Однокласники. мобільна версія. m.odnoklassniki.ru

01.09.2015

Однокласники — мобільна версія.

Шановний користувач! Ми виявили, що ви зайшли на однокласники з мобільного пристрою. Для користування ресурсом, будь ласка, встановіть програму.

Мобільна версія соціальної мережі «Однокласники»! Де б ви не перебували, ви завжди можете продовжувати спілкування зі своїми друзями та близькими.

m odnoklassniki ru — полегшена версія соціальної мережі. Для Вашої зручності було розроблено мобільні однокласники — мобільний клієнт, який ідеально підходить для будь-яких моделей телефонів. Так само мобільна версія успішно підходить для планшетних комп’ютерів. Додаток «мобільні однокласники» — можливість повноцінного використання всіх функцій соціального мережі «однокласники» на мобільний телефон.

Більше Вам не доведеться вводити запити «m odnoklassniki» і «m odnoklassniki ru» для входу на сайт. Досить запустити програму і насолоджуватися спілкуванням з друзями і близькими. За заявою керівництва мобільні однокласники ресурсу користується високою популярністю. Якщо вам потрібен клієнт однокласники мобільна версія завантажити її на нашому сайті не складе ні найменшого праці. У нас є новітні версії для всіх мобільних платформ.

У сучасному світі ми звикли до багатоваріантності наших дій. А під звичним дією можна вважати відвідування сайту соціальної мережі Однокласники. Протягом останніх 3-5 років близько 70 мільйонів чоловік визнали цю соціальну мережу однією з небагатьох, яка зручна в зверненні. Тому керівництво прийняло рішення йти в ногу з часом і розробити мобільну версію, а потім і додатки для мобільних пристроїв, щоб не розчаровувати користувачів мережі. Першою соціальною мережею СНД, яка створила мобільну версію, є Вконтакті. Вони розробили мобільну версію сайту. Однокласники не дозволили конкуренту обійти їх в цьому напрямку, і дуже швидко дали відповідь зі свого боку. А тепер давайте спробуємо розібратися в тому, що сталося, зрозуміти мінуси і плюси.

Ви здивуєтеся, але тут одні плюси. Були розроблені мобільні однокласники, а за нею додаток для популярних пристроїв (iPhone, iPad, пристроїв на Android і ін). Завдяки старанням, ви завжди можете відвідати сайт в будь-який зручний для Вас час. Після проведення опитування з’ясувалося, що коло 40 відсотків часу відвідувачі соціальної мережі проводять в робочий час. Неймовірно, але це доведений факт. На багатьох підприємства керівництво зобов’язало адміністраторів мереж заборонити доступ в однокласники з робочих комп’ютерів. Але тут стали з’являтися анонімайзери, які доставляють ряд незручностей. Але тоді прийшла на допомогу однокласники мобільна версія, яка стала порятунком для багатьох громадян. Так що варто додати в обране браузера телефону адреса Однокласників m.odnoklassniki.ru, який може знадобитися в будь-який момент.

З метою економії трафіку розробляються полегшені версії сайтів, при цьому не втрачається зручність користування ресурсів. Соціальна мережа Однокласники надійшла також і була запропонована мобільна версія порталу. Мобільні Однокласники дозволять швидко завантажити сторінку, не дивлячись на тип браузера ви використовуєте — 3G, edge або wi-fi в кафе, при цьому економити витрати на вхідний трафік. При цьому всі функції порталу залишилися доступні: листування з друзями і рідними, пошук людей, спілкування в групах, внутрішніх форумах і спільнотах, додавання нових фотографій, коментування статусів і фотографій друзів. У 2013 почалося тестування та мобільних ігор всередині порталу. Були вкладені сили розробників і кошти, щоб залишатися зручними для своїх користувачів. Хіба це не так?

Слід врахувати, що відмінностей між мобільного та звичайної версіями мережі немає. А найголовніше, що мобільні Однокласники надають шанс економії, іноді, дорогого мобільного трафіку. За рахунок оптимізованої версії Однокласників для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів вдалося досягти швидкого завантаження, зручного та інтуїтивного інтерфейсу, при цьому зберігши всі функції, включаючи поповнення балансу профілю.

Використовуючи мобільну версію порталу Однокласники, кожен користувач залишається на зв’язку зі своїми друзями і близькими, коментувати фотографії інших користувачів і спілкуватися як у спільнотах, так і на внутрішніх форумах.

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Мобільні однокласники — спілкуйтеся з друзями та близькими Вам людьми. З мобільними однокласниками друзі завжди поруч! мобільні однокласники, моя сторінка, увійти на сайт, мобільна версія, однокласники мобільна версія

Джерело: Однокласники | мобільна версія | m.odnoklassniki.uk

Також ви можете прочитати