Однокласники Моя Сторінка. Вхід в Odnoklassniki

05.02.2016

Однокласники Моя сторінка | Вхід на сайт соціальної мережі

Сайт Однокласники Моя сторінка.ру — вхід в соціальну мережу Однокласники, залишилося лише ввести логін — і пароль ви потрапите в свою улюблену соцмережа ok.ru (скопіюйте і вставте в рядку url адреси на новій вкладці браузера).

Якщо ви хочете потрапити на свою сторінку в однокласниках, після переходу на офіційний сайт, введіть ваш логін і пароль, натисніть кнопку «Увійти». Задумайтеся про безпеку вашої сторінки

Вхід на «Мою Сторінку» в Однокласниках

Ви вирішили увійти в свою улюблену соцмережа Facebook. але забули адреса сайту? Або сумнівний сайт пропонує вам увійти в свій профіль, ввівши логін — пароль на їх сайті?

Запам’ятайте, ніколи не вводьте дані на таких сайтах, використовуйте офіційний сайт «Однокласники». перевірити це легко, у вашому браузері (Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox і т. д.) зверніть увагу на URL рядок, у ній має бути написано: ok.ru або www.odnoklassniki.ru Однокласники Моя Сторінка. Вхід в Odnoklassniki

Авторизація на сайті Однокласники — входимо на свою сторінку

Однокласники Моя Сторінка. Вхід в Odnoklassniki

Авторизація — вхід в соціальну мережу, на вашу сторінку. Потрапити в соцмережу можливо, за умови, що ви вже раніше зареєстровані, якщо немає йдемо до наступного пункту.

Процес авторизації на сайті Однокласники дуже простий. Для входу знадобиться ваш Логін і Пароль, введіть дані в поля та натисніть кнопку «увійти».

Якщо ви входите на сайт з чужого комп’ютера (у друзів вдома, на роботі, в комп’ютерному клубі), раджу вам прибрати галочку «Запам’ятати мене». Ця кнопка відповідає за збереження процесу авторизації до моменту закриття сторінки в браузері. Якщо простими словами — як тільки ви закриєте сайт «ОК.ру» чи не буде активності з вашого боку, доведеться повторити вхід.

Не повідомляйте дані (логін-пароль) навіть друзям і знайомим, це може призвести до втрати вашої сторінки.

Реєстрація на сайті Однокласники — створюємо свою сторінку

Реєстрація — безкоштовний процес створення «Вашої сторінки» на сайті «Однокласники». Раніше цей процес був платним і коштував 1$, оплатити можна було за допомогою СМС. З 2010 року, реєстрація стала безкоштовною, а у всіх хто зареєструвався на платній основі, з’явилася можливість повернути свої гроші.

Поля Ім’я та Прізвище

Вказуйте ваші реальні Ім’я і Прізвище. Це полегшить пошук вас, вашими друзями та однокласниками. Найкраще вказувати ваші дані в називному відмінку, а так само використовувати прізвище до шлюбу, якщо ви вийшли заміж, але це не критично.

Поля Дата народження і Стать

Вказувати дані поля стоїть макисмально точно і достовірно. Деякі ваші колеги, одногрупники, однокласники, пам’ятає дату вашого народження, а вона є додатковим методом сортування. Наприклад: Іван Іванов зустрічається 700.000 раз, а Іван Іванов з датою народження 1 січня 1970 року, всього 47 разів. Пол — вказуємо, погодьтеся, буде смішно зустріти профіль дівчини «Іван Іванов» або чоловіка «Анжеліка Котова».

Поля Країна проживання і Місто

» Дані поля ще один метод виключити з пошуку чергових «Іван Іванов» з інших міст і країн. При точних даних, пошук вашого друга, однокласника, зводить результати до 100%.

Поля Електронна пошта, Логін, Пароль

Дані поля — ваші дані для авторизації на сайті. Раджу вказувати лише ту пошту, до якої ви маєте доступ, а так само записати дані в окремий текстовий файлик.

Завершення реєстрації

Для завершення реєстрації, натисніть цю привабливу зелену кнопку «Зареєструватися». Зверніть увагу на рядки вище, що підтверджують вашу згоду з «Ліцензійною угодою», раджу прочесь його.

Активація вашої сторінки на сайті Однокласники

Активація вашої сторінки — обов’язковий процес, інакше, майже всі функції соціалки будуть недоступні. Навіть перегляд профілю іншої людини буде неможливий.

