Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

08.12.2015

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків

Привіт дорогі мої адміни! У своїй рубриці я продовжую допомагати новачкам, тим, хто тільки починає працювати з соціальною мережею Однокласники .

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Я пам’ятаю, як сама прийшла в цю соціальну мережу після довгої роботи в ВК, і то неприємне відчуття, коли дивишся на новий інтерфейс незнайомій соцмережі і відчуваєш себе не в своїй тарілці від того, що не знаєш «що, де, коли». Мені тоді довелося розбиратися методом «тику», і все це порядком напружувало. Тим більше що в соціальній мережі Однокласники, Моя сторінка – це не просто анкетка з вашими даними і уподобаннями, а величезний масив корисних і потрібних інструментів, які дуже вдало підходять для просування бізнесу. Так щільно з’єднують між собою елементи взаємодії, дуже висока передача інформації. Давайте у всьому цьому розбиратися детально, копнемо глибше!

Налаштовуємо профіль

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Ось як виглядає в соціальній мережі Однокласники моя сторінка відразу після реєстрації. Вона зовсім порожня, нудна і безлика. Нам необхідно оживити наш профіль, обжити його. Додамо головне фото (аватар). Однокласники не дадуть вам поставити на аватар фото всяких кошенят, малюнки чи ще щось, як це дозволяють в тому ж ВКонтакте. Адміністрація ОК вимагає від нас, щоб ми ставили саме людські фотографії. Можете поставити своє справжнє фото. Якщо ж ви хочете приховати свою справжню особистість, то можна поставити фото будь-якої людини, взяте з інтернету (яндекс картинки, гугл картинки). Достовірність вашого фото ніхто не буде перевіряти. Наприклад, у мене в друзях, судячи з аватарам, є Бред Пітт, Роберт Дауні молодший, Джерард Баттлер і Пол Уеслі.

Щоб встановити головне фото, наведіть мишку на блакитний квадрат зі стилізованим зображенням людини (в моєму випадку жіноча фігурка) та натисніть «Додати фото». Завантажити з комп’ютера потрібну вам зображення. Воно і буде вашим головним фото. Надалі пам’ятайте, що коли ви додаєте нове фото – це бачать всі ваші друзі. Ще одна приємна фішка соціальної мережі Однокласники: Моя сторінка може виглядати красиво і яскраво, якщо вам раптом набридне простий блакитний фон. Для того щоб прикрасити свою сторінку потрібно натиснути на малесенький різнобарвний гурток у правій частині сторінки. Вам на вибір будуть запропоновані шаблони, з яких можна вибрати щось до душі.

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Однокласники: Моя сторінка. Основні розділи.

Тепер, коли ми зрадили своїй сторінці презентабельний вигляд, можна розглянути, які розділи, функції та інтсрумент є в нашому розпорядженні.

Вгорі екрану йде товста помаранчева стрічка з іконками. Напис Однокласники, якщо навести на неї мишкою, має випадаюче меню, скориставшись яким можна швидко потрапити в потрібні розділи:

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

> Друзі (відкриває список ваших друзів)

> Фото (відкриває розділ з вашими фотографіями)

> Групи

На цьому розділі варто зупинитися докладніше. В лівому стовпчику перераховані тематики груп, які присутні в Однокласниках. У верхній частині ви зможете бачити групи, до яких приєдналися. Тут же є можливість для створення власної групи.

І трохи нижче список Найпопулярніших груп в Однокласниках. Для кожного аккаунта вони підбираються індивідуально, залежно від уподобань. Наприклад, якщо ви чоловік і вас цікавлять машини або гумор, то у популярних групах ви не побачите мамских або жіночих груп. Таким чином, Facebook піклуються про те, щоб ви побачили саме те, що може вас зацікавити.

> Ігри

Чесно кажучи, до того, як я сіла писати цю статтю, я ні разу не відкривала цей розділ. Будь-які іграшки я давно вже вважаю марною тратою часу. Але якщо ви любитель пограти, то тут є з чого вибрати, ігор дуже багато!

> Заходи

Дуже цікавий і зручний сервіс. Тут ви можете створити власне Захід (припустимо, якщо ви запланували якийсь семінар, вебінар чи день народження) і про нього дізнаються ваші друзі, ви навіть можете запросити їх!

у цьому розділі можна побачити, які заходи задумали ваші друзі. А так само цікаві події у вашому місті, і навіть інших містах Росії.

> Зараз на сайті

Теж хороший сервіс, який може допомогти просуванню вашого бізнесу в Однокласниках. Якщо натиснути сюди, вам буде запропоновано вибірка людей з вашого міста, які в даний момент знаходяться он-лайн. Таким чином, ви можете додавати друзів із свого міста, або з якого-небудь іншого на вибір.

