«Моя сторінка. в Однокласниках. Що на ній, де знаходиться, швидкий вхід . Netsmate.com

01.06.2015

«Замітки». «Подарунки». «Ще» («Форум». «Свята». Закладки. «Про себе». «Чорний список». «Аукціони». «Заходу». «Досягнення» ). Ці переходи будуть ставитися до вашої сторінці, якщо ви перебуваєте в вашому профілі, або до іншому користувачеві, як тільки ви зайшли на його сторінку.

 • нижче слід стрічка з можливістю показу всіх новин або вибору за категоріями: вибране, нове, фото, замітки, класи, відео, групи, гри.

  Так виглядає профіль людини

  На українському домені Одноклассники.иа «Моя сторінка» буде виглядати так само.

  Як бачите, дана соціальна мережа, яка надає всі можливості для розміщення інформації про себе, публікації будь-яких матеріалів і повідомлень, перегляду оновлень інших користувачів мережі. Ласкаво просимо!

  Редагуємо дані

  Майте на увазі, що в Моєму світі і Однокласниках «Моя сторінка» буде виглядати зовсім по-різному, згідно з форматом кожного з сайтів, так як ці соцмережі абсолютно самостійні і не пов’язані між собою, хоча і належать корпорації Mail. Так само як і ВкругуДрузей від KM.ru і «Мій коло» від ya.ru.

  увійти

  odnoklassniki.ru. Тільки в будь-якому випадку замість домену .ru не вживайте помилково .ry або jl. також пишіть назва на англійській розкладці, а то вийде абракадбра у вигляді «щвтщлдфыытшлшюкг» .

  У цілому здійснити в Однокласниках вхід на «Мою сторінку» досить легко і доступно кожному користувачеві. Головне, не плутати російські та латинські назви доменів. Наприклад, якщо набрати http/www.однокласники.ru». вхід на сайт і «Мою сторінку», не буде доступний — ви побачите порожнє вікно або помилку.

  Також, щоб увійти, можна клікнути на кнопку мережі, перебуваючи в одному з проектів корпорації Мейл.ру (до речі, звідси також можна перейти і в «Мій світ» ):

  Панель сервісів Mail.Ru

  Так як відкрити сторінку без введення пароля неможливо, переконайтеся, що ви завжди пам’ятаєте чи довірили це свого браузеру. Ввівши вірну пару логін-пароль, ви потрапите на особисту сторінку, описану вище. Після того, як ви успішно пройшли авторизацію, на вашому профілі з’явиться значок «онлайн». оранжевий миготливий квадратик в лівому нижньому кутку:

  Значок перебування людини в мережі

  Це означає, що ваші друзі знають, що ви в мережі і можуть дивитися онлайн за вашими діями. Така ж функція діє і ВК. Встановлюється значок «онлайн» безкоштовно і автоматично.

  Друзі і знайомства

  Щоб побачити свої контакти і їх статуси, треба відкрити відповідний розділ на своїй сторінці: соц. мережа «Однокласники» / «Моя сторінка» / «Мої друзі»:

  Клікнувши на будь-який профіль, ви здійсните вихід на сторінку того одного, інформацію про якому хочете дізнатися докладніше.

  Люди, які зараз на сайті

  Кілька акаунтів

  Ви можете відкрити безкоштовно кілька особистих кабінетів (облікових записів) і заходити в будь-який з них. Для цього просто потрібно виходити з поточного і заходити під іншими авторизаційними даними.

  Форма для введення

  Таким чином можна увійти, як в «Мою стару сторінку», так і здійснити вхід на «Нову» сторінку за адресою входу в соціальну мережу — odnoklassniki.ru. Однак акаунти повинні бути заздалегідь зареєстровані, і ви повинні знати логін і пароль від кожної закладки.

  Заблокували профіль або проблеми зі входом

  Якщо ж сталася блокування «Моєї сторінки в Однокласниках, відкрити вхід можна. відновивши його з допомогою спеціальних інструментів:

  Поради по відновленню доступу

  У цій соцмережі увійти на свою сторінку, ви зможете, навіть якщо ви забули пароль. Для цього існує функція його відновлення — за допомогою мобільного телефону або електронної пошти:

  Відновлення пароля

  Ніколи не забувайте, що в Однокласниках вхід на «Мою сторінку» безкоштовний завжди. Тому ніколи не користуйтеся послугами, які передбачають оплату за ці дії — це явна ознака шахрайства.

  Якщо з якихось причин ви не можете зайти на сторінку — свою або «моїх друзів», зверніться в службу підтримки odnoklassniki.ru/help :

  Короткий опис статті: однокласники вхід Розглянемо докладніше профіль у цій соціальній мережі, в якому розміщується те, що характеризує вас як користувача даного співтовариства.

  Джерело: «Моя сторінка» в Однокласниках. Що на ній, де знаходиться, швидкий вхід | Netsmate.com

 • Також ви можете прочитати