nekrasov-s

15.07.2015

nekrasov-s
nekrasov_s
nekrasov-s

Відкриття нової сторінки припускає, що її автор не може плисти за течією подій. Можна їх систематизувати як якісь вузли явищ — «ситуації» у Сартра. А краще накидати план і викладати в подальшому матеріал так, щоб структурувати власне мислення і свідомість читачів. Так от, всі матеріали будуть викладатися наступним чином.

Спочатку слід обговорювати найбільш загальні питання природи. суспільства і мислення, а стосовно до ЖЖ це буде означати, що змінюються відповіді на питання про те, як довго проіснує в нинішньому стані Росфедерация? Які перебудови призвели до її утворення і які перебудови очікуються. Якщо вважати, що Росії в її новому стані всього 20 років як вважає трирічний Президент цієї країни, то як бути з датою исполняющейся в цьому році — 1100 років з дня прибивання щит на ворота Царгорода. після чого був підписаний міждержавний договір між Руссю і Візантійською імперією.

Далі можливе обговорення проблематики не глобальної, але середнього рівня — проблеми Уралу і населяє її російського народу, які живуть поруч з ним представників інших народів.

Безсумнівно важливим буде вирішення питань конкретного плану в галузі культури, мистецтва, літератури, що особливо важливо в умовах кризи колективного виробництва суспільного життя і осмысляющих цю життя культурних феноменів. Ситуація сучасності дуже нагадує початок ХХ століття, коли на тлі оптимізму еліти вибухнуло передчуття глобальної революції, світової війни — і все це на тлі припливу містицизму, релігійності. ідеалізму. Всі останні речі є нісенітницею і дрібницями тільки для дурнів, оскільки процес людського пізнання складний, може бути розірваний на шматки, які в свою чергу мають тенденцію до самостійності. Людству ще довго доведеться зшивати фрагменти приватному та суспільному житті в єдине грандіозне полотно, що можливо в кінцевому рахунку тільки після трагічного завершення сучасності як передісторії людського роду.

Короткий опис статті: www.однокласники

Джерело: nekrasov-s

Також ви можете прочитати