Відновлення пароля або логіну до вашої сторінки

Однокласники Моя Сторінка. Вхід в Odnoklassniki

Часто трапляється, що ви забули або втратили логін або пароль до своєї сторінці в Однокласниках. Записуйте ці дані в текстовий файл або на листок паперу.

Відновлення вашого пароля

Відновити пароль від вашого аккаунта досить просто. На сторінці авторизації в ОК (Однокласників), натисніть на посилання «Забули пароль». Введіть ваш логін, номер телефону або e-mail, який ви вказали при реєстрації. Увага: Номер телефону варто зазначати лише в тому випадку, якщо ви активували свою сторінку з підтвердженням номера телефону.

Відновлення вашого логіна

Втрачений логін, забута пошта, не підтверджений номер телефону — велика проблема. Відновити доступ до своєї сторінки без цих даних вже проблематично, але ви можете написати службі підтримки Однокласників і спробувати вирішити дану ситуацію.

Зміна логіна і пароля від вашої сторінки в Однокласниках

Іноді виникають ситуації, при яких вам необхідно змінити ваші дані від входу в соціальну мережу. Таке трапляється, якщо ви ненароком розповіли ваш пароль і логін від сторінки або просто в цілях безпеки вирішили змінити пароль і логін .

Змінюємо пароль

Вирушаємо на вашу «Мою сторінку» і шукаємо під аватаркою пункт меню з назвою «». При натисканні на цей пункт, з’явиться випадаюче вниз меню з пунктом — «Змінити налаштування». З величезної кількості налаштувань вибираємо «Пароль». вводимо старий пароль, новий пароль і підтвердження нового пароля. Якщо забули старий, трохи вище читаємо опис як відновити пароль.

Міняємо Логін або E-mail

Майже повністю повторюємо процедуру попереднього пункту, але в цей раз замість «Пароля» вибираємо пункт «Логін». Вводимо свій пароль, необхідно для захисту від несанкціонованої зміни логіна, далі міняємо Логін або вводимо новий email. Зміна логіна можливо за умови активації через СМС .

Захист «Моєї сторінки» в Однокласниках

Ця частина розповіді, необхідна для всіх користувачів соціальної мережі Однокласники.ру. Кілька простих правил, які допоможуть вам зберегти вашу сторінку і захистити її від лап зловмисників. Існує кілька видів загроз, розглянемо їх разом з методом захисту.

Фішингові сайти — Фейки

Сайти, які по своєму візуальному представленню ідентичні з сайтом Однокласники. Вони створюють вигляд, що ви не авторизованны і просять вас залогуватися на сайті. Як правило, ці сайти мають візуально схоже написання доменного імені (приклад: ondoklassniki.ru, odnoclassniki.ru). Захист від них: Уважно, ще раз повторюю, дивіться на доменне ім’я сайту в url рядку браузера, тільки odnoklassniki.ru або ok.ru.

Один і той же логін і пароль на декількох сайтах

Схожа ситуація з вищестоящим випадком. У цьому випадку, деякі сайти зберігають дані користувачів незашифрованому вигляді (приклад: Логін — 112233, Пароль — 332211). Власник ресурсу, на якому зареєстрований користувач, може використовувати дану зв’язку логін-пароль на сайті «ОК» і використовувати ваш профіль у своїх цілях. Захист: Використовуйте різні паролі і не реєструйтеся на сайтах сумнівного змісту і без великої необхідності.

Використання простого пароля і логіна

Сама банальна і часта проблема втрати доступу до аккаунту. Використання простих паролів і логінів, такі як 112233, qwerty, 1234567890, qazqaz, дати народження, сприяє втраті. Частенько використовують брут-форс програми для перебору паролів до профілю, в них використовується база з мільйонів комбінацій, частовстречающихся на просторах рунета. Захист: Використовуйте суміш з англійських букв у верхньому і нижньому регістрі, цифр, не менше 8 символів.

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка Однокласники Моя Сторінка — вхід на сайт соціальної мережі Odnoklassniki з використанням пароля і логіна. Авторизація і реєстрація користувачів. Однокласники,ОК,Моя,Сторінка,Вхід,Захист,Налаштування

Джерело: Однокласники Моя Сторінка | Вхід в Odnoklassniki

Також ви можете прочитати