Однокласники, мобільна версія . Вхід

19.02.2017

Мобільна версія Одноклассники.ги (вхід)

Мобільна версія сайту Однокласники, в цілому, повторює набір можливостей версії для ПК, але має також і рядом особливостей, покликаних підвищити зручність користування інтерфейсом соціальної мережі з мобільного телефону і стосуються, в основному, роботи з графічними зображеннями.

На сьогоднішній день існує як мобільна версія самого сайту onoklassniki.ru, так і офіційні додатки соціальної мережі для iPhone і для мобільних пристроїв на базі Android. Серед цих особливостей:

  • стиснення фотографій для зменшення кількості споживаного трафіку;
  • можливість миттєвої завантаження в мережу знімків, зроблених за допомогою камери мобільного телефону;
  • швидке збереження завантажених фотографій в пам’ять телефону.

Одна з основних переваг мобільної версії – можливість перебувати в соціальній мережі навіть коли поруч немає комп’ютера. Інтерфейс мобільних «Однокласників» розроблений спеціально з урахуванням розмірів екрану мобільного пристрою: меню і всі основні функції виведені на головну сторінку.

Верхня частина екрану відведена під виведення основних функцій меню, нижня – під «Стрічку», де відображаються відомості про останніх діях друзів. Повідомлення про важливі події та непрочитані повідомлення відображаються на закріпленій панелі, з якої можна здійснити швидкий перехід в певних вкладках.

Мобільна версія дозволяє прослуховувати музику, розміщену в мережі «Однокласники», а також користуватися сумісними з нею додатками. При пошуку і прослуховування музики користувач може додати знайдений трек на свою сторінку.

Версія «Однокласників» для мобільних телефонів дозволяє також здійснювати відеодзвінки через інтерфейс соціальної мережі.

Додатки для iPhone і пристроїв на базі Android

Офіційні додатки для мобільних пристроїв мають, в цілому, тими ж функціями, що і браузерна мобільна версія, але є оптимізованими для роботи на конкретних пристроях. Це означає менше навантаження на ресурси і більш зручну навігацію по соціальній мережі.

Так, для швидкого запуску програми можна встановити віджет на робочому столі смартфона, який в одне натискання здійснить перехід до профілю користувача. За допомогою додатків для iPhone і Android-орієнтованих пристроїв користувачі можуть завантажувати або завантажувати фотографії, переглядати стрічку подій, здійснювати відеодзвінки, прослуховувати музику і т. д.

Головна відмінність від браузерною мобільної версії – наявність гнучких налаштувань, що дозволяють налаштувати програму під потреби кожного користувача. Це налаштування головного меню, push-повідомлень (прості – виводять тільки інформацію про нові події та докладні, які відображають також текст повідомлення відправника, ім’я та ін.). Також тут налаштовується сигнал повідомлень.

У цілому, користувачі визнають, що додатки є більш зручними, ніж браузерна мобільна версія. Виділяють, однак, і один з недоліків, а саме: відсутність функції синхронізації контактів, яка реалізована в мобільних додатках конкуруючих соціальних мереж.

Короткий опис статті: однокласники реєстрація з мобільного odnoklassniki.ru — Вхід. Мобільна версія сайту Однокласники. Найбільша соціальна мережа Росії та країн СНД. Моя сторінка в телефоні. мобільна версія, однокласники, сайт, соціальна мережа, вхід

Джерело: Однокласники — мобільна версія | Вхід

Також ви можете прочитати