• відео однокласники

  Однокласники 2 (2013)

  17.05.2015

  Однокласники 2 (2013)

  Слоган: « — »

  Якість: HDRip

  Тривалість: 101 хв.

  Переклад: Дубльований

  Прем’єра (РФ) 29 Серпня (2013)

  Один з кращих коміків Голлівуду, Адам Сендлер, дарує глядачеві нову зустріч з четвіркою друзів з Коннектикуту, які знову зустрічаються в містечку свого дитинства. У кожного є сім’я і діти, а ось бажання раніше жартувати і веселитися нікуди не зникло.

  Герой Сендлера ухвалює важливе рішення – пора їхати з обридлого Голлівуду, де Ленні Федер був успішним агентом, але явно втомився від Однокласники 2 (2013)
  надмірно гламурного способу життя. Він умовляє рідних переїхати в місто, в якому виріс.

  Вже там-то можна бути вільним від усіляких умовностей. Влаштовувати навіжені тематичні вечірки в стилі 80-их, переодягатися в уніформу чірлідерів команди (навіть будучи чоловіком середнього віку), і взагалі вести себе так, як ведуть себе навіть хлопчаки-підлітки. Всі відв’язні витівки старих друзів ви зможете побачити, коли будете «Однокласники 2» дивитися онлайн в хорошій якості. Сам Ленні Федер пояснює це тим, що він досі відчуває в собі дитину – думає як дитина, як дитина мріє, і, відповідно, хоче веселитися як дитина.

  Ніхто його в цьому, зрозуміло, не обмежує. Навіть дружина, Роксана, якій страшно хочеться народити чоловікові четвертого спадкоємця. Від чого Ленні Однокласники 2 (2013)
  всіляко намагається її відрадити, у нього достатньо клопоту з трьома вже існуючими дітьми – старший син Грег мучиться від неможливості запросити кохану дівчину на побачення, інший син, Кит, страждає від витівок шкільного хулігана (зовсім як його тато в молодості).

  Крім того, у рідному Коннектикуті він стикається зі старими ворогами і з жінкою, з якою у нього був короткий роман у шостому класі. Так що дивитися онлайн фільм «Однокласники 2» у гарному якості буде дуже цікаво. Жінку з минулого звуть Пенні, у неї в голові маса тарганів на додачу до впевненості, що саме Ленні Федер – чоловік її життя.

  Однокласники 2 (2013)
  У друзів Ленні теж не все гладко: Маркус Хіггінс, наприклад, дізнається, що він є батьком сина-підлітка, а у того явно асоціальні нахили і величезна злість по відношенню до раптово з’явленій таткові.

  В найкращому як цей фільм «Однокласники 2» дивитися онлайн ви можете у нас на сайті BobFilm.net

   Плеєр BobFilm
  • ТРЕЙЛЕР

  Короткий опис статті: відео однокласники Однокласники 2 (2013) фільм Рік випуску: 2013 Країна: США Слоган: « — » Жанр: Комедія Якість: HD — трейлер Тривалість: 101 хв Переклад: Дубльований Прем’єра (РФ) 29 Серпня разом, Ленні, які, обзавелися, доведеться, сім’ями, Маркусом, Куртом, час, кращими, друзями, Еріком, зіткнутися, старими, здатні, які, власні, підростаючі, нащадки, сюрпризами

  Джерело: Однокласники 2 (2013)

  Також ви можете прочитати