Однокласники моя сторінка. Корисні інтернет поради

11.02.2016

Однокласники – моя сторінка

Однокласники моя сторінка. Корисні інтернет поради

Привіт дорогі друзі та користувачі сайту — поради в мережі .

Після того як ви зареєструвалися в соціальній мережі одноклассники. у вас з’явилася своя сторінка. Адреса посилання, якої починається так

odnoklassniki.ru/profile/555******** — як змінити посилання на персональну сторінку в однокласниках .

Ось так виглядає «моя сторінка» в однокласниках :

Ми бачимо вгорі такі написи: повідомлення, обговорення… В принципі ось вони:

Повідомлення – нам потрібні для листування з іншою людиною.

Обговорення – тобто коментарі, тут ми можемо обговорювати як чужі, так і свої фотографії, статуси, відео, теми в групах, різноманітні опитування і так далі. Ось наприклад, що вам подобається фотографія свого знайомого, чому б не залишити свої коментарі до цієї фотографії?

Оповіщення – потрібні для того, щоб оповіщати вас про якому-небудь подію. Це може бути пропозиції дружити, запрошення в групу, запрошення в гру або новини ігор і так далі.

Гості – ваші гості, тобто ті люди, які до вас заходили на сторінку. Якщо ви не закрили профіль або альбоми фотографії, то вас може переглянути будь-який користувач в однокласниках.

Оцінки – це оцінки або класи на ваші фотографії. статуси.

Музика та Відео – любите слухати музику і дивитися відео? Тоді клікайте по цим написам або картинок. Тут можна прослухати музику онлайн, створити свій плейлист, додавши пісні до себе і тому подібне.

Ну і на даний момент останнє в цьому рядку це – пошук – за допомогою цього пошуку можливо шукати друзів, спільноти і т. д.

Все, верхню помаранчеву рядок ми розглянули, йдемо нижче. В лівій стороні у нас розміщена головна фотографія, і під нею такі посилання: прикріпити значок, поповнити рахунок, включити невидимку, налаштування .

Починаючи приблизно з середини «моєї сторінки », починається новинна стрічка. яка повідомляє вас про всі зміни з боку ваших друзів. Трохи вище цієї стрічки, розміщені такі написи: основне, друзі, фото, групи, ігри, нотатки і ще (можливість розширити це меню). Якщо ви знаходитесь на своїй сторінці, то всі ці написи відносяться саме до вас. Тобто тут можливо переглянути свої додані фото, групи, в яких ви перебуваєте, ігри в які грали, ваші статуси ну і так далі. А так само під цими написами розміщено текстове поле, куди можна вписувати свій статус.

Нещодавно додали таку фішку (функцію), як прикрасити мою сторінку в однокласниках.

та й трохи не забув про настирливу рекламу соціальної мережі. Ну куди ж без неї.

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка Багато хто задається питанням, для чого потрібна моя сторінка на однокласниках, і що там можна зробити, як їй взагалі користуватися. функції на однокласниках,опис моєї сторінки в однокласниках

Джерело: Однокласники – моя сторінка | Корисні інтернет поради

Також ви можете прочитати