Однокласники моя сторінка (вхід на сайт)

28.08.2015

Однокласники моя сторінка (вхід на сайт)

Однокласники моя сторінка (вхід на сайт)

odnoklassniki.ru. Запам’ятайте, це єдиний офіційний адресу проекту. Всі інші, що відрізняються навіть на одну букву, до нього жодного відношення не мають.

Опинившись на сайті, перед собою ви побачите віконце, в яке вам потрібно внести ті дані, які ви використовували під час реєстрації на сайті. Нагадаємо, що крім логіна ви можете використовувати номер мобільного телефону, до якого прив’язаний аккаунт або електронну пошту. Також вводимо пароль. Після того, як дані введені, натисніть на кнопочку «Увійти» і опинитеся на своїй сторінці. Вітаємо, вхід успішно!

Так просто, запитаєте ви? Звичайно! Чи ви очікували побачити петицію на 10 сторінок? Але почекайте, далі ми розглянемо питання, які часто виникають у користувачів, які не можуть потрапити в свій аккаунт.

— Я забув пароль (логін). Що робити?

Не переживайте, ви можете відновити його в будь-який момент. Для цього на головній сторінці сайту, кликніть по посиланню «Забули пароль або логін?», введіть логін, номер телефону або адресу електронне пошти, каптчі і натисніть «Продовжити». В залежності від того, що ви обрали новий пароль прийде вам на пошту в листі, або на стільниковий в СМС-повідомленні.

Якщо ваш акаунт не прив’язаний до мобільного, а таке вкрай малоймовірно, оскільки ви б не змогли повноцінно користуватися «Однокласниками», відновити логін можна буде тільки за допомогою служби підтримки. На щастя, такі ситуації трапляються вкрай рідко.

— Я вводжу вірний пароль та логін, однак не можуть потрапити на сайт. Чому?

  • По-перше, обов’язково переконайтеся в тому, що в даний момент у вас не натиснута клавіша Caps Lock.
  • По-друге, ви повинні бути впевнені в тому, що дані введені дійсно вірно, адже пароль ховається за зірочками і ви його фізично не можете побачити. Що б перевірити правильність написання, запишіть пароль у текстовому документі, а потім перенесіть його у відповідне поле.
  • Можливо, ви використовуєте автоматичний перемикач розкладки з російської мови на англійську і навпаки. Коли вводите логін або пароль, рекомендується відключати програму.

— У мене не вантажаться повідомлення і деякі інші розділи. Як можна виправити ситуацію?

  • Для початку спробуйте очистити кеш браузера.
  • Якщо це не допомагає, спробуєте скористатися іншим інтернет-браузером.
  • Оновити Adobe Flash Player.
  • Скористайтесь антивірусом для пошуку шкідливих файлів. Можливо, проблема криється саме в них.

Короткий опис статті: вхід в однокласники Що б потрапити на свою сторінку в соціальній мережі Однокласники, перше, що вам

Джерело: Однокласники моя сторінка (вхід на сайт)

Також ви можете прочитати