Однокласники моя сторінка структура, функціонал, розділи

01.02.2016

Однокласники моя сторінка — Дизайн, Структура і Розділи Моєї Сторінки

Я вже зробив невеликий вступ та опис соціальної мережі однокласники.ру. Тепер давайте візьмемося за сайт і детально поговоримо про його дизайні, структурі, функціоналі і сервісах. Почнемо ми з першого розділу — Однокласники Моя Сторінка.

Створення сторінки — Однокласники Моя Сторінка

Почнемо з того, що створення сторінки відбувається автоматично після реєстрації на сайті. Як тільки ви зареєструвалися в соц мережі, ви відразу ж потрапляєте на Мою Сторінку — це ваша домашня сторінка (home page з англійської), особиста сторінка, або як її ще можна назвати сторінка профайлу (профілю).

Кожен зареєстрований користувач сайту однокласники.ру має цю сторінку. При переході на сторінку свого друга, ви як раз-таки потрапляєте на його/її профіль або особисту сторінку.

Дизайн, Структура і Розділи Моєї Сторінки

Однокласники.ру дуже часто змінюють і оновлюють дизайн «моєї сторінки». Вони постійно експериментують, щоб домогтися кращого результату, причому думають вони відразу в двох напрямках – поліпшити дизайн так, щоб він був простий і зрозумілий користувачам і з іншого боку мав не нав’язливий, але ефективний спосіб відображення і продажу реклами. Або висловлюючись простою мовою, щоб ми бачили рекламу і натискали на неї. Тому головна сторінка буде завжди змінюватися, і ми сподіваємося, що в кращу сторону. І так розділи і структура «моєї сторінки».

Розділ — головне меню

Однокласники моя сторінка структура, функціонал, розділи

Верхнє меню, меню активності на сайті, тут відображається вся ваша активність і ваших друзів. Це найбільш динамічний та інтерактивний розділ сайту. Тут ви можете знайти: повідомлення, обговорення, оповіщення, гостей, оцінки, музику і відео. Якщо з’являються нові елементи, які ви не бачили і не читали раніше, то їх кількість виділяється зеленим кольором на фотографії вашого друга, у якого є зміни на сторінці активності. Це дуже зручно.

Меню користувача
Новинна стрічка
Профіль користувача

Ця стрічка знаходиться в лівому куті сайту, тут же розміщена ваша головна фотографія, яка відображається і в пошуку, і в різних списках. Тому вибирайте ту фотографію, з якої вас зможуть дізнатися ваші друзі і знайомі.

Розділ Друзі на сайті

Ще один дуже корисний розділ-це «друзі, на сайті». Тут ви можете бачити, хто з ваших друзів зараз «зависає» в соц мережі. Оранжевий миготливий квадратик означає, що користувач зайшов на сайт однокласників через комп’ютер або ноутбук. Синій миготливої гурток означає, що користувач зайшов через мобільний пристрій. Якщо ви бачите одного, з ким би вам хотілося поспілкуватися, ви можете почати з ним листування, поки він «блимає» на сайті.

Інші розділи

Так само на сайті ви можете знайти інші розділи: Ви знайомі? Про себе, Рекомендуємо, Ігри для вас, Закладки.

Зміни, Оформлення та Налаштування сторінки

Ви можете змінити фонове зображення вашої сторінки (бекграунд). Це робиться дуже легко.

Однокласники моя сторінка структура, функціонал, розділи

Знайдіть ось цей маленький кольоровий круг у верхньому кутку праворуч. Наведіть на нього мишкою і натисніть. Ви потрапите на сторінку «Теми», де можна вибрати з величезної кількості тем ту, яка вам найбільше подобається. Про налаштування та виборі тем ми ще поговоримо докладніше.

Спливаючі вікна і повідомлення

Вони зазвичай з’являються коли ви знов заходите на сайт. У спливаючих вікнах ви можете побачити наступне:

  • Запрошення дружити
  • Запрошення в гру
  • Запрошення в групу
  • Оповіщення з ігор і додатків

Це вікно відображає нові повідомлення з розділу — оповіщення. Повідомлення, які чекають ваших дій, завжди будуть з’являтися у спливаючому вікні, тому прийміть рішення, що з ними робити, щоб вони вам не набридали.

Видалення моєї сторінки

У будь-який час ви можете видалити свою сторінку на сайті однокласники.ру. Ось короткі інструкції як це зробити:

Для того, щоб видалити свою сторінку і профіль з сайту однокласники, необхідно:

  1. зайти на вашу сторінку;
  2. пройти по посиланню «Регламент» (в самій нижній частині сторінки, в правій колонці);
  3. натиснути «Відмовитися від послуг» (посилання під текстом регламенту);
  4. вказати причину, за якої ви хочете видалити свій профіль (побажанню);
  5. ввести свій особистий пароль;
  6. натиснути на кнопку «Видалити».

Однокласники моя сторінка структура, функціонал, розділи

Читайте так само на тему — Соціальна мережа Однокласники.ру:

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка Структура, розділи і функціонал Моєї Сторінки на сайті однокласники.ру. Дізнайтеся все про — Однокласники моя сторінка

Джерело: Однокласники моя сторінка структура, функціонал, розділи

Також ви можете прочитати