Однокласники.КМ.РУ

21.07.2015

Oct. 10th, 2008
Однокласники.КМ розширюють Ваші можливості! З нами — цікавіше!

mood. Однокласники.КМ.РУ
working

Говори з друзями на улюблені теми!

Тепер тобі доступні загальні блоги на сторінках інтересів. Просто перерахуй захоплення в розділі інтереси своєї сторінки, і перед тобою відкриється дійсно безмежне спілкування! Спілкуйся з однодумцями, задавай питання, оцінюй запису, подавай оголошення — все це тепер можливо з блогами в інтересах.

«Мої оголошення»

Хочеш продати, купити, подарувати що-небудь або призначити зустріч? Розміщуй тут свої оголошення, і його побачать всі користувачі мережі Однокласники.КМ. Заповніть графу «Ключові слова та інтереси», і Ваше оголошення буде доступно тисячам людей, які вказали схожі інтереси. Робіть оголошення для тих, кому це дійсно цікаво!

Нові інформери на твоїй сторінці!

Інформер «Гороскопи» дозволить тобі отримувати щодня особисті прогнози. Для цього достатньо буде просто відкрити свою сторінку на сайті Однокласники.КМ. Інформер «Стиль» розповість про нові віяння у світі моди, а інформер «Туризм» допоможе дізнатися про нові країнах і запропонує цікаві місця для відпочинку.

Зовсім скоро додадуться інформери за кулінарними рецептами, спорту, технологій, здоров’ю, ТБ-програма та ін

Щоб вибрати і встановити інформери, достатньо клікнути на посилання «налаштувати панель» у правій частині екрана нашого сайту.

Поміняй смішне фото на ноутбук SONY або цифровий фотоапарат SONY!

З вами або з вашими близькими сталося щось неймовірне і смішне за літо?

І у вас є фотографія цієї події.

Не тримай її у себе — поділіться цією фотографією з більш ніж 3 мільйонами друзів на нашому сайті, і отримаєте шанс виграти чудовий цифровий фотоапарат або стильний ноутбук!

Просто додайте з 6 жовтня по 7 листопада 2008 року фото на сторінці конкурсу. З 100 кращих фотографій, які набрали найбільшу кількість голосів відвідувачів сайту Однокласники.КМ, зірки музики, кіно і телеекрану оберуть три найцікавіші. 17 листопада автори цих знімків отримають головні призи: суперлегка ноутбук і два високоякісних цифрових фотоапарата:

Короткий опис статті: однокласника

Джерело: Однокласники.КМ.РУ

Також ви можете прочитати