Однокласники мобільна версія

04.08.2015

Рубрика: Різне

Однокласники мобільна версія

Колись давно, коли тільки з’явилися перші інтернет-ресурси, не було сенсу у створенні мобільних версій сайтів, оскільки на той момент стільникові представляли із себе телефони, у яких навіть дисплей не завжди був, а якщо він і був, то максимум, що на нього можна було вивести, так це поточний час. Однак часи змінюються, мобільники перетворилися в потужні смартфони, за допомогою яких не те, що у всесвітню павутину можна виходити, а навіть грати в потужні ігри.

Для економії трафіку багато власників сайтів роблять їх полегшені версії, при цьому зручність користування від цього анітрохи не страждає. Соціальна мережа Однокласники не стала винятком і пропонує своїм користувачам скористатися мобільною версією порталу. Це не тільки дозволить вам заощадити грошові кошти, але і допоможе швидше завантажувати сторінки. Найцікавіше, що всі основні функції порталу будуть повністю доступні для вас: це можливість листування зі своїми друзями і пошук нових людей, спілкування на форумах, в групах і спільнотах, завантаження фотографій і їх коментування, зміна статусів і навіть можливість грати в деякі ігри. Ну скажіть, хіба це не зручно?

до Речі, ваші приятелі завжди можуть дізнатися, що ви завітали на сайт саме за допомогою мобільної версії, адже значок, що сповіщає оточуючих про те, що ви в онлайні, горить зеленим кольором.

m.odnoklassniki.ru/ браузерною рядку інтернет-браузера свого телефону. Найцікавіше, що деякі оператори зв’язку пропонують відвідування сайту з мобільного або смартфона абсолютно безкоштовно! Чому? Ймовірно, в майбутньому така стратегія зіграє їм на користь.

А ще користуватися цією версією ресурсу можна в тому випадку, якщо звичайна не хоче відкриватися (наприклад, із-за проблем в файлі hosts ). Крім того, тут абсолютно немає ніякої реклами!

Версія для операційної системи Android — Google Play

Однокласники мобільна версія

Версія для операційної системи iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) — App Store (недоступна)

Однокласники мобільна версія

Короткий опис статті: м однокласники Колись давно, коли тільки з’явилися перші інтернет-ресурси, не було сенсу в

Джерело: Однокласники мобільна версія