Обмеження мережі Однокласники . Безкоштовна програма бот для ВКонтакте (Vk) і Однокласниках (Ok).

10.06.2016

Обмеження мережі Однокласники

Переглядів: 7 655.

Обмеження мережі Однокласники . Безкоштовна програма бот для ВКонтакте (Vk) і Однокласниках (Ok).

Як показала практика, сайт Однокласники встановлює багато різних обмежень, що стосуються кількості друзів в одному профілі. Ці обмеження залежать від того, який у Вас тип облікового запису.

Всі акаунти розділені на три види, кожен з певним лімітом. Слід розглянути їх детальніше. Це:

  • звичайний обліковий запис користувача, створений системою за замовчуванням, обмежується 5 тисячами друзів;
  • акаунт відомого людини, який офіційно підтверджений адміністрацією, обмежується 10 тисячами друзів;
  • аккаунт, що належить рекламодавцю не має обмежень в друзях.

Ліміти, поширювані на групи в Однокласниках

На сайті ОК дію багато лімітів і для створених груп. Вони поширюються на прикріплені пости, що проходять в стрічці у користувача, а також стосуються кількості запрошених в групі.

Як стверджують офіційні повідомлення адміністрації, у стрічці користувача гарантовано будуть відображені перші 16 новин на добу, опубліковані групою. Потім в дію входить фільтрація постів, в наслідок якої ці пости бачать лише деякі користувачі групи. Звичайно, не варто обмежувати кількість постів до шістнадцяти. Можна дотримуватися певну методику. А саме, власникам не розкрученої групи з невеликою кількістю вступили в неї користувачів краще обмежити число учасників налаштуваннями. Також необхідно вказати в налаштуваннях значення, що забезпечують потрапляння в стрічку новин тільки від адміністрації групи. Це потрібно, щоб вся інформація в постах з’являлася у стрічці учасників, а пости інших користувачів пройшли непоміченими. Таким чином, можна повноцінно розкручувати свою групу.

Слід також згадати функцію «промо постів в » Однокласниках». З допомогою неї за 24 години будуть опубліковані 3 промо посту. Однак публікація рекламних постів без позначки «промо» залишається доступною, хоча в подальшому такі пости можуть видалятися без з’ясування.

Ліміт на кількість запрошень у групи в Однокласниках

З’явилося багато оновлень і нововведення на сайті Однокласники. Уважні користувачі помітили, що часом за добу з одного аккаунта можливе відправлення 15-25 запрошень друзям в певну групу, хоча в інші дні ці показники можуть знизиться до кількості 2-3 запрошень. Таке явище пояснюється тим, що на сайті ведеться боротьба за зменшення кількості спаму, щоб забезпечити стабільність у роботі соціальної мережі. Якщо використовуються автоматизовані засоби, то запрошення лімітуються до 3-10 штук за день. Кожен аккаунт обрамлений індивідуальним лімітом. Параметри, що впливають на величину лімітів за запрошеннями в групи:

Відрізок часу між партіями відсилання запрошень для друзів в групу. Тобто, при запуску софта і відправленні 10-ти запрошень, наступний запуск необхідно робити, через 1-3 доби. Це пояснюється тим, що в Однокласниках враховується попередня надсилання запрошень і автоматично ОК встановлює новий ліміт.

Поточний запуск досяг ліміту. При досягненні поставлених лімітів, запускаючи софт, ці ліміти не будуть зняті протягом приблизно 2-х діб. Подальша розсилка запрошень будить обмежуватися до 3-6 штук.

Кількість пропущених і нерозглянутих користувачами запрошень. Це також впливає на подальше можливе число запрошень.

Кількість користувачів, що вказала, що «це спам». Це не просто впливає на подальші ліміти за запрошення, а також може послужити причиною блокування облікового запису.

Життя і активність облікового запису. При живому акаунті з постійною різною діяльністю позитивно впливає на отримання можливості більше висилати запрошення друзів у групу.

Відмови заявках у друзі. запрошення в групи, а також відмови на запрошення до програми і т. п. Обробляючи ці дані, ви робите свій аккаунт активним і живим.

Цими параметрами позитивний вплив на кількість запрошень не закінчується, адже налічується безліч подібних моментів, що впливають на збільшення лімітів. Але виконуючи перераховані параметри, шанси на підвищення ліміту значно збільшаться.

Ліміт на запрошення друзів

На додавання користувачів у друзі також встановлені ліміти. Раніше кількість запрошень було рівним 50-80 заявок, а сьогодні спостерігається зменшення цих показників. Запрошення можна розділити на наступні:

  • додавати в друзі, знайшовши потрібну людину в пошуку, від 5 до 15 користувачів за добу;
  • додавати в друзі, вибравши користувача зі списку можливих друзів, від 4 до 9 користувачів за 6 годин.

Ліміт на кількість відправлених повідомлень

У мережі ОК можлива відправка до 50 повідомлень за добу. Однак, якщо 3 користувача відзначать Ваші повідомлення «спам», то слід блокування аккаунту. Враховуючи цю інформацію, відправлення повідомлень потрібно добре контролювати, у уникнення Вашої блокування.

Слід також зазначити, що користувачам, що використовують накрутку класів, потрібно вести себе скромніше. Адже при накрутці в групі, де мало учасників порядку від 2000 до 3000 класів, є ймовірність позбавлення групи і запису.

Збережіть статтю, щоб не втратити:

Короткий опис статті: odnoklassniki odnoklassniki Як показала практика, сайт Однокласники встановлює багато різних обмежень, що стосуються кількості друзів в одному профілі. Ці обмеження залежать від початківцям

Джерело: Обмеження мережі Однокласники | Безкоштовна програма бот для ВКонтакте (Vk) і Однокласниках (Ok).

Також ви можете прочитати