Однокласники мобільна версія

10.06.2016

Однокласники мобільна версія

1. GraF [4878] (Off) 10/Січень/2012, 12:06

Мобільні однокласники ,однокласники мобільна версія ,однокласники мобільна версія сайту

http://m.odnoklassniki.ru

Як і всі інші соціальні мережі Однокласники мають мобільну версію сайту. Але на відміну від фейсбуку або вконтакте мобільна версія однокласників надасть вам більший набір можливостей, ніж пропозиція для мобільного аудиторії вищезгаданих сайтів.

Мобільна версія однокласників створена для зручності тих, хто відвідує сайт зі свого мобільного телефону і не бажає заплутатися на великий веб-сторінці з маленького екрану вашого телефону. Все що вам потрібно розміщено перед вами, не потрібно горизонтально перегортати і завантажувати великі картинки і виконувані javascript коди зі сторінки. Сторінки з мобільної версії однокласників будуть відкриватися на вашому мобільному браузері значно швидше, за лічені частки секунд.

Але можливості мобільних технологій накладають негативний відбиток на можливостях сайту — деякі функції не будуть доступні через неможливість їх реалізації на мобільній версії.

Ось так виглядає головна сторінки мобільних однокласників

Однокласники мобільна версія

З її допомогою ви знайдете людей і будете видимі самі, є можливість пропонувати дружбу і приймати пропозиції. Є можливість перегляду подій, списку друзів онлайн, ваших гостей, перегляду фотографій і виставлення оцінок. За допомогою мобільної версії ви можете коментувати статуси, фотографії друзів і родичів і багато іншого. Навіть є доступ до ігор, форуму, подарунків до свят і можливість сформувати чорний список. Своєю функціональністю і пропрацьованністю мобільні однокласники якісно вирізняються серед своїх конкурентів і, по суті, є повноцінним мобільним порталом, здатним функціонувати самостійно, відокремлено від веб-версії.

Якщо ви потребуєте лише в чаті однокласників і не маєте доступу до комп’ютера і не хочете відвідувати мобільні однокласники, то можете завантажити додаток на телефон — Мейл Агент. Його ви знайдете сайті http://m.mail.ru

Нагадую адресу: http://m.odnoklassniki.ru

Короткий опис статті: мобільні однокласники мобільна версія, mobile version, однокласники

Джерело: Однокласники мобільна версія

Також ви можете прочитати