Мобільні Однокласники

14.09.2015

Мобільні Однокласники

Мобільні Однокласники

Соціальна мережа «Однокласники» дуже швидко розвивається. Розробники сайту постійно працюють над оновленнями для цього ресурсу.

Для користувачів, які користуються мобільним інтернетом зробили мобільну версію: m.odnoklassniki.ru — офіційний сайт мобільної версії «Однокласників». Тепер кожна людина має можливість стежити за своєю сторінкою, вести листування зі своїми друзями, завантажувати фотографії і багато іншого не заходячи на сайт зі свого комп’ютера. Все, що для цього потрібно — підключити свій мобільний гаджет до інтернету.

Варто також відзначити, що при використанні інтернету буде стягуватись плата відповідно з тарифами вашого оператора. Рекомендуємо вам ознайомитися з тарифами перш ніж підключати Mobile Internet.

Можливості мобільної версії сайту Однокласники

Можливості мобільної версії мало відрізняються від тієї, що ви використовуєте на своєму комп’ютері:

Мобільні Однокласники
Друзі
— у цьому розділі можна переглянути список з друзями, знайти потрібну людину за допомогою пошуку та додати його, перейти до списку «Можливі друзі» і управляти списками.

Мобільні Однокласники
Повідомлення —
тут з наявних людей можна вибрати людину і написати особисте повідомлення, скористатися пошуком і управляти Діалогами (видаляти і оновлювати).

Мобільні Однокласники
Гості —
перегляд списку людей, які нещодавно відвідали вашу сторінку (показ йде за останній тиждень). Є можливість видалити вибраного зі списку і написати повідомлення в приват.

Мобільні Однокласники
Стрічка —
виводяться новини, останні записи ваших знайомих, різні оновлення, які були зроблені на інших профілях.

Можна відсортувати для зручного перегляду за такими критеріями як: Класи, Відео, Групи, Замітки, Фото.

Мобільні Однокласники
Обговорення
— тут виводяться останні обговорення на сторінках інших користувачів. Список можна сортувати за розділами: Мої, Брав участь Групи. Коментування обговорень та їх оцінка. Є можливість відзначити відразу всі Обговорення як Прочитані.

Мобільні Однокласники
Оцінки
— перегляд всіх оцінок, які були залишені на ваших записах, коментарях, фотографіях та інших публікаціях. Можна видалити оцінки зі списку або прокоментувати.

Мобільні Однокласники
Фотографії
— є можливість додати своє Особисте фото, створити Фотоальбом, переглянути всі свої альбоми, читати і відповідати на коментарі, які залишили інші користувачі.

Мобільні Однокласники
Ігри —
зайшовши в цей розділ, ви побачите весь перелік ігор, в які ви граєте.info/wp-content/uploads/2013/07/Users-online.jpg» />
Хто на сайті — перейшовши в цей розділ ви побачите всіх своїх друзів які знаходяться в даний момент на сайті Однокласники. Є можливість сортування по: Статтю, Віком і Місту. Із наданого списку можна вибрати людину і написати йому повідомлення.

Ліворуч є меню, в якому надані такі розділи як: Прикріпити значок (на своє фото), Поповнити рахунок (купити ОКи або ж можна отримати їх абсолютно безкоштовно у нас), Включити невидимку (не показувати статус Online), Параметри (зміна пароля, особистих даних, налаштування стрічки та інші), Змінити мову (переклад сайту на українську мову), Служба підтримки (задати питання спеціалісту сайту Однокласники ), Повна версія (перехід на повну, не мобільну версію сайту), Вихід.

Розробники постійно ведуть роботу з поліпшення мобільної версії сайту. За останній рік вона кардинально змінилася в кращу сторону.

Якщо у вас залишилися ще які небудь питання з приводу мобільної версії сайту — задавайте їх у коментарях і підписуйтесь з допомогою форми нижче!

GD Star Rating

Мобільні Однокласники. 4.6 out of 5 based on 5 ratings

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Для користувачів, які користуються мобільним інтернетом зробили мобільну версію: m.odnoklassniki.ru — офіційний сайт мобільної версії «Однокласників».

Джерело: Мобільні Однокласники

Також ви можете прочитати