Однокласники, моя сторінка. Вхід в соціальну мережу

09.06.2016

Однокласники — моя сторінка. Вхід в соціальну мережу

Однокласники, моя сторінка. Вхід в соціальну мережу
Однокласники — відома соціальна мережа, яку використовують для спілкування, обміну фотографіями, прослуховування музики, перегляду відео та новин. Це свій маленький світ з безліччю ігор, додатків, цікавих груп. Кожна людина може поділитися з друзями своїми думками і захопленнями, дізнатися більше один про одного. Сайт odnoklassniki.ru (тепер — ok.ru) зміг стати віддушиною для багатьох самотніх людей і прекрасної можливість самовираження для комунікабельних особистостей.

Щоб приєднатися до дружної сім’ї «Однокласників », досить пройти нескладну процедуру реєстрації.

Після чого вхід у ваш профіль буде проводитися з головної сторінки ресурсу. Достатньо буде тільки ввести свої дані — логін і пароль.

Однокласники вхід

В полі логін вводиться адресу вашої пошти, який був прописаний при реєстрації, номер стільникового телефону, або логін, вказаний під час реєстрації.

При вході на «Однокласники соціальна мережа » з чужого комп’ютера ми рекомендуємо вам зняти галочку навпроти кнопки «Запам’ятати мене». Це робиться в цілях вашої безпеки, так як власник комп’ютера може легко зайти в мережу під вашим ім’ям, а згодом і змінити пароль. Слід бути дуже уважним і обачливим при вході з чужого комп’ютера!

Зміст персональної сторінки в Однокласниках

При першому вході на сайт не всі пункти меню можуть бути зрозумілими, тому ми докладніше зупинимося на кожному з пунктів меню, щоб інтерфейс соціальної мережі був максимально зрозумілим.

Почнемо з самого верху сторінки:

 • Головне меню. Це і є персональна сторінка, яку іноді називають «профіль користувача». Основну частину меню займає стрічка активності. Тут відображаються всі зміни на сторінках ваших друзів. Перегорнувши її за допомогою коліщатка мишки або стрілок «вгору-вниз», можна побачити фотографії і записи друзів. Це пункт меню більш-менш зрозумілий.
 • Особисті повідомлення. Нескладно здогадатися, що саме тут зберігається все листування з друзями та іншими користувачами соціальної мережі. Натискаючи на певний розділ, можна почитати прийняті повідомлення від користувачів або ж відправлені
 • Обговорення. Тут відображається інформація, яка активно обговорюється вашими друзями. Наприклад, день народження спільного друга чи інші події.
 • Оповіщення. У даному розділі відображаються дані про запрошення в друзі, тут зберігаються і повідомлення від онлайн-ігор і інших додатків, доступних в соціальній мережі.
 • Гості. Розділ дозволяє побачити всіх, хто випадково або навмисно заходив на вашу сторінку за місяць. По закінченню тридцяти діб ця інформація автоматично видаляється.
 • Оцінки. В даному розділі зберігаються оцінки до ваших фотографій, відео, музики від різних користувачів.
 • Музика. Тут розміщені звукові файли. Завантажити їх можна — можна тільки слухати, але певні вподобані композиції можна купити. Вартість кожної пісні складає приблизно 20-25 ОК.
 • Друзі. Тут зберігається список ваших друзів в «Однокласниках».
 • Фотографії. В даному розділі знаходяться ваші фотоальбоми або окремі кадри. У будь-який момент їх можна редагувати, видаляти, додавати нові
 • Групи. Це розділ з громадами, у які ви вступили. Наприклад, певна школа, дитячий сад, город і т. д.
 • Ігри. Тут можна пограти в улюблені ігри онлайн.
 • Нотатки. У нотатках зберігаються старі статуси або інші нотатки з вашої сторінки. При видаленні статуси спочатку прибираються в даний розділ, звідки їх можна видалити остаточно.
 • Відео. Тут можна знайти безліч відеороликів, які зберігаються в соціальній мережі. Тематика відеороликів найрізноманітніша.
 • У розділі «Подарунки» зберігаються отримані від друзів та інших користувачів подарунки.
 • Форум. Міні-чат, що дозволяє вести розмову відразу з декількома друзями. Тут можна писати все, що завгодно.
 • Допомога. Тут можна задати всі питання, що стосуються роботи та можливостей соціальної мережі. Знадобиться не тільки новачкам, але й досвідченим користувачам мережі.
 • Російська клавіатура. Зручний розділ для тих, хто не має російської мови на клавіатурі. Наприклад, для користувачів з інших країн. Корисна функція, яка дозволяє одним натисканням поміняти мову тексту на російську.
 • Як відновити сторінку в однокласниках?

