Однокласники моя сторінка, ОК моя сторінка.

12.08.2015

Як увійти на свою сторінку в однокласники?

Моя сторінка на однокласниках(ОК), де вона може бути?

Здравствуйте шановний користувач соціальної мережі, швидше за все ви не можете зайти на свою сторінку в однокласники?

Тут може бути кілька причин, давайте пройдемося по поличках:

Для початку Вам потрібно спробувати перейти на сам сайт однокласників.ру за цим посиланням: odnoklassniki.ru. при переході може бути кілька сценаріїв:

  1. Ви потрапили на свою сторінку, і в момент стали щасливою людиною;
  2. Сторінка однокласників не завантажилася, білий аркуш або написано, що доступ закритий – у цьому випадку можна спробувати скористатися – аномайзером (перейдіть по посиланню);
  3. Відкрилася сторінка, де вам потрібно ввести логін і пароль, які ви, швидше за все забули (про це трохи пізніше);
  4. У вас відкрилося вікно, де написано, що ви повинні вписати свій номер телефону, а далі підтвердити розблокування вашого аккаунта (ось тут обережно – це швидше за все шахраї!)

Що робити якщо ми забули пароль?

На головній сторінці «ТОВ» Однокласників, шукаємо посилання біля кнопки увійти – «Забули пароль?» і сміливо натискаємо на неї, у нас з’являється наступна сторінка.

Однокласники моя сторінка, ОК моя сторінка.

Далі вписуємо в полі логін, e-mail або номер телефону, вводимо перевірочний код і натискаємо Продовжити далі робимо все по інструкції. Що робити якщо ви не вводили при реєстрації свій номер телефону, не пам’ятаєте пошти та логіна, тоді ми натискаємо знизу посилання «Звернутися в службу підтримки» і далі слідуємо інструкції.

Що робити якщо вас просять відправити смс?

Бажано для початку вам потрібно спробувати увійти в однокласники з іншого комп’ютера або з мобільного телефону, для того що б перевірити, чи дійсно ваш аккаунт заблокований або ж все таки це вірус на вашому комп’ютері?

Якщо ж вас так само просять відправити СМС, то швидше за все вас зламали і з вашого облікового запису дійсно розсилався СПАМ. Для розблокування вам потрібно — зробити так, як там написано, тобто ввести свій номер телефону і підтвердити його, тільки не в якому разі не посилайте відповідь СМС, вам лише потрібно буде ввести код, який прийде на телефон.

Якщо ви вдало увійшли на свою сторінку з іншого комп’ютера або мобільного пристрою, то з упевненістю можна сказати, що це вірус, який можна вилікувати.

Вбиваємо вірус своїми голими руками:

Переходимо в папку з встановленою операційною системою, зазвичай це C:WindowsSystem32driversetc відкрити за допомогою блокнота файлик hosts, і якщо ми рядка де використовується адреса odnoklassniki.ru то сміливо видаляємо ці рядки і зберігаємо наш файл. Далі просто перезапускаємо браузер і на всяк випадок очищаємо кеш, це робиться натисканням клавіш ctrl+shift+del в новому браузері опера і гугл хром.

Якщо у вас все-таки не вийшло потрапити на свою сторінку в однокласники, тоді пишіть в коментарях або задавайте запитання за допомогою нашої кнопки зверху.

Короткий опис статті: увійти в однокласники Перейти на свою сторінку в однокласниках! Моя сторінка на однокласниках(ОК), де вона може бути? Здравствуйте шановний користувач соціальної мережі, швидше за все ви не можете зайти на свою сторінку в однокласники?

Джерело: Однокласники моя сторінка — ОК моя сторінка.

Також ви можете прочитати