насправді причин може бути багато. Часті з яких: скинувся кеш браузера, оновлення системи, перевстановлення браузера, вірус в комп’ютері. Ну і звичайно, є варіант, коли ви знаходитесь в соціальній мережі і перейдіть за шкідливої посиланням. Сторінка при цьому підміняється, і нібито стався вихід з однокласників, і з вас вимагають повторно ввести дані. Але не поспішайте вводити. Як і говорив раніше, перевірте адресу сайту в адресному рядку.

Є також варіант, коли ви намагаєтеся здійснити вхід на сайт однокласники, з чужого комп’ютера. В цьому випадку, так, вам у будь-якому разі потрібно логін і пароль. Адже на вашому пристрої або ноутбуці, вже був раніше введений пароль (в день реєстрації), і він просто був збережений браузером, і ви запускаючи браузер і переходячи в однокласники, сторінка відкривалася сама собою, без логіна і пароля.

Але на інших комп’ютерах, доведеться спершу вийти з сесії користувача, який вже сидить в ок, і увійти в свій аккаунт на сайті.

А ще правильніше, якщо ви не є досвідченим користувачем — використовувати 2 різних браузера. Наприклад, один заходить на сайт через гугл хром, а інший через яндек браузер. У браузері яндекс збережений ваш пароль, а в гугл хром — пароль чоловіка або сестри.

Так не доведеться кожного разу виходити з сесії, а в кожному браузері, буде збережена саме ваша сторінка.

Наприклад, коли я входжу на сайт однокласники, моя сторінка відкривається автоматично.

Також, однією з порад, якщо ви користуєтеся великою кількістю акаунтів через один браузер, та й взагалі, використовуєте багато інших сайтів, де потрібно вводити логін і пароль. І в разі, якщо одного разу станеться збій, і щоб не згадувати і не відновлювати вхід, зберігайте дані в надійному місці. Один з перевірених і старих способів, це простий блокнот, в який пишемо ручкою або олівцем.

А якщо звикли, щоб все завжди було під рукою, використовуйте зберігач паролів з автоматичним заповненням. Наприклад, є така програмка — RoboForm, куди можна один раз заповнити паролі від усіх сайтів, і далі не вводити їх вручну (наприклад у разі очищення кеш), а автоматом заповнювати їх.

Ось як виглядає:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Виходить, один браузер. Але входити на потрібні сторінки, я можу в 1 клік.

Тим більше, це безкоштовний додаток до 10 персон. Досить зручна штука для тих, якщо ви використовуєте кілька комп’ютерів, і часто подорожуєте. Всі паролі в одному місці, і все по поличках. Наприклад, я їх зберігаю на флешці, і вирушаючи до прикладу в село, де інший комп’ютер, просто беру флешку з собою, і моя сторінка однокласники відкривається в 1 клік.

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Досить вибрати потрібний обліковий запис і натиснути заповнити. Все — моя сторінка однокласники відкрилася!

Так, можливо ви скажете. Але ж можна все зберігати в браузер гугл хром, наприклад, при вході на сайт, вибирати потрібний логін і пароль автоматично заповниться, навіть якщо ви його не побачите, в будь-якому випадку відкриєте сайт.

Але не варто забувати, що це до пори до часу. Наприклад, якщо комп’ютер зламається, або перевстановіть систему, і все — всі дані можуть бути втрачені. Як би так, все це зручно. І я сам просто вибираю чекер запам’ятати мене…

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

…і далі, не потрібно щоразу вводити логін і пароль, і моя сторінка відкривається. Але не покладайтеся на браузер, так і якісь сохранялки. Завжди повинен бути варіант Б, щоб у разі чого, можна було все це відновити. Так, відмінно. Коли оновили комп’ютер, то знову один раз ввели і забули, використовуючи автоматичний вхід на сесії. Це правда зручно, і так користуються все!

Навіть на андройд пристроях. В додатку, спочатку при реєстрації — ми вводимо дані, а після вони зберігаються і ми по кліку додатки потрапимо на свою сторінку. Але якщо відбудеться збій в телефоні, то увійти вже не вийде без логіна і пароля.

У разі, якщо ви забули його, завжди можна відновити. Але в цьому випадку, доведеться згадати ще й поштову скриньку на який ви реєстрували однокласники.

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

він вводиться в це поле:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Так і в будь-якому випадку, завжди можна звернутися в службу підтримки, як показано на зображенні вище.

Як увійти на свою сторінку в однокласниках, через логін і пароль?

Ну це звісно банально просто. Але все ж! ))

Достатньо перейти на сайт однокласники зручним вам способом. Наприклад, просто ввівши в браузері ok.ru:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

і далі натиснути на кнопку увійти.

