Однокласники фото

06.06.2015

Однокласники фото

Однокласники фото — це можливість завантажувати на сторінку необмежену кількість фотографій, щоб розповісти друзям не тільки про кращі моменти свого життя, але і про все цікаве і дивовижне, що відбувається навколо.

Головна фотографія особистої сторінки знаходиться в лівому верхньому кутку профайла. Вона відображається у списку користувачів, що знаходяться на сайті і супроводжує всі дії свого власника в стрічці активності та обговореннях. Основне фото в соціальних мережах прийнято називати аватаром. Інші фото завантажуються в альбом «Особисті фотографії». При бажанні будь-яке фото з цього альбому можна зробити аватаром, варто навести на нього вказівник миші і вибрати в меню «зробити головною».

Щоб завантажити особисті фотографії, відкрийте вкладку «Фото» праворуч від аватарки. Тут ви побачите кнопку «Додати фото». Натиснувши на неї, виберіть у вікні огляду потрібний файл на комп’ютері та натисніть «Зберегти». Вкладка «Фото» містить кнопку «Фотоальбоми», натиснувши на яку, можна створити тематичний фотоальбом. Після натискання кнопки «Створити фотоальбом» з’явиться вікно з настройками, де потрібно ввести назву і вказати рівень доступу до альбому: дозволити перегляд всіх або тільки друзів, однокурсників і т. д. Фото з альбомів не можуть бути аватарами. Вмістом альбомів можуть стати будь-які цікаві картинки. приколи. листівки-отмечалки.

Фотографії можна завантажувати у статуси і замітки. Для чого і як це робиться, читайте у розділі «Статуси ». Особливо сподобалися фото отримують оцінки від друзів і інших відвідувачів особистої сторінки. Крім того, думка про фотографіях виражають в коментарях .

Короткий опис статті: однокласники фото Однокласники фото

Джерело: Однокласники фото

Також ви можете прочитати