Однокласники мобільна версія, однокласників, вхід на мою сторінку

11.06.2016

Мобільна версія — однокласників (вхід на мобільний сторінку)

Однокласники мобільна версія, однокласників, вхід на мою сторінку

Сайт Однокласники – це реальна можливість відшукати своїх колишніх сусідів по парті, однокурсників і просто друзів дитинства. Сьогодні їм щодня користуються близько 10 мільйонів людей по всьому світу.

Однак щоб не припиняти спілкуватися з друзями і переглядати їх оновлення, необхідний постійний доступ до інтернету. Не завжди є можливість Однокласники мобільна версія, однокласників, вхід на мою сторінку
скористатися комп’ютером, а ось стільниковий телефон – у всіх під рукою. Саме тому розробниками була зроблена мобільна версія однокласників. Ви запитаєте – а в чому її відмінність від звичайної? Відповідь: принципово ні в чому. Але вона суттєво економить гроші на рахунку телефону і швидше завантажується, за рахунок компактного інтерфейсу і соответсенно меншою передачі інтернет-трафіку кінцевому користувачеві.

Однокласники мобільна версія, однокласників, вхід на мою сторінку
Отже, використовуючи мобільну версію сайту, ви зможете листуватися з друзями, коментувати фотографії, спілкуватися в темах груп.

Пошук друзів і прийом запрошень у дружбу буде все також вам доступний. Кожного нового друга ви зможете відзначити, як свого однокласника, однокурсника або родича. Варто зазначити, що тут міститься повний доступ до так званої шапці сторінки: гості, оцінки, повідомлення, оповіщення. Виконати вхід в мобільну версію сайту однокласники можна в будь-який час дня і ночі, на роботі, на відпочинку чи на прогулянці. Звідусіль, використовуючи телефон в руках, ви маєте можливість зв’язатися зі своїми друзями, дивитися їх оновлення, ставити оцінки на нові фотографії або коментувати статуси. До того ж, ви ніколи не пропустите День народження чи інший важливий свято одного, адже графа «Свята сьогодні» також присутній.

А що потрібно для свята? Правильно, подарунок. І в цьому нам допомагає платна послуга «Подарунки» доступна в обох версіях сайту. Звичайно, існують і певні обмеження в порівнянні із звичайним веб інтерфейсом. До прикладу, можна відзначити на новому фото друзів або залишити на чиєму-небудь форумі картинку з платних смайликів. Проте швидше за все з часом розробники усунуть ці недоліки.

Відео мобільної версії однокласників

Короткий опис статті: мобільні однокласники Сайт Однокласники – це реальна можливість відшукати своїх колишніх сусідів по парті, однокурсників і просто друзів дитинства. Сьогодні цим сайтом щодня користуються близько 10 мільйонів чоловік щодня, сайтом, Сьогодні, дитинства, користуються, близько, усього, осіб, мільйонів, друзів, просто, відшукати, можливість, реальна, своїх колишніх, однокурсників, парті, сусідів, Однокласники

Джерело: Однокласники мобільна версія — однокласників, вхід на мою сторінку

Також ви можете прочитати