Не можу зайти на сайт однокласники. Рішення проблеми, Мої статті , Каталог статей, TC Image and Group

28.05.2015

Каталог статей

Не можу зайти на сайт однокласники. Рішення проблеми.

Не можу зайти на сайт однокласники. Рішення проблеми, Мої статті , Каталог статей, TC Image and Group

Часто доводилося чути запитання: «Не можу зайти на сайт однокласники, не завантажується профіль. Всі сторінки моїх сайтів відкриваються, крім цього сайту, що сталося?Що робити?». Зараз ми розглянемо майже всі причини, що таке могло статися. Чому ж у вас не виходило отримати доступ до вашої сторінки. Що б вирішити проблему, вам знадобиться трохи часу і ні яких фінансових витрат.

Можливо при подорожі по інтернету, при відвідуванні якогось сайту, раптово перед вами спливло (а інакше не назвеш) невелике вікно з неприємним звуком і попередженням про те, що ваша сторінка в однокласниках зламана або заблокована, вам запропонують натиснути «Розблокувати» і ви тиснете природно, потім переходите на фішинговий або іншими словами підроблений сайт, оформлений в стилі однокласників, там вам запропонують ввести ваш логін та пароль (нібито для вирішення вашої неіснуючої проблеми-злому вашої сторінки), які відразу потрапляють до рук зловмисників. Тепер подальший розвиток ситуації. Спамери не будуть міняти ваш пароль на сайті однокласників, так як ваша сторінка прив’язана до телефону, а будуть розсилати спам з вашого профілю, просити ваших друзів покласти на телефон гроші (звісно будуть робити все від вашого імені). Ви в цей час зайти на однокласники не можете, так як побувавши на сайті шахраїв посадили собі вірус в операційну систему. Що зробив вірус? Вірус змінив у вашій системі простий текстовий файл hosts (в даному текстовому файлі можна прописати вручну заборона на відвідування будь-якого сайту або прописати інше, ви будете набирати www.odnoklassniki.ru, а потрапляти зовсім в інше місце)

Як правило, подібні неприємності відбуваються в результаті дії вірусів, які змінюють вміст файлу hosts. Справа в тому, що цей файл дозволяє створювати так званий «чорний список» сайтів. Наприклад, якщо ви роботодавець і знаєте, що ваші співробітники під час робочого дня, замість того, щоб трудитися на благо фірми спілкуються на «Однокласниках» чи »Вконтакті», то ви можете заблокувати можливість відвідувати ці сайти. Зверніть увагу, що якщо певним чином прописати сайти «Однокласники» та «Вконтакте» в файл hosts. то зайти на них не вдасться навіть якщо користуватися різними браузерами (Опера, Google Chrom, Firefox і т. д.).

Для того, щоб розблокувати можливість зайти на сайт «Однокласники», проробіть наступні дії:

Зайдіть в папку C:\Windows\system32\drivers\etc\.

Відкрийте знаходиться там файл hosts за допомогою блокнота.

Приводьте файл hosts у вихідне (робочий) стан в залежності від встановленої операційної системи:

Якщо ваш комп’ютер працює під керуванням Windows XP. то файлі hosts після коментарів повинен містити тільки один рядок 127.0.0.1 localhost. Все інше потрібно видалити.

Якщо комп’ютер працює під керуваннямVista — 27.0.0.1 localhost. 1 localhost.

Якщо комп’ютер працює під керуванням Windows 7 — # 127.0.0.1 localhost #. 1 localhost.

Як кажуть, все начебто зрозуміло, але файлів зі схожими іменами може бути й два, а то і три, як у наведеному нижче.

До речі, краще відкрити ці файли через Тотал Командер, в якому активована функція показу схованих файлів. Це можна зробити через налаштування Тотала.

Короткий опис статті: зайти в однокласники

Джерело: Не можу зайти на сайт однокласники. Рішення проблеми — Мої статті — Каталог статей — TC Image and Group

Також ви можете прочитати