Моя сторінка Вконтакті увійти прямо зараз

10.06.2016

Моя сторінка Вконтакті увійти прямо зараз

В Контакті «Моя сторінка» — це головне місце в якому відображається вся інформація про тебе. На цій сторінці розміщений твій аватар (головне фото), твої дані. ім’я,прізвище,вік,місце проживання,роботи,навчання та інше.Також тут видно твої фотографії,відео та новини опубліковані тобою. Всю інформацію ти заповнюєш сам. Кожен сам вирішує, якими відомостями про себе поділитися. Ніхто не змушує давати про себе неправдиві відомості, але взагалі прийнято, що в соцмережах (і в тому числі ВКонтакте) люди виступають під реальними іменами і з реальною інформацією про себе.

Треба тільки пам’ятати, що ти виставляєш відомості про себе на загальний огляд. Звичайно, можна обмежити коло людей, яким видно твоя сторінка — наприклад, відкрити доступ тільки для друзів або для деяких вибраних людей. але не всі про це дбають. Май на увазі, що хоч це і називається «моя сторінка», але відомості про себе ти даєш господарям Контакту, і вони можуть використовувати ці відомості на свій розсуд. То є повноправним господарем сторінки ти, звичайно, не є, адже цей сайт не твій. Але в інтернеті скрізь так, не треба про це хвилюватися, просто знай міру, коли повідомляєш що-небудь про себе.

ВКонтакте моя сторінка — де вона?

Треба увійти в Контакт (ВК, також називають «Контакти»), і твоя сторінка буде там. Щоб потрапити на неї, увійдіть на сайт ВКонтакте (спочатку ти побачиш стрічку новин від твоїх друзів і груп) та натисни на посилання «Моя сторінка» у лівій колонці. Увійти через стартову сторінку, на ній все вже готове для цього:

Натиснувши на посилання, не забудь зробити стартову сторінку, щоб у майбутньому заходити на свою сторінку В Контакті без проблем! Зліва вгорі буде посилання «Зробити стартовою» — натисни на неї, там все дуже просто.

Якщо не виходить потрапити на свою сторінку ВКонтакте або сторінку «заблокували», читай: «Не входить в Контакт — що робити?» від початку і до кінця!

Моя сторінка Вконтакті увійти прямо зараз

Детальніше про розділі «Моя сторінка» ВКонтакте

ВКонтакте «Моя сторінка» — це твій своєрідний центр управління, а для осіб, хто зайде на неї — джерело інформації про тебе. Що можна побачити на «Мій сторінці»? Якщо дивитися зліва направо, то спочатку йде меню Контакту, через яке ти можеш потрапити в інші розділи. Потім — інформація про тебе; у лівій колонці — твоя фотографія (або аватар, ава), список друзів, хто зараз в онлайні, посилання на твої фотоальбоми та інше. В правій колонці Контакт показує інформацію про тебе: ім’я, дата народження, рідне місто, сімейний стан, контактна інформація, місця навчання та роботи. Зазвичай, щоб переглянути всю інформацію, треба натиснути на посилання «Показати повну інформацію». Нижче знаходиться так звана «стіна», на якій можна що-небудь написати, можна і самому, можна й іншим людям (якщо ти їм дозволив — все це можна налаштувати).

Щоб додати або змінити інформацію, користуйся посиланнями «Ред.» або «Редагувати» (зліва вгорі, поряд з тим місцем, де написано «Моя сторінка»). Не забудь потім натиснути «Зберегти». І зверни увагу, що коли ти заходиш в редагування, вгорі є закладки «Основне», «Контакти», «Інтереси», — натискаючи на них, ти потрапиш в редагування інших розділів своєї сторінки.

Як зайти на мою сторінку» швидше і зручніше за все?

Зайти на твою сторінку ВКонтакте, мабуть, найзручніше через стартову сторінку — ти просто натискаєш на прямокутник ВКонтакте і миттєво заходиш.

Моя сторінка Вконтакті увійти прямо зараз

В перший раз потрібно увійти на сайт ВКонтакте кнопкою «Вхід» і дозволити доступ. Потім вхід в Контакт буде таким, як на картинці нижче. Якщо натиснути на своє ім’я, відкриється саме твоя сторінка, де вся інформація про тебе, де можна писати статуси, завантажувати фото тощо. Натискаючи на слово «Повідомлень: …» ти відкриєш свої повідомлення; посилання на, що знаходяться нижче — відразу потрапиш до тієї чи іншої події. При натисканні на будь-якому іншому місці (наприклад, на синьому заголовку «ВКонтакте»), Контакт відкриється як зазвичай, на стрічці новин:

Саме зручне — це поставити стартовою сторінкою. Контакт буде завжди під рукою. Там є не тільки вхід на всі основні сайти, але й пошук в інтернеті, і інші корисні функції. Наприклад, ти можеш дивитися, хто з друзів в онлайні, не заходячи в Контакт і залишаючись невидимим. Крім того, ти бачиш всі останні події у себе: хто відповів, хто поставив сердечко, хто написав на стіні тощо.

Дивляться мою сторінку роботодавці?

Так, за даними групи компаній «HeadHunter», ще в 2010 році більше половини російських компаній визнали, що користувалися соціальними мережами, щоб знайти співробітників, тобто шукали там людей і дивилися їхні сторінки. Але, втім, ВКонтакте — не найпопулярніша соцмережа для цього, її використовували тільки 33% роботодавців. На першому місці — професійна соцмережа «Мій Коло», 43% роботодавців користувалися їй для пошуку.

Який тут висновок? В наш час цілком може бути, що майбутній роботодавець, перевіряючи твоє резюме, знайде тебе ВКонтакте (через пошук), зайде на твою сторінку і подивиться її. А може бути, він просто буде шукати співробітників і запропонує тобі роботу! Адже по твоїй сторінці, якщо там достатньо інформації, цілком можна скласти враження про те, що ти за людина, а якщо ти вказав, де і ким ти працюєш або працював, то відразу побачити цю інформацію.

Як обмежити доступ до моїй сторінці, як закрити її від інших людей?

Цілком зрозуміле бажання закрити свою сторінку ВКонтакте від інших людей, наприклад, від усіх, крім друзів. Або дозволити проглядати тільки деяку інформацію. Все це можна зробити. Зайди ВКонтакте в меню «Мої Налаштування», а потім вгорі виберіть закладку «Приватність». Ти побачиш багато налаштувань, не лякайся:) Можеш змінити те, що тобі потрібно, наприклад, навпроти «Хто бачить основну інформацію моєї сторінки» вибери «Тільки друзі» — тоді ніхто, крім тих, кого ти додав у друзі, не побачить інформацію, яку ти вказав на своїй сторінці. І не забудь натиснути внизу кнопку «Зберегти»!

Є цікава функція: можна подивитися, як виглядає твоя сторінка, коли її дивляться інші, сторонні люди. На цій же закладці, в самому низу є посилання «Ви можете подивитися, як бачать Вашу сторінку інші користувачі». Натисни на неї і відразу побачиш. А якщо хочеться подивитися, що бачить на ній якась конкретна людина, то вгорі буде невелике вікно, де можна ввести ім’я одного або посилання на сторінку будь-якої людини, тоді ти побачиш свою сторінку, як якщо б саме він дивився на неї.

Корисні тематичні статті про соціальну мережу Вконтакте:

Короткий опис статті: моя сторінка Як швидко зайти на свою сторінку Вконтакте прямо зараз. Додайте цю запис в закладки і завжди зможете швидко зайти Вконтакт.

Джерело: Моя сторінка Вконтакті увійти прямо зараз

Також ви можете прочитати