Однокласники: моя сторінка, вхід на сайт без пароля

19.02.2017

Моя сторінка на сайті Однокласники.ру

DVD-диск «Самовчитель по роботі з Інтернет»

29 відеокурсів, 416 відеоуроків, 4.3 Gb

Як згадувалося раніше, в правій частині вікна сайту Однокласники розташовується основне меню, на якому розміщується чотири спадаючих меню: «Профіль», «Друзі», «Фото» та «Інтереси». За допомогою них ви зможете більш детально заповнити свою сторінку на Однокласниках і зробити необхідні налаштування, побачити всіх друзів на сайті, відредагувати альбоми і подивитися фотографії, а також дізнатися багато нового і цікавого, зайшовши в улюблені групи.

Якщо відкрити меню «Профіль», то перед нашими очима з’явиться цілий список, який надає велику кількість можливостей по управлінню і редагування свого профілю. Розглянемо, що робить кожен з пунктів цього списку.

Навігація по своїй сторінці в Однокласниках

  • Вкладка «Моя сторінка», як і на панелі швидкого доступу, що дозволяє швидко повернутися до вашого профілю і не загубитися у величезній кількості друзів і груп.
  • «Стрічка активності друзів» показує всі публічні події ваших друзів: зміна статусу, подарунки друзям, позначки на фотографіях і багато іншого.
  • Вкладка «Обговорення» покаже вам весь список коментарів до ваших фотографій, які залишили користувачі мережі «Однокласники».
  • «Закладки» містять всі записи, які стали цікаві та на які ви поставили закладки.
  • Вкладка «Подарунки» показує кількість подарунків, які вам подарували ваші друзі.
  • На вкладці «Гості» ви зможете побачити всіх людей, які переглядали ваш профіль.
  • Вкладка «Форум» дозволяє створювати цілу стіну для публічного спілкування з друзями.
  • У розділі «Про себе» можна залишити багато записів про ваше життя – чи хобі, або сім’я, робота або навчання. Можна написати багато повідомлень про себе і залишити різну інформацію, і для кожного повідомлення виділені окремі блоки.
  • В «Історії статусів», ви зможете подивитися якісь статуси стояли у вас на головній сторінці.
  • «Чорний список» покаже вам всіх користувачів, з якими ви не хочете спілкуватися. Від користувачів, занесених в «Чорний список» ви не будете отримувати повідомлення.

Далі йде вкладка «Налаштування», в ній ви зможете змінити свої особисті дані, змінити логін та пароль для доступу до своєї сторінки на сайті www.odnoklassniki ru, поставити нову електронну пошту і налаштувати способи оповіщення і повідомлення, які приходять на ваш e-mail адресу. Останнім пунктом йде «Видалити свій профіль з сайту», що дозволяє повністю стерти дані про вашому акаунті.

Не виходить зайти на свою сторінку в Однокласниках: причини та рішення

Причин, по яких доступ до профілю в соціальній мережі може бути закритий, кілька. Кожну з них ви можете усунути самостійно.

Забули логін або пароль

Потрапити на свою сторінку в Однокласниках без пароля неможливо, але ви завжди можете скористатися можливістю його відновлення. Для цього біля кнопки входу розташована посилання «Забули пароль?». При натисканні на неї вас буде перенаправлено на сторінку:

Однокласники: моя сторінка, вхід на сайт без пароля

потім Введіть дані, які пам’ятайте – це може бути чинний логін, адресу електронної пошти або номер телефону, зазначені при реєстрації, натискайте кнопку продовжити і дотримуйтесь інструкцій. У ситуації, якщо ви не пам’ятаєте, яку інформацію вводили при створенні профілю в Однокласниках, звертайтеся в Службу підтримки соціальної мережі, натиснувши відповідне посилання внизу сторінки.

Вимагається підтвердження розблокування облікового запису

Іноді трапляється інша ситуація – при спробі потрапити на свою сторінку в Однокласниках з’являється вікно з проханням ввести номер телефону, а потім підтвердити розблокування вашого облікового запису за допомогою відправки смс повідомлення.

Перевірте, чи дійсно ваш профіль заблокували. Для цього спробуйте потрапити на свою сторінку з іншого комп’ютера або мобільного пристрою. Якщо прохання відправити смс зникла, значить на вашому комп’ютері вірус.

Якщо повідомлення повторюється і на інших пристроях, значить, ваш акаунт зламали і служби підтримки сайту odnoklassniki.ru дійсно потрібне підтвердження, що ви законний власник сторінки. Для цього зробіть усе, як і написано в повідомленні, але не відправляйте відповідь смс. Вам потрібно лише ввести в діалоговому вікні присланий код з декількох цифр і доступ буде відкритий. Щоб уникнути повторення ситуації, рекомендується перевірити комп’ютер на віруси.

Однокласники: моя сторінка, вхід на сайт без пароля

Короткий опис статті: однокласники увійти на сайт Моя сторінка в соціальній мережі Одноклассники.ру; вхід на мою сторінку сайту www.odnoklassniki.ru; налаштування профілю – безкоштовний відеоролик TeachVideo однокласники моя сторінка, однокласники ru моя сторінка, одноклассники.ги моя сторінка вхід, odnoklassniki моя сторінка, odnoklassniki ru моя сторінка, однокласники вхід на сайт, моя сторінка на сайті однокласники, моя сторінка на сайті однокласники ру

Джерело: Однокласники: моя сторінка, вхід на сайт без пароля

Також ви можете прочитати