Однок, До?рд??б?н

06.06.2016

Скрябіна Ульянаны кім эмэ билэр дуо

Включена рейтингова захист. (Що це? )

Ваш рейтинг: 0, Мінімальний рейтинг: -1000

На форумах Ykt.Ru спілкується багато різних людей. Як показує статистика, більша частина порушень вимог законодавства, особливо у формі відвертих образ і випадків розпалювання міжнаціональної ворожнечі, відбувається в анонімному режимі. У зв’язку з цим, темами, модераторами і ветеранами форуму присвоюється статус рейтингової захисту, що виділяється позначкою R. Це означає, що в цій гілці не можуть залишати коментарі анонімні або знову зареєстровані користувачі. Мінімальний рейтинг для участі цих темах в даний час встановлено у 40. Для його отримання досить приміром створити один обговорюваний топ або залишити 40 коментарів. На наступний день у користувача вже буде необхідний для участі в R-темах рейтинг. Як показує досвід, зареєстровані користувачі стежать за своєю історією і не так бездумно кидаються образами, як часто трапляється у анонімів. Адміністрація форуму за те, щоб форум не скочувався в негатив і лайка, щоб він був спрямований на змістовне обговорення. Впевнені, що переважна частина користувачів нас у цьому підтримує.

Рейтинг користувача розраховується по кількості створених ним топіків, повідомлень і відповідей до його топикам. Рейтинг носить інформативний характер і буде враховуватися при визначенні статусу користувача, його доступу до деяких обговорень і низки інших функцій. Рейтинг користувача відчутно знижується при видаленні його повідомлень модератором. У кожному форумі, в якому включена рейтингова захист, свій рейтинг користувачів, незалежний від інших форумів.

За що нараховуються бали?

Створення топіка: +1 бал.

Відповідь в чужому топіку: +1 бал.

За кожен лайк вашого коментаря або топіка: +1 бал

Відповідь унікального користувача у вашому топіку: +1 бал. Кількість відповідей від одного і того ж користувача у вашому топіку не має значення, 1 відповідь або 100 відповідей дають автору +1 бал.

Підрахунок Балів

Рейтингова система на новому дизайні сайту розраховується не багато інакше ніж в старій версії форуму (там відображає рейтинг за весь період проведення часу на форумі), на новому рейтинг ведеться за активність протягом 30 днів, т.тобто якщо ви написали повідомлення 1 квітня (+1 до рейтингу) і не залишали повідомлень до 1 травня, то ваш рейтинг стає нульовим. Новий підрахунок рейтингу хороший тим, що старі не підраховуються бали, а так само щоб у топі користувачів показувало активних форумчан на даний час.

За що віднімаються бали?

Видалення модератором топіка: -5 балів.

Видалення модераторів повідомлення: -5 балів.

Віднімання відбувається миттєво.

При відновленні повідомлення або топіка бали не повертаються.

Бали віднімаються лише у автора віддаленого повідомлення. У авторів повідомлень, які були відповідями на потрібне повідомлення, рейтинг не зменшується.

Якщо повідомлення видалив сам автор, рейтинг не зменшується.

Короткий опис статті: однок

Джерело: Однок — До?рд??б?н

Також ви можете прочитати