Однокласники моя сторінка в контакті

28.05.2015

Про сайті «Однокласники» чула вся передова молодь і не тільки… Ті кому за 30, 40 і навіть 50 із задоволенням «зависають» на сторінках популярного web-сервісу. Статистика показала, що в Рунеті сайт «Однокласники» займає лідируючі позиції по популярності і відвідуваності. Вдумайтеся! Кожен день «однокласники» відвідує 10 мільйонів чоловік. Всього зареєстрованих користувачів близько 45 мільйонів. Ось це розмах!

Не прогадав Альберт Попков, створивши «Однокласники» в березні 2006 року. Тоді ніхто і не припускав, що запускається величезна віртуальна машина на руській платформі.

Однокласники моя сторінка в контакті — це спілкування, знайомство, показ себе у всій красі і розвага. Щоб всі ці позиції реалізовувалися, адміністрація сайту постійно модернізує інтерфейс, збільшує можливості сервісу, розширює коло користувальницьких дій, приймає заходи щодо захисту. Це і цінують завсідники «Однокласників».

ОДНОКЛАССНИКОМАНИЯ

Голка в стозі сіна.

Багато різних функцій можна знайти на сторінці користувача «Однокласників». Особливе задоволення полягає у пошуку і знаходженні однокласників, однокурсників, товаришів по службі, родичів, старих друзів, однофамільців, колишніх колег по роботі, та й взагалі колишніх.

Натискаєш на кнопку «пошук», вводиш в пошуковий рядок ім’я, прізвище, вік та місце проживання «зниклого» і клацаєш на «шукати». Ось він і знайшовся! Заходиш на сторінку новознайденого одного і вивчаєш її «від маківки до п’ят»: розглядаєш особисті фото, ставиш оцінки, бродиш по списках друзів, груп, пишеш повідомлення.

Мій досвід.

Особисто я знайшла багатьох своїх однокласників, колишніх однокурсників, колег по роботі, а, головне, допомогла знайти батькових товаришів по службі. Тепер вони регулярно телефонують і збираються влаштувати зустріч.

Ширше коло.

«Однокласники» дають можливість розширювати коло віртуальних друзів. Знаходиш потрібну тобі людину, заходиш на його сторінку і натискаєш на графу «додати у друзі». Все, тепер він входить у дружній тобі об’єднання. Якщо раптом реальні відносини припинилися, можна неугодного людини і видалити списку друзів. В лівій стороні сторінки відображається панель «Друзі друзів». Вона спрощує перегляд списків і дозволяє з легкістю розширювати коло інтернет — знайомих.

до Речі, «Однокласники» передбачили і засіб від набридання. Якщо хтось порушує твій спокій: ображає, завалює повідомленнями, додай його в «Чорний список». Цей «злодій» не зможе навіть зайти на твою сторінку.

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка » Про сайт «Однокласники» чула вся передова молодь і не тільки… Ті кому за 30, 40 і навіть 50 із задоволенням «зависають» на сторінках популярного web-сервісу. Статистика показала, чт «Однокласники», друзів, позиції, колишніх, «Однокласників», людини, мільйонів, товаришів по службі, розширювати, Кожен, «однокласники», знайти, однокласників, однокурсників, колег, роботі, Вдумайтеся, сайті, можна, сторінку

Джерело: Однокласники моя сторінка в контакті

Також ви можете прочитати