Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер.

08.06.2016

Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер.

Привіт друзі, вже чотири дні нічого не писав в блог, Новий рік і все таке, хотілося відпочити, заходив тільки на коментарі відповісти, ну ви розумієте :). Тут ще вчора попросили комп’ютер подивитися, я не дуже й хотів, але думаю відмовлю, весь рік клієнтів не буде :). Тим більше, що проблема у людини гірше нікуди, не може зайти на Однокласники :). Точніше на сайт Однокласників заходить, ось на свою сторінку зайти не може. пароль відновити так само не може. Ще й помилки «404 Not found «, там де їх не повинно бути.

Тут всіх треба привітати, а авторизуватися на Однокласниках не виходить. Вибачте за не дуже зрозумілий заголовок, зараз все стане ясно. І ще, якщо у вас така ж проблема, то я вирішив її тільки перевстановлення операційної системи. Пробував багато способів, зараз про все напишу, можливо вони вам допоможуть, але мене врятувала тільки переустановка Windows.

Значить привезли мені цей комп’ютер, думаю зараз все швиденько зроблю і до вечора ще заберуть. Ага не тут-то було.

Значить, включив я його, і поліз перевіряти в чому ж проблема, чому не виходить зайти на свою сторінку в Однокласниках.

Зайшов на сайт, відразу звірив правильний адресу, не перенаправило мене на який-небудь фішинговий сайт. Але в адресному рядку було написано http://www.odnoklassniki.ru. значить все правильно. Йдемо далі.

При спробі зайти під своїм логіном і паролем, перенаправляє на сторінку відновлення доступу. Але ця сторінка дивна тим, що у рядку де потрібно вказати мобільний номер для відновника доступу до Однокласників, вже прописано +7. а клієнтові потрібно набрати номер починаючи з +380 і т. д.

Але це ще нічого. Якщо перебуваючи на головній сторінці, перейти на сторінку «Забули пароль або логін? «, або «Українська «, то з’являється сторінка з адресою www.odnoklassniki.ru/dk. і помилкою 404 Not found. Я навіть фото зробив:

Зайшов на сайт зі свого комп’ютера, все нормально. Значить справа точно в комп’ютері.

Спробував зайти з різних браузерів, результат був такий самий увійти на свою сторінку, не вийшло, помилка 404 Not found залишилася.

На комп’ютері був встановлений антивірус ESET NOD32, який мені, до речі, не вдалося оновити. Отримував у відповідь помилку «Помилка створення тимчасового файлу». Думаю що у цих двох проблем, була одна причина. та скоріше всього, це був якийсь вірус. Вирішив перевірити ще одну фішку, а потім вже почати сканувати комп’ютер на віруси.

Вирішив ще спробувати зайти на Однокласники через анонімайзер. Це коли заходиш на певний сайт, я використовував http://cameleo.ru і вже з цього сайту заходиш на інший, в моєму випадку на www.odnoklassniki.ru. Зайшов я на http://cameleo.ru і мені навіть не довелося вводити адресу, тільки вибрав внизу Однокласники.

Тут я почав думати, в чому може бути справа. Зазвичай проблеми такого роду, що виникають після того як вірус вносить зміни в файл hosts. Перевірив цей файл, все в порядку. До речі про те як це зробити читайте в статті Не можу зайти ВКонтакт. Редагуємо файл hosts.

Далі вирішив просканувати комп’ютер утилітою AVZ. Детальніше про неї читайте у статті Огляд і робота з антивірусної утилітою AVZ. Відмінний спосіб швидко видалити вірус. Все налаштував, запустив сканування, почекав, але вона нічого не знайшла. Перезавантажив комп’ютер, зайшов знову на Однокласники, але проблеми залишилися.

Вирішив пустити в хід важку артилерію. Знайшов завантажувальний диск з Dr.Web і вирішив просканувати комп’ютер ще таким способом. Як працювати з Dr.Web, читайте в статті Dr.Web LiveCD — докладна інструкція. Сканував довго, але це нічого не дало, проблема з Однокласниками залишилася.

Я ще трохи помучив цей комп’ютер, почистив історію і Cookie в браузерах, почистив систему від сміття, але це все так само не допомогло.

Потім думав думав, взяв і повністю перевстановив ос Windows 7. Серйозно, не вийшло мені знайти рішення цієї проблеми іншим способом. Якщо у вас така ж проблема, то спочатку варто зробити те що я написав вище, можливо вам ці дії допоможуть. Після перевстановлення ОС, все добре працює.

Ось така на перший погляд проста проблема, яку я вирішив таким непростим способом. Якщо ви знаєте, як можна виправити ці помилки, то напишіть в коментарях, думаю багатьом знадобиться. Удачі!

Короткий опис статті: зайти на сайт однокласники Проблема гірше нікуди, не виходить зайти на Однокласники :). Точніше на сайт Однокласників заходить, ось на свою сторінку зайти не можливо, пароль Однокласники,вірус,помилка 404 not found

Джерело: Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер. | Комп’ютерні поради

Також ви можете прочитати