Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку доступний кожному!

19.02.2017

Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку

Якщо немає можливості знаходитися біля комп’ютера, а зв’язок з друзями просто необхідна…

У наше століття фантастичною швидкістю вже нікого не здивувати. Електронна пошта та ВКонтакте, Фейсбук і пневматична пошта — це про життя і роботу в мережі. А самі люди? Хіба хтось зараз сидить на одному місці? Сьогодні ти вдома, а завтра вже де-небудь на іншому континенті, ну або вже більш приземлено — в стінах рідного офісу або по дорозі туди.

Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку доступний кожному!

Ось тут і приходить на допомогу дорогий і улюблений ВКонтакте, мобільна версія якого вже завоювала серця не тільки молоді, але і їх мам і тат, і навіть старше покоління. А студенти і школярі взагалі спілкуються за допомогою мобільної версії ВКонтакте, навіть будучи в сусідніх кабінетах. Прогрес в наявності. І розробники онлайн-проекту ВКонтакте роблять все для більш зручного спілкування в мережі.

Мобільна версія ВКонтакте. Як потрапити ВКонтакт саме з вашого телефону?

Не у кожної людини є цілодобовий доступ до ноута чи комп’ютера, але бути в курсі останніх подій бажають все. Тому і була створена мобільна версія ВКонтакте. Для використання мобільної версії потрібно знати операційну систему вашого телефону.

Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку доступний кожному!

Останні, сучасні моделі випускаються з уже закладеними додатками, що дозволяють перегляд популярних веб-сайтів. Найчастіше користувачі скачують нові додатки. OperaMini — найбільш популярний додаток. Для його скачування треба підключити Інтернет на вашому телефоні. Якщо для вас це важко, то всю інформацію по підключенню можна побачити на сайті оператора стільникового зв’язку або зв’язатися з ними по телефону.

Щоб підключити мобільну версію ВКонтакте, потрібно включити GPRS і прогу — браузер, за допомогою якої буде проведений вихід в Інтернет. Мобільна версія підтримується майже всіма сучасними телефонами. Якщо доступ до Інтернету налаштований, залишиться тільки зайти на офіційний сайт і завантажити останню версію opera mini.

Вхід з телефону ВКонтакте

Увійти з телефону у соцмережі зможе будь-хто, у кого підключений Інтернет. Для цього відкриваєте браузер в телефоні (зазвичай це OperaMini) і введіть в адресному рядку назва мобільного полегшеної версії з офіційного сайту m.vk.com. Мобільна версія ВКонтакте економить ваш трафік.

Уточнюємо у оператора мобільного зв’язку інформацію

Налагоджена співпраця сайту ВКонтакте з такими відомими операторами мобільного зв’язку, як МТС-Росія, Life-Україна робить зв’язок з мережею ВКонтакте безкоштовною. Виходить, що ви, як абонент цих операторів, незалежно від вашого тарифного плану, ввійдете через O.vk.com ВКонтакт і будете користуватися всіма перевагами полегшеної мобільної версії сайту.

Вхід на вашу сторінку ВКонтакте

Підключений Інтернет, налаштований браузер. Тепер заходимо на свою сторінку ВКонтакте:

  1. Написавши адресу в командному рядку, входимо ВКонтакт.
  2. Вводимо логін і пароль. Робиться це для вашої безпеки.
  3. Якщо ж у вас ще немає облікового запису ВКонтакте — зареєструйтесь і запам’ятайте пароль та логін, прив’яжіть свою сторінку до номера мобільного телефону — це може знадобитися при втраті вами пароля на вхід. І якщо у вас багато друзів, груп, музики, інформації, то втрата доступу до сторінки буде для вас маленької катастрофою.

Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку доступний кожному!

Розробники сайту ВКонтакте створюють нові програми, за допомогою яких робота мобільної версії стає все більш досконалою і повною. Слідкуйте за новинками для мобільних версій, і спілкування ВКонтакте за допомогою вашого телефону буде простим і цікавим.

Короткий опис статті: однокласники вхід на сторінку мобільна версія Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку

Джерело: Мобільна версія ВКонтакте. Вхід на свою сторінку доступний кожному!

Також ви можете прочитати