Народне фото дня

07.02.2016

1. Клуб для публікації художніх фотографій різних жанрів.

2. Публікувати фотографії можна тільки високої якості. Вітаються креативні роботи. Фотошоп і інша обробка фото дозволена і бажана, якщо вона покращує Вашу роботу.

3. Завантажувати фотографії з Ваших альбомів на Яндекс Фотках за допомогою копіювання коду з розміром по більшій стороні 500 px і подальшою вставкою його на головній сторінці НФД. У верхньому лівому кутку «Відкрити тему – вивісити фото», у відкрите вікно праворуч вставляєте код.

4. У добу дозволена публікація тільки ОДНІЄЇ фотографії. Час публікації фото з 20-00 год. до 19-30 год наступного дня за московським часом.

5. Перший тур голосування починається о 20-00 год московського часу для всіх робіт, завантажених в клуб протягом доби. Другий тур починається в 00-00 год, у ньому беруть участь 100 найкращих робіт. Третій тур голосування починається о 12-00 годину, в ньому беруть участь 40 кращих фото. Роботи, що посіли 1-е, 2-е і 3-е місце за результатами голосування, публікуються в шапці клубу. Перші 40 фотографій зберігаються в «Залі слави».

6. В кожному турі потрібно голосувати не менше ніж за 10 (можна більше 10-ти) фотографій. За своє фото, голосувати можна, але якщо Ви голосуєте вищим балом ТІЛЬКИ за власне фото, Ваше голосування автоматично анулюється.

7. У стрічці клубу під фото приймаються коментарі, що містять не менше 3-х слів. Оцінки в стрічці на голосування не впливають.

8. При переході з останнього числа місяця на 1-е число наступного місяця Ваші фото можуть завантажуватися не на першу сторінку, а на 10-му – 12-ту і далі. Тому не треба завантажувати повторно. Перевіряйте на останніх сторінках.

9. У клубі НФД ЗАБОРОНЕНО:

— публікувати неякісні роботи;

— публікувати сімейні фотографії (для них у Вас є альбоми на Яндекс Фотках);

— повторно публікувати одне й те ж фото;

— ображати авторів та модераторів клубу;

— порушувати закони Росії та інших держав, автори яких є членами клубу;

— політичні, націоналістичні і шовіністичні висловлювання.

9. При першому порушенні правил автор отримує попередження, при повторному блокується.

Короткий опис статті: однокласники фото

Джерело: Народне фото дня

Також ви можете прочитати