  Відновлення втраченої сторінки – надзвичайно складне завдання для більшості користувачів відомого соціального ресурсу «Однокласники ». Не рідко звертаються з проханням: «Не виходить відновити сторінку в однокласниках, потрібна допомога!» Для щасливих володарів чинного профіль у цій соцмережі представляємо основні фактори, які сприяють блокування аккаунта або втрати реєстраційних даних.

  Керуючись цією інформацією можна уникнути необхідності складного відновлення сторінки в подальшому:

  1. Сторінка може бути зламана.
 • Профіль може бути видалений вами особисто (перш ніж це зробити зважте на своє рішення).
 • Аккаунт користувача може бути заблокований адміністрацією сайту.
 • Відповідно, існує також кілька способів відновлення. Отже, яким чином, можливо відновити сторінку в однокласниках

  Якщо сторінка була зламана або вкрадена

  По-перше, не варто піддаватися паніці. У вас є можливість адресувати службі підтримки запит на отримання нових даних або отримати необхідну для відновлення інформацію на мобільний телефон. Цього цілком достатньо для того, щоб особисто контролювати власну сторінку на соціальному Інтернет-ресурсі. По-друге, ви отримаєте новий тимчасовий пароль. Дуже важливо негайно змінити його, а також змінити пароль електронної поштової скриньки.

  Будьте пильні! Шахраї активно діють у всесвітній павутині, тому не відправляйте смс-повідомлення на невідомий номер телефону. Якщо у вас виникли найменші підозри, уточніть інформацію в службі підтримки сервера. Або відновите свій аккаунт методом, який описано нижче. Ви заощадите і кошти, і час.

  Процедура відновлення профілю в однокласниках полягає в наступних діях:

  • Натисніть на посилання «Забули пароль? » на головній сторінці сайту http://ok.ru/
 • Для того, щоб надіслати запит на відновлення, введіть свою електронну адресу в відповідну графу, а також введіть код з картинки

  Однокласники, моя сторінка. Вхід в соціальну мережу

 • Перевірте свою електронну пошту. Отримавши лист від адміністрації «однокласників», слідуйте інструкції і введіть необхідну кодову комбінацію на сайті.
 • Придумайте новий пароль. Він повинен мати достатню кількість символів, містити цифри та літери.
 • Відновлення зламаної сторінки не настільки істотна проблема, її легко вирішити. Представляємо вашій увазі також інший випадок, коли профіль був вилучений.

  Якщо сторінка в Однокласниках заблоковано з боку адміністрації

  за Причиною блокування може бути недотримання правил соціальної мережі, спам і т. п. У вас є можливість звернутися до адміністрації з питанням про недоступному обліковому записі. У повідомленні слід вказати причину звернення, адресу сторінки, час і дату. Запит можна відправити по даній ссилці в самому низу http://ok.ru/help/2/16. Крім того, на цій сторінці сайту представлена вичерпна інформація про всілякі проблеми при роботі з сайтом.

  Однокласники, моя сторінка. Вхід в соціальну мережу

  На завершення давайте розглянемо випадок, коли ви власноруч видалили профіль в однокласниках, але передумали і вирішили його відновити.

  Якщо сторінка була вилучена

  Незалежно від того, видалили ви свою сторінку навмисно або випадково, відновити профіль, на жаль, буде неможливо. Для тих, хто відрізняється особливим завзяттям і все ж прагне будь-якими шляхами відновити віддалений аккаунт, рекомендуємо звернутися до адміністрації. Але, надану відповідь на запит навряд чи вас порадує. Як правило, користувачі отримують повідомлення про те, що віддалена сторінка не підлягає відновленню.

  В даному випадку можна порадити зареєструватися заново і не засмучуватися через дрібних неприємностей!

  Короткий опис статті: соціальна мережа однокласники Ви вирішили в черговий раз відвідати улюблену соціальну мережу під назвою Однокласники. Для початку в адресний рядок браузера вводиться назва сайту ok.ru, після чого відбувається перехід на головну можна, Тут, соціальної, пароль, сторінку, зберігаються, логін, користувачів, розділ, буде, друзями, розділі, друзів, сторінки, Однокласники, інших, Наприклад, логіна, комп’ютера, вводиться

  Джерело: Однокласники — моя сторінка. Вхід в соціальну мережу

  Також ви можете прочитати