МОЯ СТОРІНКА НА ОДНОКЛАССНИКИ.RU

30.11.2015

МОЯ СТОРІНКА НА ОДНОКЛАСНИКИ.RU

Зараз про сайт Одноклассники.Ru знають більше 90 % жителів країн колишнього СРСР.

Що ж це за сайт ОДНОКЛАСНИКИ.RU. І що це за Моя сторінка.

Проект WWW.ОДНОКЛАССНИКИ.RU був запущений в 2006 р. Сайт ОДНОКЛАССНИКИ.RU це універсальний майданчик для спілкування, розширення кола особистих і ділових зв’язків. для кого-то сайт допоміг розшукати старих друзів, родичів, і знайомих, першу любов, кому-то — влаштуватися на роботу.

Статистика Сайту Однокласники.Ru

  • На сайті зареєстровано більше 30 млн. користувачів
  • Щоденна відвідуваність більше 10 млн.
  • Пошуковий запит «ОДНОКЛАССНИКИ.RU МОЯ СТОРІНКА» в популярних пошукових системах зустрічається більше 500 000 разів за місяць.

Одноклассники.ru МОЯ СТОРІНКА

Одноклассники.ru МОЯ СТОРІНКА — це перша сторінка, на яку Ви потрапляєте після реєстрації і авторизації. Якщо Ви ще не зареєструвалися, нагадаю — реєстрація платна.

Моя сторінка це Ваша персональна сторінка в інтернеті, де Ви можете проглянути всі події пов’язані з Вами і Вашими друзями. В лівій колонці відображаються вхідні повідомлення, нижче — кому з ваших друзів або однокласників найближчим часом буде День народження. На сайті Одноклассники.ги перейшовши на вкладку «МОЯ СТОРІНКА», Ви можете подивитися хто заходив на Вашу сторінку. Ви можете додати фотографії та подивитися які оцінки поставили Вам оцінки.

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка

Джерело: МОЯ СТОРІНКА НА ОДНОКЛАСНИКИ.UK

Також ви можете прочитати