Моя сторінка на сайті Однокласники.ру

05.08.2015

Моя сторінка на сайті Однокласники.ру

Моя сторінка на сайті Однокласники.ру

Моя сторінка на сайті Однокласники.ру. вхід на мою сторінку сайту www.odnoklassniki.ru ; налаштування профілю.

Російська соціальна мережа, яка заснована в 2006 році Альбертом Попковим і до 2009 року була найпопулярнішою соціальною мережею в Росії. Нові користувачі знизили свою активність щодо цієї мережі, адже реєстрацію зробили платною з 2008 по 2010 роки.

Зайшовши на сайт однокласники.ру ви побачите наступні дані:

Щоб увійти в соціальну мережу, необхідно ввести логін/адресу електронної пошти або телефон, а також заповнити друге поле — пароль. Галочка «запам’ятати мене» необхідна, щоб при наступному відвідуванні сайту вам не потрібно повторно вводити дані для авторизації.

Однокласники вхід — на вашу сторінку

Після входу на однокласники з допомогою вашого логіна і пароля, ви побачите свою сторінку з вашою фотографією, списком друзів, стіною з повідомленнями. На сайті ви можете почати шукати своїх друзів, колег і родичів. В даний момент кількість зареєстрованих користувачів на сайті odnoklassniki.ru перевищує 100 млн.

Соціальна мережа пережила не легкі часи і зараз стрімко наздоганяє саму популярну соціальну мережу вконтакте. Проникнення інтернету в Росії посилюється і разом з цим з’являються нові користувачі більш старшого віку, яким дуже подобається однокласники.

Кумедний факт: багато людей, які є користувачами соціальної мережі роблять помилки при пошуку і пишуть однокласники травня сторінка.

Однокласники моя сторінка розділи:

1. «Друзі «. У цій вкладці знаходиться список ваших друзів, знайомих і колег разом з їх основною фотографією для наочності. Максимальна кількість друзів в однокласниках одно 500 осіб, а привілейованим можна додати до 10 000 друзів (такі користувачі відзначені зіркою). Ви можете створити список фаворитів і тим самим вони отримають додаткові можливості на вашій сторінці — бачити додаткові фотографії, які інші не можуть бачити.

2. «Гості «. Ця сторінка показує вам тих, хто переглядав ваш профіль. Тут легко можна подивитися хто і коли заходив до вас на сторінку. Варто відзначити, що сервіс «невидимка» допоможе втекти від такого підглядання, але він коштує грошей.

3. «Свята «. Цей розділ буде нагадувати вам про важливі події в житті друзів, приміром, днях народженнях.

4. «Групи «. Тут можна побачити всі групи, які ви коли-небудь вступали. В однокласниках є групи на будь-який смак і колір від простих новин до спеціалізованих модних спільнот.

5. «Стрічка активності друзів «. Тут відображаються всі новини від ваших друзів, колег та родичів. Ви можете залишати коментарі до записів ваших друзів, тим самим налагоджувати контакти або надавати підтримку.

6. «Форум «. Подібний функціонал не зустрічається в інших популярних соціальних мережах в Росії. Ви можете відкрити власний форум і спілкуватися там зі своїми друзями та колегами.

7. «Оцінки «. Даний розділ покаже вам всіх людей, які коли-небудь залишали оцінки до ваших фотографій.

8. «Примітки «. Даний розділ призначений щоб залишати короткі замітки, які зможуть побачити ваші друзі. Тут можна вставляти посилання, фотографії, музику або опитування.

9. «Закладки «. В цьому розділі зберігаються всі закладки — це можуть бути люди, фотографії та інші цікаві речі на сайті.

10. «Чорний список «. Користувачі, яких ви додали в чорний список не зможуть переглядати ваш профіль, відправляти вам повідомлення, залишати коментарі в форумі, оцінювати і коментувати ваші фотографії.

Короткий опис статті: вхід в однокласники однокласники ру, odnoklassniki ru, налаштування профілю

Джерело: Моя сторінка на сайті Однокласники.ру

Також ви можете прочитати