Однокласники, дзеркало. Вхід через анонімайзер. Соціальні мережі і мобільні додатки

15.08.2015

Дзеркало для Однокласників — офіційні адреси

Однокласники, дзеркало. Вхід через анонімайзер. Соціальні мережі і мобільні додатки
Поки не створено профспілку для захисту прав офісних працівників на вхід в соціальні мережі, не написані транспаранти «Даєш Однокласники в кожен офіс!», доводиться використовувати обхідні шляхи, щоб позбутися гнітючого ярма підступних сисадмінів, що блокують доступ.

Вихід є. Можна використовувати мобільні пристрої, правда, доведеться оплачувати трафік. та й ризик бути застукали підвищується. На допомогу прийде спеціальний ресурс — дзеркало для Однокласників або сайт-анонімайзер.

Офіційні безкоштовні дзеркала для Однокласників

Дзеркало сайту – це повна його копія, клон, який відрізняється лише доменним ім’ям.

У Однокласників є два офіційних дзеркала:

  • odkl.ru,
  • ok.ru,
  • також мобільна версія m.ok.ru, куди можна зайти і з комп’ютера.

Але, на жаль, є велика ймовірність, що сисадмін заблокував доступ до них.

У мережі є ще багато інших дзеркал Однокласників, але радити їх не буду. Причина: ви можете стати жертвою обману. Створювати клон трудомістко і дорого і має сенс лише для того, щоб заробити. Перш ніж ви зможете зайти в Однокласники через дзеркало, вас можуть попросити ввести номер телефону і вислати смс, після чого ваш рахунок «схудне» і, можливо, неодноразово. Можуть вкрасти пароль, щоб розсилати з вашої сторінки спам. Тому, якщо згадані вище дзеркала заблоковані, краще скористатися анонімайзер.

Вхід в Однокласники через анонімайзер

Анонімайзер або веб-проксі – сервер-посередник між вами та іншим сайтом. З точки зору користувача це сайт, який приховує IP. Використовуючи такі веб-сайти, можна зберігати анонімність в мережі, отримувати доступ до ресурсів, навіть якщо ви заблоковані по IP. Однак він також може стати ланкою для витоку персональної інформації, тому використовувати його для серйозних речей не варто (для фінансових операцій, наприклад). Хоча для входу на Однокласники. якщо вони заблоковані, це оптимальний варіант.

Працюють вони просто – заходьте, вбиваєте адресу сайту, на який потрібно потрапити інкогніто і переміщаєтеся. Ось деякі з них:

  • omg5.ru
  • 2ip.ru/anonim/
  • hideme.ru
  • anonym.pp.ua

А для браузерів Firefox і Google Chrom є спеціальне розширення FreeGate, яка теж працює за принципом проксі. Встановити його можна за такою адресою: fri-gate.org/ru/. Після чого праворуч від адресного рядка з’явиться кнопка off/on. Зайдіть на Однокласники і увімкніть розширення, сайт має стати доступним.

Як бачите, обдурити сисадміна нескладно. Чому б не зайти в мережу на 5 хвилин? Але якщо вони непомітно перетворилися на цілий робочий день, не забувайте, що це може бути небезпечно.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Дзеркало Однокласники або сайт-анонімайзер прийдуть на допомогу, якщо злий системний адміністратор повністю перекрив кисень. дзеркало,однокласники

Джерело: Однокласники — дзеркало. Вхід через анонімайзер | Соціальні мережі та мобільні додатки

Також ви можете прочитати