Тут головне, щоб адреса була достовірний. А то вийде, що вірус закрадеться в комп’ютер, або перейдете не по тій ссилці, і у вас зажадають увійти заново. Найпростіший варіант це запідозрити — це подивитися адресу сайту однокласники. Чи збігається він з дійсним:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Але може вийти і так, що вірус в комп’ютер зробить підміну у всіх соціальних мереж і популярних сайтів, у файлі host, який розташовується в системній папці windows .

Інструкція, як виявити підміну:

1. Зайдіть в папку C:Windowssystem32driversetc.

2. Відкрийте знаходиться там хост-файл за допомогою блокнота. (якщо файлу немає в папці etc, то по всій видимості він прихований і побачити його можна після встановлення прав на показ прихованих і системних файлів: Сервіс – Властивості папки – Вид – натискаєте Показувати приховані папки і файли)

3. Приводьте файл hosts у вихідне (робочий) стан в залежності від встановленої операційної системи:

* Якщо ваш комп’ютер працює під управлінням Windows 7 — # 127.0.0.1 localhost #. 1 localhost.

Нижче буде невеликий приклад цього файлу – яким він має бути насправді!

Нормальний вигляд файлу має приблизно наступний вигляд:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Нормальний вигляд host не містить адрес на однокласники

Зверніть увагу! Якщо файл після відкриття має подібний вигляд, потрібно повністю в цьому переконатися. Часто буває так, що верхня зміст файлу повністю відповідає оригіналу, але прокрутивши смугу прокрутки (праворуч), можна помітити ще рядки, в яких містяться адреси сайтів однокласників, в контакті, і ще ряд популярних ресурсів.

Приклад, як роблять підміну основних соціальних мереж через host:

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Підозрілі рядки, що стосуються сайту «однокласники і вконтакте» виділені рамкою.

Якщо виявите подібне, перше що потрібно зробити — прибрати все зайве, і далі перевірити комп’ютер на віруси. Але не завжди антивіруси можуть виявити цей вірус, т. к. в принципі це не є вірусом, а лише зміна файлу.

Є безкоштовні антивірусні утиліти, завдяки яким можна також виявити і виправити наслідки від яких був заблокований вхід на однокласниках. Перша утиліта називається CureIt. Користуючись програмою обов’язково виконайте повну перевірку» системи, т. к. швидкої перевірки для знешкодження вірусу не завжди буває достатньо.

Друга корисна і поширена програма для вирішення подібних проблем AVZ4 – лікує систему і має функцію очищення файлу hosts.

Що робити, якщо однокласники вимагають пароль при вході на мою сторінку?

В цьому теж нічого страшного і дивного немає. Просто перше, на що варто звернути увагу, як і говорилося вище — перевірити, однокласники чи вимагають вхід, або сайт підміна.

Завжди раптові запитання, виду

— Чому не виходить увійти на мою сторінку однокласники, адже раніше все було добре!?

Такі ситуації повинні вас насторожити. Одна справа, якщо ви постійно так заходите на свою сторінку, і зовсім інша, якщо все було добре, і раптово вимагають пароль.

Як і говорилося раніше, всі свої паролі потрібно зберігати в надійному місці. І якщо ви його не пам’ятаєте і забули, доведеться його відновлювати, шляхом відновлення форми або звернення в службу підтримки.

Нормальна ситуація, коли ви вперше заходите на сайт, і у вас просять пароль. Але якщо раніше ви його зберігали, і сторінка однокласників відкривалася самостійно, то значить щось йде не так. Скоріш за все, десь є підступ ))

Краще озирніться, ніж надалі, спілкуватися кілька днів зі службою підтримки з метою відновлення сторінки.

Як швидко здійснити вхід на мою сторінку в однокласниках?

Досить швидко увійти на сторінку в однокласниках можна прямо з робочого столу. Для цього рекомендую помістити браузер, яким користуєтеся в найдоступніше місце (наприклад, створити ярлик на робочому столі).

А ще, можна створити закладку, і заходити на сайт зі своєї закладки браузера (для цього натисніть комбінацію клавіш на клавіатурі Ctrl+D або ще простіше, виберіть зірочку в браузер гугл хром).

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Вийде так, що в свою сторінку можна входити з довірених джерел (з своїх закладок, і через офіційний сайт соціальної мережі):

Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Ось і все на сьогодні.

А у вас траплялося так, що виникали проблеми зі сторінкою в однокласниках?

Пишіть нижче, будь ласка. Постараюся Вам допомогти! І все вийде.

Короткий опис статті: сторінка однокласники

Джерело: Однокласники — моя сторінка. Як відкрити мою сторінку?

Також ви можете прочитати