Нова мобільна версія однокласників.

10.06.2016

Нова мобільна версія однокласників.

В одному з минулих постів коли я розповідав: як дізнатися дату народження в однокласниках також йшлося про мобільну версію в однокласниках. Те що треба ввести в адресному рядку «http://wap.odnoklassniki.ru». Тепер з’явилася нова мобільна версія Нова мобільна версія однокласників.
для цього потрібно ввести «http://m.odnoklassniki.ru/». Ця версія підходить для мобільних пристроїв і в ній більше можливостей. Через неї можна додавати фотографії, включати невидимку, заходити на всі звичні вкладки і розділу, при цьому економлячи трафік. Інтерфейс нової версії виглядає більш цілісним і закінченим. Працювати з ним значно зручніше, ніж в старій версії.

до Речі з’явилася нова операційна система для мобільних телефонів — Windows Phone7, версія Mango, від компанії Microsoft. І команда однокласників не змусила себе довго чекати, розробивши додаток під цю операційну систему для смартфонів. Ось посилання http://www.windowsphone.com/ru-RU/apps/7ed8d95a-73a9-41d0-bf77-b3bc657db7f4. Воно підтримує нову мобільну версію однокласників, та до того ж дає ряд нових можливостей:

  • Завантажувати фотографії з вашого телефону
  • Редагувати фотографію перед тим як її завантажити
  • Додавати описи до фоткам
  • Стиснення фотографій для зменшення трафіку

тобто ви можете сфотографувавши щось на свій мобільний телефон, моментально викласти фотку на однокласники. До того ж є додаткові можливості в плані повідомлень про отримані повідомлення:

  • Моментальне, миттєве сповіщення
  • Звуковий сигнал при отриманні повідомлення
  • Показується скільки непрочитаних повідомлень у вас залишилося

А ось так виглядає ця нова мобільна версія однокласників .

Короткий опис статті: мобільні однокласники Огляд нової мобільної версії однокласників. новини,однокласники

Джерело: Нова мобільна версія однокласників.

Також ви можете прочитати