Моя сторінка на сайті Однокласники.ру, вхід на мою сторінку сайту www.odnoklassniki.ru; налаштування профілю

04.08.2015

Моя сторінка на сайті Однокласники.ру. вхід на мою сторінку сайту www.odnoklassniki.ru ; налаштування профілю

При вході на сайт однокласники ви побачите ось таку руду сторінку як показано на малюнку вище.

Два поля для введення логіна, адреси електронної пошти чи телефону і пароль вказаного при реєстрації і кнопку увійти.

якщо ви не хочете кожен раз вводити ці дані можна відзначити галочку «запам’ятати» і ви автоматично будете входити на сайт. Але я не рекомендую цього робити, так як будь у кого є фізичний доступ до комп’ютера зможе зайти на вашу сторінку і одному богу буде відомо що він зробить на неї.

Однокласники вхід — на вашу сторінку

Після входу на однокласники через пароль ви побачите вашу сторінку, на якій буде ваша фотографія, список друзів і стіна повідомлень. Сайт однокласники дає дуже багато можливостей щодо пошуку своїх колишніх колег і однокласників. Нещодавно кількість зареєстрованих користувачів за інформацією від адміністрації перевалило за 100 мільйонів.

Якщо ще нещодавно соціальна мережа була чи не вмираючої то зараз вона досить швидкими темпами наздоганяє свого прямого конкурента ВКонтакте. Відбувається це через те, що кількість людей, які підключаються до інтернету в Росії зростає з кожним днем і люди старшого віку заводять на Однокласниках свою сторінку для пошуку колишніх друзів.

Щодня близько 20 мільйонів чоловік заходять на сайт і спілкуються зі своїх сторінок в соціальній мережі та багато пишуть неграмотно однокласники травня сторінка .

Однокласники моя сторінка розділи

1. «Мої друзі». Тут знаходяться ваші друзі і знайомі. Максимум можна мати п’ятсот друзів. Дуже легко додати в цей список нового користувача — просто клацнути по відповідній іконці в його профілі. Привілейованим користувачам, тобто тим, хто має зірку, дозволено додавати десять тисяч друзів. Раніше вони взагалі не мали ліміту на друзів. З допомогою сервісу ви можете створити список фаворитів. На вашій сторінці їм будуть надані додаткові можливості. Наприклад, бачити певні фотографії, недоступні для перегляду іншим користувачам, або щось подібне в цьому стилі.

2. «Друзі друзів». Завдяки цьому сервісу ви будете знати коло спілкування ваших друзів. Також він допоможе знайти загальних знайомих, тих, кого ви не додали або втратили. Словом, безліч різноманітних функцій.

3. «Мої гості». Ця система дозволить вам побачити відвідувачів вашого профілю. Ви з легкістю зможете визначити, хто і коли заходив на сторінку, що дивився тощо. Можливо, це буде потенційний шанувальник. Правда, з допомогою сервісу «невидимка» можна сховатися від такого нагляду. Але він платний, тому майже не користується попитом. Завдяки «Моїм гостям» ви побачите практично всіх відвідувачів.

4. «Нагадування». Даний пункт вчасно проінформує вас, коли в житті ваших друзів станеться якесь чудове подія. Як правило, це День Народження. Є можливість додати туди й інші свята, загального або особистого масштабу. Це залежить від днів, які ваші друзі відзначили як святкові.

5. «Мої групи». Тут видно всі спільноти та групи, в яких ви перебуваєте. За допомогою сервісу можна легко знайти улюблені групи, дізнатися про новини, додатках, поповнення, події в спільнотах.

6. «Статуси». Відображає ваш статус з вашої сторінки на якийсь момент дії, який поміщається у вас в стрічці подій. Всі ваші друзі дізнаються про зміну статусу з своїх новин. Таким чином, вони будуть поінформовані про події, що відбуваються у вашому житті події. Правда, крім новин, писати туди можна цікаві факти, гумор і взагалі, що завгодно.

7. «Стрічка активності друзів». Це — новини для вас. На стрічці відображаються всі зміни житті ваших друзів, події і новини. Можна з легкістю прокоментувати будь-новий статус, влаштувавши, таким чином, його обговорення.

8. «Мій форум». Таке навряд чи є ще де-небудь. Адміністрація дозволяє вам обзавестися власним форумом, де ви з друзями будете вести дискусію на особисті теми.

9. «Мобільна версія». Цей розділ надасть вам можливість скористатися соціальною мережею «Одноклассники» за допомогою режиму WAP. Це дуже зручно, якщо у вас з собою немає комп’ютера. Ви зможете зайти на улюблений сайт і на вашу сторінку, використовуючи мобільний телефон.

10. Ну і нарешті, сервіс «Допомога». На будь-які питання, що виникають у вас по вашому профілю, можна знайти відповіді в цьому пункті. Якщо після прочитання цієї статті щось залишилося незрозумілим, то за допомогою сервісу «Допомога» можна легко виправити це упущення.

Короткий опис статті: однокласники вхід Однокласники вхід — на вашу сторінку. При вході на сайт однокласники ви побачите ось таку руду сторінку як показано на малюнку вище.

Джерело: Моя сторінка на сайті Однокласники.ру, вхід на мою сторінку сайту www.odnoklassniki.ru; налаштування профілю

Також ви можете прочитати