Панель комунікацій і оповіщень

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Так я назвала цю панельку, тому що основна її функція – тримати контакт з іншими людьми на сайті, а також повідомляти нас про різні події. Давайте розглянемо докладніше, які інструменти вона нам пропонує.

> Повідомлення (іконка конверта)

Тут ви будете отримувати повідомлення від інших користувачів і вести листування. Якщо вам прийде повідомлення, то у конвертика загориться зелений кружечок, з кількістю одержаних вами повідомлень.

> Обговорення (іконка діалогу)

Дуже зручний інструмент в Однокласниках, яким я користуюся регулярно. Обговорення працюють так: якщо вас зацікавила певна тема/чиясь замітка/фотографія і ви прокоментували її, то система автоматично буде сповіщати вас про нові коментарі до цієї теми. Оповіщення також будуть приходити, якщо ви самі створили якусь тему або виклали фото. Ви завжди першим дізнаєтеся про те, хто і як прокоментував те, що ви виклали. Таким же чином всі ваші друзі дізнаються, якщо хтось прокоментує ваше фото.

Це зручний інструмент для продажу товарів, допомагає також відстежувати спам, так і просто приймати активну участь в темі.

> Оповіщення (іконка дзвіночок)

Тут ви будете бачити тих, хто постукав до вас у друзі, запрошує в групу, гру або на Захід. А так само оповіщення з ігор або додатків.

> Гості

У цьому розділі йде моніторинг всіх осіб, які відвідували вашу сторінку. Ви побачите фото і імена відвідувачів, а також дату і час їх візиту.

> Оцінки

Оскільки Однокласники ніяк не можуть розлучитися зі школою, у них і досі (п’ятизначна система оцінок. Тут ви побачите, як друзі або інші користувачі оцінюють ваші фото, ставлять класи на ваші записи і пости, діляться ними з іншими учасниками.

> Музика

Говорить сама за себе. Тут ви можете подивитися, що новенького виклали інші користувачі або знайти улюблені мелодії.

> Відео

Працює так само як розділ Музика

> Пошук

Незамінна річ. Шукає все: людей, групи, ігри, музику, що ваша душа забажає.

Панелька Основна

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Вона частково дублює основну випадаюче меню.

> Основне

Це і є звичайний формат вашого профілю. Добре видно ваше фото, інформацію, ім’я, прізвище, вашу стрічку. Ваша стрічка сама по собі збирає усі новини: пости з груп, то що «класснули» ваші друзі, їх фотографії, замітки (всі їхні події). Звідси і йде велика вирусность Однокласників. І ця особливість грає на користь освіченим людям.

> Друзі

> Фото

> Групи

> Ігри

> Примітки

На них варто зупинитися докладніше. Замітка це як блокнот. Ви можете прямо у себе в профілі створити повноцінний пост. Написати текст, прикріпити до нього картинку і навіть опитування. Система так само дозволяє поставити замітку в Статус (його бачать всі користувачі над вашою фотографією). Не залежно від того, поставите ви Замітку в статус чи ні – те, що ви її створили, побачать всі ваші друзі.

> Подарунки

Улюблена тема Однокласників: продаж подаруночків. Так-так, кожна ця жменька пікселів коштує 15-20, а то і всі 80р. Так, ОК дійсно вміють робити гроші з повітря. Подаруночки користуються великою популярністю у відвідувачів соцмережі.

> ЕщеЎ

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Ця вкладка має випадаюче меню, давайте на нього подивимося.

Форум – ви можете писати повідомлення в своїй власній стрічці. Завдяки вбудованим механізмів, ваші друзі будуть бачити те, що ви пишете і зможуть поговорити з вами прямо на вашому форумі. Від Нотаток Форум відрізняться тим, що там не можна вставити картинку або опитування, лише текстова листування.

Свята – ви можете повідомити друзям про те, що щось святкуєте. Це може бути загальновідомий свято або навіть ваш власний. Знову ж завдяки системі, всі ваші друзі дізнаються про ваше свято, і у них навіть буде можливість подарувати вам Подаруночок.

Закладки. Що це і як їх зробити наочно розповість ця ілюстрація

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Про себе – доступ до редагування ваших особистих даних, а також можете заповнити невелику анкету, щоб інші користувачі могли дізнатися вас краще. Я не заповнювала, волію залишатися темною конячкою. «Чорний список» — туди ви можете відправляти докучають вам користувачів. Не хочете, щоб чоловік писав вам, або бачив вашу сторінку? Зайдіть в розділ Гості, там ви побачите, коли і скільки даний громадянин вас відвідував. Щоб відправити його в «чорний список», наведіть мишку на його фотографію. У випадаючому меню виберіть Заблокувати. Більше ця людина вас не потурбує.

Зайшовши в «Чорний список» можна так само розблокувати людину, яку ви внесли туди раніше.

