Однокласники і знайомства. Любов, Знайомства, Інтернет

28.08.2015

Однокласники і знайомства
«Однокласники» і знайомства в інтернеті

«Однокласники» і знайомства в інтернеті. що може бути спільного? Виявляється це вкрай несумісні поняття з боку «Facebook «.

нещодавно Був дуже здивований, коли натиснувши на кнопку сайту «Однокласники» «Поділитися з друзями» побачив, що розміщення посилань з мого сайту забороненоОднокласники і знайомства. Любов, Знайомства, Інтернет
Почав шукати порнуху, не знайшов. Слова лайливі, теж немає. Що ж такого я накоїв?

Перейшов в свій аккаунт на сайті «Facebook » і спробував розмістити посилання для своїх 18 друзів, побачив те ж саме. НизяяяяОднокласники і знайомства. Любов, Знайомства, Інтернет

Поміркувавши на тему кнопки сайту «Facebook » під назвою «Поділитися з друзями», вирішив написати лист в технічну підтримку та адміністрації сайту. Прочитав уважно правила сайту, знову порушень у себе не знайшов і написав листа адміністрації:

інтернет-znakomstva.ru

На помилки не дивіться, це таке відображення на досить старому сайтіОднокласники і знайомства. Любов, Знайомства, Інтернет

минула доба, адміністрація не спілкується з користувачами. Не по чину. А підтримка після написаного другого листа, відповіла:

А у мене залишилося дуже багато питань.

Чому знайомства в інтернеті асоціюються з чимось непотрібним? Бо як інакше можна пояснити заборону публікації посилань на статті з сайту, де не тільки немає чогось забороненого, але навпаки дається корисна інформація?

Чому жодна соціальна мережа не робить нічого подібного?

А навіщо взагалі існують соціальні мережі, якщо не для спілкування?

Мені шкода, що доводиться витрачати час на опис не зовсім зрозумілих дій керівників «Однокласників «.

Спочатку з посмішкою ставився до заяв деяких «твердо» мислячих людей про тих, які спілкуються, шукають і знаходять, в тому числі і Любов. на тих же сайтах знайомств. А зараз задумався.

Від того, що мною написано в першій статті цього сайту «Любов і знайомства « я жодного разу не відступив.

немає Сенсу в цій кнопочку на сайті. Приберу її, все одно поняття любов, знайомства, інтернет «Однокласники» несумісні.

Цензура в «Однокласниках»

Не думав, що повернуся до цього опусу про соціальної мережі «Однокласники». Але те, що я побачив вчора, вирішивши подивитися на нову оцінку моєї фотографії, повалило мене в ШОК .

Якщо пройти по посиланню, що знаходиться над фотографією цієї тітки, то можна побачити, вибачте, голу жіночу пісю. Оригінально, адміністрація сайту чомусь вважає це цілком нормальним, пропускаючи подібне на сторінки користувачів.

цензура особистих повідомлень

А на цьому малюнку, Ви можете побачити цензуру ОСОБИСТОЇ мого листування. яка розцінена спамом. Я навіть не знаю, як це назвати. Слово «БРЕД », дуже м’яке для вираження всіх емоцій.

Минув майже рік з моменту публікації цього поста. Що змінилося? А нічого, якщо не вважати явного прогресу в посиланнях на порнуху від однокласників. Вже не просто писи, а тітки, облизывающие чоловічі писи. Цензура рулитьОднокласники і знайомства. Любов, Знайомства, Інтернет

Цензура рулить

Угораю від «Однокласників», стільки жіночих pisek за все життя не бачив, скільки вони пропонують своїми посиланнями. Може мені теж на своєму сайті їх відкрити? Тоді мене і сайт банити перестане?:)))))

Посилання на жіночі писи в Однокласниках

P. S. Деякі зміни відбулися за два роки з моменту написання цієї статті. Голих тіток більше не бачу. Напевно інтерес до мене втратили:D

Короткий опис статті: однокласники знайомства «Однокласники» і знайомства в інтернеті, що може бути спільного? Виявляється це вкрай несумісні поняття зі сторони «Однокласники ру» знайомства і однокласники

Джерело: Однокласники і знайомства | Любов, Знайомства, Інтернет

Також ви можете прочитати