Приклад:

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

Аукціони – бонуси для нудьгуючих користувачів. Чим більше ви користуєтеся Однокласниками, классите, ставите оцінки і т. п. вам капають спеціальні окуляри. За них на аукціоні можна придбати «плюшки», які зазвичай є платними.

Наприклад: можливість ставити оцінки 5+ на фотографії на 5 днів, або 2 дні побути «Невидимкою», або можливість ставити різні смайлики.

Окуляри так само можна набрати, модеруючи сайт за допомогою спеціального додатка Модератор Однокласників. Мені цей сервіс поки не згодився, хоча очок накопичилося вже багато.

Сумнівне задоволення Невидимкою лазити по чужих профілями. Це як підглядати в замкову щілину за життям сусідів.

Заходи – про них я вже писала вище

Досягнення – це ваші призи за активність у соціальній мережі. Facebook всіляко заохочують активних користувачів. За ваші класи, примітки, коментарі, фотографії і т. п. за будь-яку вашу діяльність на сайті, ви можете отримати імпровізовану «нагороду».

Меню швидкого доступу під фото

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

• ? налітай, подешевшало!

Червоним (буває і зеленим/жовтим/синім/усяким) шрифтом зазвичай виділено рекламне пропозицію по подаруночкам. Сьогодні, наприклад, дійсно подарунки стоять по 5 Пут. Таким чином, система сповіщає вас про акції і пропозиції, пов’язаних з подаруночками.

? Поповнити рахунок

В Однокласниках є своя внутрішньомережевий валюта – це ОКи. Їх можна придбати за реальні гроші. Натисніть «поповнити рахунок» і система запропонує вам декілька способів оплати на вибір.

Навіщо потрібні Оки? Однокласники мають багато платних сервісів: «невидимка», «оцінки», так і подаруночки продаються за Оки.

? Створити захід

Заходи я вже розглядала вище. Тут швидкий доступ до створенню заходів.

? Знайти нових друзів

Відкриває пошук людей за критеріями.

? Включити «невидимку»

Це платний сервіс Однокласників. Справа в тому, що зазвичай ви бачите всіх, хто заходив до вас в профіль в розділі Гості. Так само і інші користувачі бачать, що ви заходили до них. При використанні «Невидимки» ви можете відвідувати чужі профілі, не будучи поміченим, людина не побачить, що ви заходили. Страшно подумати, які збоченці користуються цією функцією. Вона платна, коштує 20 Пут.

? Змінити налаштування

У цьому розділі ви можете змінити ключові параметри:

Номер телефону, логін, пароль, налаштування повідомлень, стрічки, публічності. Також в цьому розділі є можливість закрити профіль (платна послуга), подивитися історію відвідувань, створити красиву посилання на профіль, змінити мову. А також побачити персональний номер вашої сторінки (ID).

Як Моя сторінка допомагає в бізнесі/продажах?

Чого тут тільки немає. Профіль в Однокласниках просто набитий всілякими функціями і можливостями. Найголовніше, що всі вони зроблені так, що всі ваші друзі дізнаються про будь-якому вашому телодвижении з «перших рук» абсолютно автоматично.

Ще раз розгляну найбільш дієві інструменти профілю, які допомагають поширенню інформації:

Фотографії (ви можете викладати свій товар)

Обговорення (коментуйте свої фото, підписуйте ціну і це побачать всі друзі)

Нотатки (робіть нотатки з опитуваннями, вони допомагають побачити ваш товар або повідомлення ще більшій кількості людей, т. к. голосування в опитуваннях бачать навіть друзі друзів)

Форум (користуйтеся форумом, щоб привернути увагу друзів)

Заходи (запрошуйте друзів на зустрічі або вебінари)

Свята (хороша можливість залучити друзів)

Класи, опитування – все, що ви відзначили класом або своїм голосом, побачать ваші друзі.

Пошук і Зараз на сайті допомагають зробити грамотну вибірку майбутніх друзів.

Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків. ОДНОКЛАСНИКИ

В соціальній мережі Однокласники ваш профіль – потужний засіб просування бізнесу. І багато вже з успіхом віртуозно їм оволоділи. Як ви вже зрозуміли, основний упор впливу профілю йде на друзів. Потихеньку збільшуючи число друзів, ви немов створюєте собі передплатну базу, збираєте свою аудиторію, тому підходите до вибору друзів вдумливо, враховуючи свої інтереси і у вас все вийде!

Короткий опис статті: однокласники фото Здрастуйте дорогі мої адміни! У своїй рубриці я продовжую допомагати новачкам, тим, хто тільки починає працювати з соціальною мережею Однокласники. групи,заробіток,інвайт,моя сторінка,однокласники

Джерело: Однокласники. Моя сторінка (профіль). Лікнеп для новачків | ОДНОКЛАСНИКИ

Також ви можете прочитати